Po czym poznać, że kobieta łatwo osiąga orgazm? Trzeba spojrzeć na jej usta!

Według najnowszych badań, kształt ust kobiety pokazuje jej zdolność do osiągania satysfakcji seksualnej.
Po czym poznać, że kobieta łatwo osiąga orgazm? Trzeba spojrzeć na jej usta!
08.04.2014

Teorię tę przedstawił szkocki profesor psychologii, Stuart Brody, który twierdzi, że można dostrzec zdolność kobiety do osiągnięcia orgazmu, po prostu patrząc na jej usta.

W swoim artykule, Orgazm pochwowy częściej występuje wśród kobiet z widocznym guzkiem na górnej wardze (Vaginal Orgasm Is More Prevalent Among Women with a Prominent Tubercle of the Upper Lip), profesor wskazuje, że to właśnie ten delikatny guzek, umiejscowiony tuż poniżej łuku Kupidyna (łuk na środku górnej wargi), jest najbardziej wiarygodnym wskaźnikiem satysfakcji seksualnej. Im bardziej jest wydatny, tym bogatsze życie seksualne prowadzi jego właścicielka.

Rosie Huntington

Swoje badania Stuart Brody oparł na internetowych ankietach przeprowadzonych wśród 258 kobiet o średniej wieku 27 lat. Panie z widocznym guzkiem na górnej wardze zdecydowanie częściej od pozostałych deklarowały osiągnięcie orgazmu pochwowego, co pozwoliło wysunąć wnioski, że istnieje związek między kształtem warg i reakcji seksualnych.

malowanie ust

Z czerwienią na ustach czujemy się piękniejsze, pewniejsze siebie i bardziej zmysłowe. Co zaskakujące, aż 7 na 10 respondentek przyznało, że kolor szminki nie zależy od ich stroju, a humoru i zawsze, gdy chcą poprawić sobie nastrój, sięgają po pomadkę w intensywnym, soczystym odcieniu. Najczęściej wybór pada na czerwień, co pozytywnie wpływa nie tylko na samopoczucie, ale również sytuację zawodową. Jak bowiem pokazuje raport, panie używające na co dzień czerwonej szminki mają lepszą pracę i czują się bardziej spełnione.

Z kolei kobiety sięgające po cieliste i jasnoróżowe pomadki są szczęśliwe, mają udane życie seksualne, a ich koleżanki niemalujące ust czują się niepewnie i mało atrakcyjnie. Ta druga grupa stanowi niecałą połowę z nas - aż 55% kobiet wychodzi z domu dopiero po użyciu błyszczyka lub szminki.

malowanie ust

Statystyczna przedstawicielka płci pięknej może się również pochwalić słuszną kolekcją akcesoriów do malowania ust – w kosmetyczce mamy pięć różnych odcieni pomadki, ale w torebce nosimy tylko jeden z nich, ulubiony.

A Ty na jaki kolor najczęściej malujesz usta?

Angelina Jolie

Warto podkreślić, że badania profesora Brody opierają się jedynie na naturalnym kształcie ust. Nie oznacza to jednak, że panie o wąskich ustach nie mają szansy na bogate doznania seksualne... Naukowiec podkreśla bowiem, że to nie wielkość ust determinuje częstotliwość osiągania orgazmów, a właśnie ten mały guzek na środku górnej wargi.

To jednak nie koniec ciekawostek na temat ust. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez jeden z kosmetycznych sklepów internetowych, kobiety decydują się na konkretny odcień szminki w zależności od typu swojego charakteru.

Co to onzacza?

Kim Kardashian

Czy kobiety o dużych ustach mają częściej orgazm?

Szwedzki naukowiec zwraca uwagę na fakt, że kształt ust może zależeć od tych samych czynników, które regulują nasze procesy neurologiczne (np. reakcje na określone sytuacje). Podkreśla tym samym, że to nie sam guzek na górnej wardze kontroluje kobiecy orgazm, lecz bardziej procesy zachodzące w organizmie, które mogą mieć związek z takim, a nie innym kształtem ust.

Taylor Swift

Wiktor Koszycki, analityk zachowań seksualnych z serwisu Feromony.pl, zauważa biologiczny związek kształtu górnej wargi z osiąganiem orgazmu. Jego zdaniem kobiety z bardziej wydatnym guzkiem (a co się z tym wiąże, większymi ustami) doświadczają orgazmów pochwowych, bo są bardziej atrakcyjne od kobiet o wąskich ustach (w efekcie czego uprawiają więcej seksu).

Komentarze (28)
Ocena: 4.71 / 5
Marlena (Ocena: 1) 07.12.2018 04:02
autorzy tych bredni maja z pewnoscia guzki na mózgu.Albo zamiast niego
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.11.2018 19:45
nie mam guzka, mam małe wąskie usta - szczytuję kilka razy w ciągu jednego zbliżenia. Ale bujdy!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2014 18:04
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2014 19:41
mam usta jak jolie i jestem z nich zadowolona:D po matce na szczęście nos po ojcu bo matka i duże usta i nos hjahaha a życie seksualne udane od jakiegoś czasu podczas każdego stosunku dochodzę :D jeszcze tylko się przeprowadzę i będę miała życie idealne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2014 23:24
co mi po tym jak nie ma seksu ;_;
odpowiedz

Polecane dla Ciebie