7 dowodów na to, że WARTO związać się ze starszym mężczyzną!

Mężczyźni są jak wino. Im starsi, tym lepsi.
7 dowodów na to, że WARTO związać się ze starszym mężczyzną!
09.05.2014

Wiele z nas uwielbia mężczyzn, którzy mają w sobie coś z chłopca. Dlaczego? Bo kochamy spontaniczność, kreatywność i oczywiście młodość. Czasami jednak warto związać się z kimś nieco starszym i bardziej dojrzałym. Z doświadczeń kobiet na całym świecie (i badań) wynika, że znacznie łatwiej trafić na gentlemana, umawiając się z mężczyznami nieco starszymi od siebie.

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego jeszcze warto zacząć spotykać się z kimś starszym? Koniecznie przeczytaj ten artykuł!

1. Prywatna skarbnica wiedzy i ciekawych opowieści

Wiek wiąże się z doświadczeniem, dlatego jeśli szukasz w swoim wymarzonym mężczyźnie wiedzy na wiele tematów, powinnaś spotykać się z kimś starszym. Inteligencja u mężczyzn jest naprawdę bardzo seksowna. Starszy facet będzie mógł opowiadać ci o wielu ciekawych rzeczach i w odróżnieniu od młodszych facetów, którym często wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy, potrafi także słuchać. 

Mężczyzna samochód

4. `Kocham cię` wypowiadane na wiele sposobów

Zaczynając związek ze starszym mężczyzną, przygotuj się na to, że zawsze będziesz dla niego priorytetem. Twój mężczyzna wciąż będzie starał się udowodnić ci, że jesteś dla niego najważniejsza. Jak możesz mu się odwdzięczyć? Oczywiście poprzez oddanie i zaufanie. 

para elegancja

5. Jesteś świetną szansą na lepsze życie

Mężczyzna starszy od ciebie na pewno ma pewien bagaż doświadczeń. Dzięki temu, że był w wielu związkach, już wie, jakich sytuacji unikać, a także jakich błędów nie popełniać. W końcu z jakiegoś powodu przeszłe relacje zakończyły się. Teraz on może zacząć nowe życie z tobą, bogatszy o tamte doświadczenia, bardziej dojrzały i gotowy na prawdziwe zobowiązanie. 

mężczyzna w garniturze

2. Równouprawnieniu mówimy NIE

Równouprawnienie pomiędzy kobietami i mężczyznami to wynalazek XXI wieku. Jeśli jesteś zwolenniczką dominującej roli mężczyzny w związku (chodzi nam tutaj o model, w którym twój ukochany zajmuje się większością spraw), powinnaś spotykać się ze starszym facetem. Przy takim mężczyźnie nie musisz martwić się o płacenie rachunku w restauracji, ponieważ dla niego bycie gentlemanem jest kwestią naprawdę bardzo ważną. 

Mario Di Vaio

3. Jesteś najważniejsza

Bycie ze starszym mężczyzną daje ci nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także sprawia, że czujesz się pewna siebie i atrakcyjna. Niepewność odchodzi w niepamięć. Starszy mężczyzna będzie o ciebie zabiegał, starał się, abyś zawsze czuła się dobrze w jego towarzystwie, a także sama ze sobą. 

Chuck Bass

6. Łatwiejsza komunikacja

Kobiety z natury są bardziej odpowiedzialne, dlatego tak często kłócimy się z partnerami w naszym wieku o sprawy finansowe. Ze starszym mężczyzną łatwiej będzie ci uniknąć tego typu konfliktów. On przeżył już swoje, wie, co jest ważne i pragnie zapewnić stabilizację sobie i swojej rodzinie, dlatego ryzyko, że trafisz na `finansowego lekkoducha` albo (co gorsza!) `leniwego nieudanicznika` bardzo się zmniejsza. 

Mężczyzna

7. Będzie cię wspierał

Przy nim będziesz czuła się bezpiecznie, będziesz miała mężczyznę odpowiedzialnego, któremu zależy na tobie najbardziej na świecie. Nie będziesz musiała ryzykować, że zostaniesz sama z mnóstwem problemów. Dla starszego mężczyzny najważniejsze będzie twoje dobro. 

Polecane wideo

Komentarze (70)

Ocena: 4.61 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2015 20:50
Nie ma nic tragiczniejszego niż to że mężczyzna którego kochasz mówi Ci po 4 latach wspólnego mieszkania że już nie chce z Tobą być. I to wszystko z dnia na dzień. A robiłam dla niego wszystko, sprzątałam, gotowałam i wspierałam go jak tylko mogłam. Świat mi się zawalił. Mimo wszystko czułam że muszę go mieć. Zamówiłam rytuał ze strony urok-milosny.pl i na całe szczęscie udało się. Znowu mieszkamy razem a ja jestem przeszczęśliwa.
odpowiedz
EdytazRybnika (Ocena: 5) 03.11.2015 15:12
Dziewczyny, nie wierzcie w te bzdury, stary facet to zużyty kacap, któremu się młodego ciałaa zachciało. Nie dajcie się im, pomarszczonym dzidulcom któzy myślą że będą bzykać na skinienie, nie mają czym zaimponować swoim inteligentnym rówieśniczkom, to za młode się biorą
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2015 21:43
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.
odpowiedz
Nadia (Ocena: 5) 08.09.2015 12:58
Mam 21 lat a mój facet 46 i w łóżku jest rewelacja dojrzałość jego opanowanie i co najważniejsze rozumie mnie i umie słuchać poznaliśmy się w pracy zaczeło sie spontanicznie być razem nie możemy musimy się niestety ukrywać nikt by nas nie zrozumiał różnica jest duża lecz ja z nim chcem być a nie jego wiekiem ,bo wiek nie jest do niczego potrzebny mi ważne że się rozumiemy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 30.05.2014 19:35
Nie zawsze jest tak kolorowo. Byłam z chłopakiem o 7 lat od siebie starszym i bardzo zle mnie traktował. W ogóle się ze mną nie liczył i mnie poniżał. Był to mój pierwszy chłopak więc wcześniej miałam ułożony w głowie ideał mojego przyszłego chłopaka, a on okazał się być zupełnym przeciwieństwem... przez co straciłam wiarę w mężczyzn. Jednak pózniej spotkałam swojego partnera na dobre i na złe, który zawsze mnie wspiera i jest przy mnie i jest w moim wieku... Także starszy nie równa się lepszy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie