Dlaczego mężczyźni zdradzają? (Faceci wyjawili swoje brudne sekrety)

Teraz poznacie całą prawdę na ten temat.
Dlaczego mężczyźni zdradzają? (Faceci wyjawili swoje brudne sekrety)
25.04.2014

Twój facet poszedł na wieczór kawalerski kumpla i tam przespał się z prostytutką. Zasiedział się w pracy do późna i wylądował na kanapie ze swoją sekretarką. Wypił kilka piw za dużo w barze i uwiodła go w toalecie nieznajoma.

Nieważne, w jaki sposób Cię zdradził. Bo to zawsze boli tak samo. Warto jednak poznać przyczynę męskiej niewierności, by móc się przed nią bronić w kolejnych związkach.

Oto najczęstsze powody zdrady, wymienione przez mężczyzn.

zdrada w związku

„Nie czułem już pożądania do mojej dziewczyny”

Seks jest w związku niezwykle ważny. Mężczyzna musi czuć się pożądany przez partnerkę i musi również pożądać jej. Kiedy namiętność przygasa, facet zaczyna rozglądać się za kimś, kto ponownie rozbudzi w nim iskrę. Dla kobiety to może być szok, zwłaszcza że dla przedstawicielek płci pięknej najważniejsze jest porozumienie duchowe w związku.

- Facet musi czuć się ciągle jak samiec alfa i chce samemu sobie udowadniać, że wciąż ma w sobie to coś, co przyciąga kobiety. Jeśli nie czuje zainteresowania seksualnego w swoim związku, zaczyna go szukać poza nim. Okrutne, ale prawdziwe – tłumaczy Radek.

zdrada w związku

„Nie układało nam się w łóżku”

Mężczyźni są szczególnie wrażliwi w kwestii seksu. Każdy z nich chciałby być doskonałym kochankiem, który z łatwością potrafi zaspokoić partnerkę. Tego samego oczekują jednak również od kobiety. Jeśli w pewnym momencie zbliżenia zaczynają odbywać się według nudnego, sprawdzonego schematu, facet zaczyna szukać urozmaicenia z kimś innym.

- Seks z moją byłą to była jedna wielka rutyna. Minuta gry wstępnej, potem seks w pozycji misjonarskiej i tyle. Na koniec każde z nas odwracało się do siebie plecami i tak zasypialiśmy – wspomina Adam.

zdrada w związku

„Nie czułem, że chcę spędzić z nią przyszłość”

To jedna z głównych i najważniejszych przyczyn męskiej zdrady. Faceci są na tyle wygodni, że wolą zdradzić partnerkę niż najpierw z nią zerwać i dopiero potem szukać drugiej miłości.

- Ja i Ania kochaliśmy się. Byliśmy ze sobą jakieś półtora roku, kiedy coś zaczęło się między nami psuć. Ona próbowała walczyć o nasz związek, ja również, ale nadal nam się nie układało. Zacząłem więc ją zdradzać. Przynajmniej był powód do ostatecznego rozstania. Potem doszedłem do wniosku, że tak naprawdę nie czułem, że ona jest tą jedyną – mówi Bartek.

zdrada w związku

„Upiłem się na imprezie i dlatego zdradziłem”

Niejedna z nas przerabiała taki scenariusz. Najpierw kłótnia z chłopakiem, on wychodzi z domu, ląduje na imprezie u kumpla i tam upija się niemal do nieprzytomności. Rano okazuje się, że pod wpływem alkoholu przespał się z inną kobietą…

- Rzadko kiedy przyznajemy się dziewczynie do skoku w bok po pijanemu. Winę zrzucamy na alkohol, który okazał się złym doradcą. Ale owszem – procenty sprawiają, że dopuszczamy się niewierności – komentuje Damian.

zdrada w związku

„Moja dziewczyna przestała o siebie dbać”

 Na początku związku dbasz o siebie, codziennie starannie golisz nogi, robisz sobie brazylijskie bikini, piękny makijaż, ćwiczysz na siłowni... Wszystko po to, żeby on za tobą szalał. Ale gdy niezobowiązujące randki przemieniają się w jak najbardziej zobowiązujący związek, po pewnym czasie przestajemy się starać. Uważamy faceta za „zaklepanego”, czujemy się przy nim swobodnie, a nawet – za swobodnie. Coraz rzadziej się malujemy, zaniedbujemy codziennie ćwiczenia, potrafimy przez kilka dni się nie golić, zwłaszcza w miejscach, których na co dzień nie odsłaniamy...

- Faceci są wzrokowcami. Bardzo szybko zauważamy, że nasza dziewczyna się zaniedbała. I niestety, może nas to pchać w ramiona innych kobiet – mówi Michał.

zdrada w związku

„Wkurzały mnie jej ciągłe humory”

Faceci są w stanie znieść naprawdę wiele. Przeżywają porażki, ale się po nich otrzepują i idą dalej. Jednak jednego nie są w stanie zaakceptować na dłuższą metę: babskich humorów. Nawet najbardziej ugodowy i wyluzowany człowiek by zwariował, gdyby osoba, z którą żyje, na zmianę płakała i śmiała się, milczała i gadała jak nakręcona, była naburmuszona i miała pretensje. Swoimi humorami kobieta jest w stanie zabić uczucie zakochanego po uszy faceta.

- Zdrada to najlepsze lekarstwo na humorzastą partnerkę. Kochanka o nic nie pyta, nic nie zarzuca, za nic nie obwinia. Z nią czas płynie przyjemnie – mówi Rafał.

zdrada w związku

„Obwiniała mnie o kryzys w związku”

Gdy pojawiają się problemy, zwykle wtedy żadna ze stron nie chce wziąć odpowiedzialności za tarapaty, w jakie wpadli. I gdy przestają się rozumieć, nikt nie chce pierwszy wyciągnąć ręki. Kobiety zwykle czują się wtedy zepchnięte na margines, niepotrzebne, zaniedbane, niekochane... Dla nich to garść argumentów przemawiających za tym, że to wyłącznie facet ponosi winę za kryzys w związku. Okazuje się jednak, że niedostrzeganie własnej winy (a ta praktycznie zawsze leży po obu stronach!), może doprowadzić mężczyznę na skraj wytrzymania.

- Dumni faceci z przerostem ego potrzebują partnerek, które będą umiały wprowadzić do związku ład i porządek. To takich dziewczyn szukają przez całe życie. Gdy pokażesz mu, że taka nie jesteś, zacznie szukać dalej... – podsumowuje Marcin.

Komentarze (67)

Ocena: 4.13 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 17:25
samiec alfa, boże skończcie z tymi bzdurami, nie ma czegoś takiego jak SAMIEC ALFA. zbyt agresywne i zbyt dominujące jednostki są wyrzucane ze stada, są liderzy, ale nie samce alfa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2014 22:24
ajzedoeg12.geodezja.pl Zupełnie nowa jakość! Pyszne przepisy na najszybsze dania na świecie, a do tego wszystko to, co każda kobieta wiedzieć powinna... :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2014 22:24
ajzedoeg12.geodezja.pl Zupełnie nowa jakość! Pyszne przepisy na najszybsze dania na świecie, a do tego wszystko to, co każda kobieta wiedzieć powinna... :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2014 11:03
Faceci i ich problemy...
odpowiedz
24 (Ocena: 5) 26.04.2014 03:19
bo to gnojki sa-ja sie bawie facetami tak na wypadek,gdyby ktorys byl szybszy ode mnie i sie mna zabawil a potem zostawil
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo