Czy jesteś ideałem kobiety?

Sprawdź, jakie cechy charakteru i wyglądu powinna mieć kobieta idealna według mężczyzn.
Czy jesteś ideałem kobiety?
16.05.2014

Pewnie większość z Was wychodzi z założenia, że każdy mężczyzna ma w głowie swój własny ideał kobiety i nie można tutaj wprowadzać żadnych uogólnień. Jeden z brytyjskich portali randkowych spróbował jednak podjąć taką próbę.

Na podstawie wypowiedzi kilku tysięcy respondentów redaktorzy serwisu skonstruowali obraz partnerki idealnej. Jak wygląda ten wzór doskonałości?

Okazuje się, że panowie mają dosyć jednoznaczne typy. Przeczytajcie, jakie pożądane cechy charakteru i wyglądu u kobiet wymienili.

crystal renn

A co z wyglądem?

Ponad połowa ankietowanych stwierdziła, że najchętniej umówiłaby się na randkę z dziewczyną o ciemnych włosach i niebieskich oczach. Co ciekawe, wybranka ich serca wcale nie musi być szczupłą modelką. Większość panów gustuje raczej w kobietach o nieco bardziej krągłych kształtach. Przedstawicielka płci pięknej nosząca ubrania w rozmiarach 38-40 to ich wyśniony ideał.

A co z długonogimi pięknościami o jasnych włosach i szczupłej sylwetce? Według danych brytyjskiego serwisu, taki typ kobiety podoba się tylko nielicznej grupie mężczyzn. Jednak najgorzej i tak w rankingu wypadły panie o rudym kolorze włosów. Za seksowne uważa je zaledwie 8 proc. mężczyzn.

Co sądzicie o ideale kobiety według mężczyzn? Jest w ogóle osiągalny Waszym zdaniem?

mother vogue

Kocha dzieci i stawia je ponad karierą zawodową

Zdziwione? Okazuje się, że faceci są bardzo przywiązani do tradycyjnego modelu rodziny. Idealna kobieta ma rodzić dzieci, kochać je, stwarzać w domu ciepłą atmosferę, a przy okazji… zapomnieć o robieniu kariery zawodowej.

- Osobiście bardziej seksowna wydaje mi się ciepła dziewczyna, która kocha dzieci i męża ponad wszystko, a nie taka, która biega w garsonce na spotkania służbowe – wyjaśnia w ankiecie jeden z respondentów.

Rosie Huntington

Jest gotowa do wyjścia w 10 minut

Czas, który spędzamy przed lustrem szykując się do wyjścia, także powinien zostać (zdaniem panów) mocno ograniczony, najlepiej do góra 10 minut. Aż 88% facetów uważa, że ich partnerki przyglądają się swoim lustrzanym odbiciom zdecydowanie za długo.

- Ja nie wiem, co kobiety tak długo robią w łazience. Ile czasu można się malować, czesać, ubierać? I to za każdym razem, dzień w dzień? Nie lepiej ten czas poświęcić na coś pożytecznego? – pyta kolejny respondent.

teen vogue love

Pozwala ukochanemu wychodzić na piwo z kumplami

Kobieta-bluszcz, która przyczepia się do partnera i chce spędzać z nim każdą sekundę, odstrasza mężczyzn. Panowie, nawet będąc w związku, lubią czuć się wolni i niezależni. Idealna kobieta powinna więc według nich z ochotą godzić się na męskie wieczory spędzane przy piwku z kumplami.

- Nie mam nic przeciwko siedzeniu w domu z ukochaną, ale to zrozumiałe, że czasami mam ochotę spotkać się z kolegą i sobie z nim wypić. Jeśli moja dziewczyna nie robi z tego powodu niepotrzebnych awantur, czuję się jak w raju – napisał w ankiecie jeden z chłopaków.

Rosie Huntington

Zawsze chętna na seks

Panowie są zgodni: nawet najpiękniejsza kobieta nie będzie ich kręcić, jeśli w sypialni zazwyczaj leży jak kłoda lub co drugi wieczór wykręca się od seksu bólem głowy. Z sondażu wynika, że aż 91 procent mężczyzn chciałoby mieć dziewczynę, która chce się kochać o każdej porze dnia i nocy!

- Seks to jeden z najważniejszych elementów udanego związku. Zwłaszcza dla mężczyzn. Jeśli partnerka nas nie zaspokaja, po prostu skaczemy w bok. Okrutne, ale prawdziwe – napisał jeden z respondentów.

Beyonce

Podziela hobby swojego faceta

Kolejny problem to brak wspólnych zainteresowań. Mężczyźni chcieliby, żeby partnerka dzieliła z nimi ich hobby. Aż sześciu na dziesięciu facetów przyznaje, że lubi, kiedy ukochana ogląda z nimi na przykład mecz piłki nożnej.

- Wspólne oglądanie meczu może być bardzo sexy. Kumple zazdroszczą mi, kiedy im opowiadam, że moja dziewczyna zakłada na siebie moją piłkarską koszulkę i kibicuje razem ze mną określonej drużynie – pisze jeden z ankietowanych.

Miranda Kerr

Jest inteligentna, ale się nie wymądrza

Żaden facet nie chce wyjść na głupiego przed swoją dziewczyną, co wcale nie oznacza, że inteligentne kobiety ich nie kręcą. Wręcz przeciwnie. Dziewczyna, która reprezentuje sobą wysoki poziom, ma konkretne poglądy na dany temat oraz taka, z którą można swobodnie porozmawiać o różnych kwestiach, jest dla nich materiałem na partnerkę idealną.

- Puste laski są dobre na jedną noc, ale to z mądrymi dziewczynami chcemy tworzyć związki. Tylko oby się zbyt nie wymądrzały. To nie jest sexy – twierdzi jeden z respondentów.

Miranda Kerr

Jest zabawna

Poczucie humoru jest zdaniem facetów sexy. Nie chodzi jednak o to, żebyś strzelała kawałami jak z rękawa, ale byś potrafiła śmiać się z siebie i żartów… ukochanego. Zdaniem ankietowanych nie ma nic gorszego niż naburmuszona dziewczyna, którą wszystko złości!

Komentarze (86)

Ocena: 4.2 / 5
Zadowolona z życia (Ocena: 5) 08.08.2014 17:29
hahaha xd w takim razie jestem ideałem w połowie. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2014 18:34
ja tez jestem oprocz wygladu idealem kobiety :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2014 02:08
co do wyglądu to g...prawda.... kobiety wolą blondynki ( jesli mają do wyboru ładną blondynkę i ładną brunetkę) i nie, nie tylko do seksu. myślę, że o dziwo uważają je za delikatniejsze i bardziej niewinne.
zobacz odpowiedzi (1)
ann (Ocena: 5) 19.05.2014 12:16
czyli jestem Ideałem :D prawie xd
odpowiedz
tralala (Ocena: 1) 18.05.2014 11:23
"Sprawdź, jakie cechy charakteru i wyglądu powinna mieć kobieta idealna według mężczyzn." -Zawsze chętna na seks... haha, od kiedy ochota na seks to cecha charakteru, a co dopiero wyglądu...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo