O czym marzą kobiety? (Ten tekst możesz podsunąć swojemu mężczyźnie!)

Stworzyłyśmy krótką listę, którą możesz niepostrzeżenie podsunąć swojemu ukochanemu.
O czym marzą kobiety? (Ten tekst możesz podsunąć swojemu mężczyźnie!)
03.05.2014

Jakiego zachowania często brakuje nam u mężczyzn? Czego pragną kobiety? Stworzyłyśmy krótką listę, którą możesz niepostrzeżenie podsunąć swojemu ukochanemu.

1. Mówienie częściej `Kocham cię`. 

Większość kobiet pragnie, aby ich mężczyzna częściej wypowiadał te magiczne słowa. Niektórzy jednak twierdzą, że zbyt częste mówienie `kocham cię` sprawia, że słowa te tracą na znaczeniu. Naszym zdaniem, jak i pewnie wszystkich kobiet, nie ma nic złego w wyrażaniu uczuć. Znacznie gorzej jest, kiedy ukrywamy swoje emocje przed partnerem. 

Emma Stone

5. Wieczory we dwoje

Nieważne, jak długo jesteś w związku, nigdy nie powinnaś rezygnować z randek ze swoim meżczyzną. Każda z nas lubi od czasu do czasu pięknie się ubrać i poczuć motyle w brzuchu. Dlatego tak bardzo uwielbiamy, gdy nasz mężczyzna planuje dla nas wspólne, romantyczne wieczory. Nigdy nie mamy ich dość!

para na plaży

6. Umacnianie więzi

Wielu mężczyzn często uważa, że jeśli już są w związku, nie muszą zabiegać o swoją dziewczynę. Traktują nas trochę jak stały element w swoim życiu. I w przeciwieństwie do kobiet, nie czują potrzeby umacniania więzi ani dalszego poznawania się. Wszystkie chciałybyśmy, aby nasi ukochani dalej nas adorowali i chcieli spędzać z nami czas na długich rozmowach we dwoje. 

para

7. Małe prezenty i kwiaty

Twój mężczyzna uważa, że to banalne? Wielu z nich jest podobnego zdania. Często mężczyźni nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele przyjemności może sprawić zwykły bukiet kwiatów lub mały prezent. Każda z nas marzy czasami o śniadaniu do łóżka, kolacji-niespodziance czy słodkiej wiadomości, podczas ciężkiego dnia w pracy. 

Pocałunek

2. Pierścionek obietnica

Kobiety uwielbiają różne dowody miłości. Oczywiście, największym dowodem jest pierścionek zaręczynowy i obrączka. Jednak nie wszyscy są gotowi na takie zobowiązanie. Dlatego świetnym prezentem jest pierścionek-obietnica. Biżuteria bardzo osobista, dzięki której każda kobieta może być pewna, że mężczyźnie na jej zależy. A także, że kiedyś na jej palcu pojawi się prawdziwy pierścionek zaręczynowy. 

Para

3. Niespodziewane wizyty

Wszystkie uwielbiamy niespodzianki, nawet jeśli się do tego nie przyznajemy. Pragniemy, aby nasz mężczyzna zaskakiwał nas wizytami. A także organizował wyjścia, szczególnie na specjale okazje. 

para

4. Osoba towarzysząca

Czy twój chłopak zaprasza cię na imprezy jako swoją osobę towarzyszącą? To jeden z wielu sposobów na pokazanie tego, że mu na ciebie zależy. Wszystkie chciałybyśmy, aby nasz ukochany zabierał nas ze sobą na spotkania, imprezy i udowadniał tym samym, że myśli o nas poważnie. 

Polecane wideo

Komentarze (38)

Ocena: 4.37 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2014 01:46
Nie marzę o takich rzeczach. Mam gdzieś kwiaty itp. -jak dla mnie to niewygodny zwyczaj, który tylko kojarzy mi się z romansidłami i ich mdłym klimatem. Obrączka też odpada -nie chcę się hajtać. Mówienie częściej "kocham Cię"? Po co mi to? Raz wystarczy. Zresztą to i tak się czuję. Jakby mi facet cały czas truł dupę tym tekstem to tylko czułabym się niezręcznie zobligowana do przytakiwania "tak, jak Ciebie też". Po co takie klepanie formułek.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 04.05.2014 00:14
Pierścionek obietnica? Jestem mężatką, ale gdyby przed ślubem mój ukochany podarował mi w prezencie pierścionek niezaręczynowy, czułabym się rozczarowana i zła. Przecież można kupić kolczyki, naszyjnik, bransoletkę. Jest masa pięknej biżuterii. W dojrzałym związku mężczyzna wręczający kobiecie pierścionek nie powinien obiecywać, tylko pytać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2014 20:59
"pokazanie tego, że mu na ciebie zależy" hahhahahah
odpowiedz
karola (Ocena: 5) 03.05.2014 19:47
a z tym artykułem akurat się zgodzę ! tak bardzo pragnę a nie mogę tego mieć wszystkiego.. życie jest niesprawiedliwe :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2014 17:04
Zaproponowałam dziś ukochanemu wieczór we dwoje, romantyczny... Odmówił, dla niego często ważniejsza jest silownia, niż czas spędzony ze mną :( trudno, wyjdę gdzieś sama
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie