Sprawdź, czy jesteś ROZWIĄZŁA! Wystarczy... zmierzyć biodra

Naukowcy twierdzą, że kobieca anatomia wpływa na naszą „łatwość”.
Sprawdź, czy jesteś ROZWIĄZŁA! Wystarczy... zmierzyć biodra
27.04.2014

Czym objawia się rozwiązłość seksualna? Zjawisko to jest mocno uzależnione od płci. W przypadku panów za normalne uznaje się posiadanie wielu partnerek w krótkim czasie. Równie aktywna kobieta posądzana jest już o brak szacunku do siebie. Mężczyzna zainteresowany bliskością bez zobowiązań postrzegany jest jako zupełnie normalny facet, a kobieta dążąca do stosunku z nowo poznanym partnerem – jako istota nieczysta. Nie ma to zbyt wiele wspólnego ze sprawiedliwością, ale takie stereotypy wciąż mają się bardzo dobrze.

Kwestii frywolności pań postanowili przyjrzeć się poważni naukowcy z Uniwersytetu Leeds. Badanie miało na celu określenie, dlaczego niektóre kobiety częściej decydują się na przelotne romanse. Nie chodziło jednak o naszą konstrukcję psychiczną, ale cechy czysto fizyczne. Choć zabrzmi to niewiarygodnie, zauważono bezpośrednią zależność pomiędzy naszą rozwiązłością, a... szerokością bioder. Im większa odległość pomiędzy skrajnymi krawędziami miednicy, tym podobno na więcej sobie pozwalamy.

Wystarczy wziąć miarkę, by określić swój seksualny temperament. W tym celu opracowano specjalną skalę...

Kim Kardashian

Naukowcy przebadali niemal 150 aktywnych seksualnie kobiet. Na podstawie szczegółowych pomiarów stwierdzono, które biodra można uznać za szerokie, a które za wąskie. Wartości, które przyjęto prezentują się następująco:

Biodra szerokie – odległość pomiędzy skrajnymi krawędziami miednicy wynosi więcej, niż 36 cm

Biodra wąskie - odległość pomiędzy skrajnymi krawędziami miednicy wynosi mniej, niż 31 cm

 

Kim Kardashian

Jak łatwo się domyślić, za najbardziej rozwiązłe uznano kobiety z najszerszymi biodrami. Uzasadnienie wydaje się całkiem zrozumiałe – taka budowa anatomiczna ułatwia rodzenie dzieci, a to wpływa bezpośrednio na nasz apetyt na seks.

W przypadku pań, które mogą się pochwalić biodrami szerszymi, niż 36 cm, przelotne znajomości na jedną no zdarzają się zdecydowanie częściej.

Kim Kardashian

Naukowcy nie tylko zmierzyli biodra 150 badanych kobiet, ale dodatkowo porównali ich wyniki z ankietą na temat aktywności seksualnej. Panie wyznały, kiedy straciły dziewictwo, ilu miały dotychczas partnerów i jak często decydują się na bliskość z przypadkowymi mężczyznami.

Wnioski są jasne – im szersze biodra, tym większa liczba kochanków i częstsze kontakty z nowo poznanymi facetami.

Kim Kardashian

W przypadku kobiet, które przyznają się częstych stosunków seksualnych z przelotnymi kochankami (3 takie stosunki na 4) szerokość bioder była większa przynajmniej o 2 cm od tych, które rzadziej decydują się na taką spontaniczność.

Budowa bioder ma bezpośredni wpływ na późniejszy poród. Im są szersze, tym mniejsze ryzyko poważnych powikłań. Kobiety podświadomie to wyczuwają i znajduje to odzwierciedlenie w ich zachowaniu – twierdzi jeden z naukowców.

Komentarze (20)

Ocena: 4.4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 09:51
bzdura totalna!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2014 10:45
Ale Wy tępe jesteście. Przecież to badanie było przeprowadzone na 150 kobietach także wnioski się same nasuwają.
odpowiedz
kithy (Ocena: 5) 27.04.2014 10:26
z obserwacji wynika raczej co innego - to suchodupce puszczają się najczęściej
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2014 10:16
Nie ma to jak dowiedzieć się z rana, że jestem k***ą. Thnx, Papilocie :*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2014 10:11
Hahahhahahah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo