9 kłamstw, które mówimy rodzicom, gdy spotykamy się z nieodpowiednim facetem

Tobie też zdarza się tak zmyślać?
9 kłamstw, które mówimy rodzicom, gdy spotykamy się z nieodpowiednim facetem
02.04.2014

Są bezczelni, grubiańscy, nieposłuszni i niekulturalni, a mimo to kobiety za nimi szaleją. Co tak bardzo pociąga nas w draniach? Zapewne ich niezaprzeczalna pewność siebie, męskość, a także… seksapil. I choć związek z niegrzecznym facetem rzadko kiedy kończy się happy endem, niektóre z nas świadomie się na niego decydują. Nawet za cenę okłamywania wszystkich dookoła.

Jakie kłamstwa najczęściej mówimy rodzicom, żeby ich nie niepokoić swoim życiem osobistym?

Oto lista.

On traktuje mnie jak księżniczkę

Jedno z najpopularniejszych kłamstw kobiet, które żyją w toksycznym związku. Pod płaszczykiem tego zdania kryje się mniej więcej taki przekaz: „nie bije mnie, jest dla mnie miły tuż przed seksem, czasem pochwali mnie za dobry obiad, który dla niego codziennie gotuję”.

bad boy

Nie chodzi do pracy, bo pracuje zdalnie

Nawet jeśli to ty utrzymujesz swojego faceta, a on na mieszkanie, rachunki i jedzenie nie wydaje ani grosza, i tak nie przyznajesz się do tego rodzicom. Karmisz ich bajkami o jego cudownych zarobkach i „świetnej pracy”, którą może wykonywać z domu.

bad boy

On uwielbia zwierzęta

Mówi się, że jeśli ktoś lubi czworonogi, to na pewno ma dobre serce. Często chcąc ocieplić wizerunek naszego faceta w oczach własnych rodziców, opowiadamy im bajki w stylu: „on ciągle dokarmia bezdomne psy”, „ostatnio zaproponował, żebyśmy przygarnęli kotka”, itp. Oczywiście te opowieści nie mają nic wspólnego z prawdą.

bad boy

On tak ciężko pracuje

Całonocne imprezy swojego faceta prezentujesz rodzicom jako… wyjścia służbowe. „On tak ciężko pracuje, mamo. Czasami nawet przez całą noc”. Tylko ty wiesz, że w tym czasie on pił do białego rana i podrywał inne dziewczyny…

bad boy

Jest zaradny

Dobrze wiesz, że rodzice chcą dla ciebie jak najlepszego partnera, który potrafiłby się tobą zaopiekować i zapewnić ci godziwą przyszłość. Dlatego właśnie ciągle opowiadasz im, że twój ukochany jest bardzo zaradny i ma mnóstwo pieniędzy, których na ciebie nie żałuje. O tym, że zarabia je na handlu narkotykami, oczywiście już nie wspominasz.

bad boy

On jest taki kreatywny!

„Co prawda nie ma stałej pracy i póki co nic nie zarabia, ale ma mnóstwo świetnych pomysłów, które na pewno przyniosą mu niedługo sławę i pieniądze!”. Gdyby nie ten jego słomiany zapał, oczywiście.

bad boy

Dba o mnie

Mówiąc to rodzicom, zazwyczaj masz na myśli sytuacje, kiedy facet otwiera przed tobą drzwi - drzwi banku, do którego udajesz się po pieniądze dla niego. Lub momenty, kiedy zabiera cię na kolację… za którą ty płacisz.

bad boy

On poważnie myśli o życiu

Co kryje się pod płaszczykiem tego kłamstwa? Tylko tyle, że twój facet to mruk, którego trudno zadowolić i który rzadko kiedy się śmieje. Ale rodzice nie musza przecież znać szczegółów…

bad boy

To urodzony przywódca

Facet traktuje cię jak kucharkę, sprzątaczkę i kochankę w jednym, jednak rodzicom przedstawiasz go jako urodzonego lidera.

Naprawdę warto ich okłamywać dla kogoś takiego?

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2014 18:06
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2014 07:54
Na stos tego, kto to pisał! Przynajmniej sie posmialam :v
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2014 17:57
Boże jak można być z taki facetem ?
odpowiedz
s. (Ocena: 5) 02.04.2014 16:34
Raczej powinno być : On nie ma dzieci ani żony! albo On wcale nie jest taki stary na jakiego wygląda!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2014 13:49
Wszystko kręci się wokół kasy. Nie widzę więc powodu, żeby w ogóle trwać w związku z takim facetem!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo