Czy zdrada to tylko seks? NIE! Niewierność według kobiet to również...

Przeczytaj, czym dla wiekszości z nas jest zdrada.
Czy zdrada to tylko seks? NIE! Niewierność według kobiet to również...
14.04.2014

Co zrobisz, jeśli dowiesz się, że ukochany mężczyzna Cię zdradza? Zdecydowana większość kobiet stwierdzi, że to definitywny koniec związku. Z oszustami się nie negocjuje. Czym jednak jest zdrada? Co do tego nie mamy już pewności. Każda z nas patrzy na ten problem z nieco innej perspektywy. Dla niektórych zdrada równoznaczna jest wyłącznie z bliskim kontaktem fizycznym, dla innych – nawet z niewinnym flirtem, rozmową, wymianą spojrzeń. Wszystko zależy od naszej wrażliwości i doświadczeń.

Bywa i tak, że mamy do swojego partnera ogromne zaufanie. Potrafimy przymknąć oko na wyraźne oznaki zainteresowania inną kobietą. Wychodzimy z założenia, że ma prawo sobie popatrzeć, w końcu to tylko facet. Szybko mu się znudzi i jego myśli znowu skoncentrują się tylko na nas. Czasami nie mamy w sobie aż takiej wyrozumiałości i jego niewinne spojrzenie na przypadkową przedstawicielkę płci pięknej odbieramy niemal na równi z przyłapaniem go w łóżku z kochanką.

Ile ludzi, tyle spostrzeżeń na ten temat. Jak donosi serwis jegostrona.pl, kobiety mają słabość do wyszukiwania oznak zdrady nawet tam, gdzie nie może być o niej mowy. Co najbardziej przeszkadza nam w zachowaniu facetów i ma świadczyć o ich niewierności? Sprawdź!

czym jest zdrada

SEKS

Zdrada według: 100 procent kobiet

Najpopularniejsza odpowiedź ankietowanych kobiet nie powinna nas specjalnie dziwić. Kontakt fizyczny jest oczywistą oznaką niewierności. Stosunek seksualny, a nawet pocałunek, to przekroczenie czerwonej linii, która jest jednoznaczna ze zdradą. Czegoś takiego zazwyczaj nie wybaczamy!

czym jest zdrada

FLIRT

Zdrada według: 35 procent kobiet

Pojęcie to nie jest zbyt ostre, ale większość z nas za flirt uważa każdą „dwuznaczną” rozmowę ukochanego z obcą kobietą. Wściekamy się nawet wtedy, kiedy uśmiechnie się do ekspedientki w sklepie lub wymienia spostrzeżenia z koleżanką z pracy. Od rozmowy wszystko się zaczyna, a wolimy dmuchać na zimne.

czym jest zdrada

CYBERSEKS

Zdrada według: 80 procent kobiet

Jeszcze kilka lat temu tej pozycji nie było na liście oznak niewierności. Nie mogło być, bo seks przez komputer to nowinka technologiczna. Dzięki wbudowanym w komputery kamerkom, wirtualni kochankowie mogą pokazać sobie dosłownie wszystko. Dla wielu to równoznaczne z realnym stosunkiem.

czym jest zdrada

TANIEC EROTYCZNY

Zdrada według: 79 procent kobiet

Zdecydowana większość z nas zakończy znajomość z mężczyzną, którego przyłapie na zbyt bliskim kontakcie z tancerką erotyczną. Mimo, że pokaz taki ogranicza się wyłącznie do „patrzenia i dotykania”, nie oznaczając wcale stosunku seksualnego, dla nas to jednoznaczna forma zdrady.

czym jest zdrada

TANIEC

Zdrada według: 40 procent kobiet

Tym razem chodzi o „zwykły” taniec na parkiecie. Widok mężczyzny w objęciach innej kobiety, nawet w imię sztuki tanecznej, dla wielu z nas jest nie do wybaczenia. Pląsanie w rytm muzyki, ciało przy ciele, intymna atmosfera – to zdecydowanie zbyt wiele, jak na nasze nerwy. Tańczyć może tylko z nami.

czym jest zdrada

ZBYT DŁUGI JĘZYK

Zdrada według: 34 procent kobiet

I wcale nie chodzi o pocałunek! Jesteśmy bardzo wrażliwe na swoim punkcie. Jeśli mężczyzna rozmawia z inną kobietą na nasz temat, wyjawia nasze sekrety lub wręcz obgaduje – uznajemy to za zdradę emocjonalną. Od partnera oczekujemy przede wszystkim lojalności.

Komentarze (25)

Ocena: 4.8 / 5
Julita (Ocena: 5) 06.12.2015 19:33
Szukamy powodów do kłótni, kipi z nas zazdrość, zapominamy o wzajemności... Spotkanie z psychologiem jest dobrym sposobem, aby rozpoznać jak zachowania jednej osoby w związku wpływają na drugą. Dlatego polecam świetnych specjalistów w PsychoMedic w Warszawie, do których można się zapisać na ul. Laciego 19 (tel. 22 299 11 22) i w centrum Warszawy na ul. Filtrowej 62 (22 253 88 88).
odpowiedz
Asia2888 (Ocena: 5) 01.11.2015 17:04
Ja rów­nież mia­łam pro­blem ze swoim face­tem, nie byłam pewna czy jest mi w pełni wierny. Wtedy zna­joma pole­ciła mi stronę do szpie­go­wa­nia smsów, któ­rej sama uży­wała. Ta strona to: latwy.pl/czytajsmsy Skorzystałam i nie żałuję. Dzięki niej może­cie dosłow­nie w 5 minut mieć na swoim kom­pu­te­rze wszyst­kie SMSy swo­jego faceta, zarówno te wysłane jak i ode­brane. Serdecznie pole­cam wszyst­kim, któ­rzy nie są pewni :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2015 23:43
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2014 15:33
Dla mnie zdrada to seks i pocałunek. Inne bez przesady, taki flirt czy taniec. Każdy ma prawo się bawić, ale z umiarem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2014 07:52
w moim przypadku to mój facet wszędzie doszukuje się zdrady. jak tylko ktoś dzwoni zaraz pyta, kto to i czego chciał, to samo jest gdy dostanę wiadomość na fb czy na poczcie, to samo gdy odczytuję smsa. a nie daj boże jak jakiś mężczyzna spojrzy na mnie na ulicy i się obejrzy, to wtedy mój kochany aż się gotuje, jeszcze gorzej gdy to ja uśmiechnę się do kogoś bez wyraźnego powodu. To wszystko bierze się ze strachu moje drogie, jak macie już wróbelka w garści to nie chce zostać sam :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo