Dlaczego facet Cię całuje? (7 różnych powodów)

Zobacz, co mogą oznaczać jego namiętne pocałunki.
Dlaczego facet Cię całuje? (7 różnych powodów)
01.04.2014

Pocałunek pocałunkowi nierówny. Z jednej strony może być to tylko niewinne złączenie warg pozbawione większych emocji, ale z drugiej – prawdziwa rozkosz dla zmysłów. Pocałunki są przecież świetnym sposobem na wyrażanie uczuć. Dzięki nim możemy pokazać partnerowi, jak bardzo nam się podoba lub zachęcić go do dalszych łóżkowych igraszek.

W czasie całowania działają wszystkie nasze zmysły – zapach naszego mężczyzny miesza się ze smakiem jego warg i dotykiem dłoni. Słyszymy też jego przyspieszony oddech i widzimy zamglony wzrok… Wszystkie te elementy powodują, że nasze pożądanie wzrasta.

Tyle o nas. Ale co z facetami? Czym dla nich są pocałunki i z jakich powodów nas całują? Oto możliwe przyczyny!

pocałunek

7. Dla zabawy

Nie oszukujmy się – całowanie jest bardzo przyjemne. Niektórzy robią to więc bardzo często, i to z kim popadnie. Ot, taka forma rozrywki…

A Ty z jakiego powodu ostatnio się całowałaś? :)

pocałunek

1. Żeby okazać miłość

To jeden z najoczywistszych powodów, dla których mężczyzna całuje kobietę. W ten sposób chce jej okazać swoje zainteresowanie. Nierzadko posługuje się pocałunkiem, zamiast słowami. W końcu łatwiej dać dziewczynie namiętnego całusa niż wyszeptać jej do ucha: „Kocham Cię”.

pocałunek

2. Żeby nie czuć się samotnym

Niestety, pocałunek nie musi oznaczać, że facet jest w waszą relację głęboko zaangażowany. Być może czuje się samotny i dzięki buziakowi chce choć przez chwilę doświadczyć bliskości drugiej osoby. Całowanie cię może więc być dla niego tylko chwilową zachcianką, wynikającą z potrzeby chwili.

pocałunek

3. Ponieważ Cię pożąda

Pocałunek, zwłaszcza namiętny, któremu towarzyszy gwałtowna „gestykulacja” (wczepianie palców w twoje włosy, chwytanie cię za szyję lub buzię, głaskanie twoich pleców i pośladków), z całą pewnością oznacza, że ten facet ma na ciebie ogromną ochotę. Najchętniej tu i teraz ściągnąłby z ciebie ubranie i robił z tobą same nieprzyzwoite rzeczy.

pocałunek

4. Żeby zapomnieć o swojej eks

Jeżeli facet, z którym akurat się całujesz, niedawno zakończył swój poprzedni związek, lepiej uważaj. Być może nadal kocha swoją eks, a pieszczoty z tobą mają mu pomóc o niej zapomnieć.

pocałunek

5. Ponieważ chce się przekonać, co do Ciebie czuje

Podobno to kobiety mają zazwyczaj problem z określeniem własnych uczuć, ale prawda jest taka, że mężczyźni również miewają z tym trudności. Czasami całują więc kobietę, do której żywią sympatię, tylko po to, by sprawdzić, czy zaiskrzy.

pocałunek

6. Żeby wzbudzić w swojej eks zazdrość

Siedzisz z obcym facetem na domówce, miło wam się ze sobą rozmawia, on opowiada ci o swojej eks, która „przypadkowo” znajduje się na tej samej imprezie ze swoim nowym chłopakiem, gdy nagle… twój rozmówca zaczyna cię całować? Lepiej na niego uważaj. To tani chwyt, który ma wzbudzić zazdrość w tamtej.

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.08.2018 22:57
To dlaczego niedzwonil
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2015 08:52
Fajne
odpowiedz
the-silver-shoe.blogspot.com (Ocena: 5) 25.04.2014 15:41
Takich pierdół dawno nie czytałam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2014 12:31
Polecam najlepszy sklep erotyczny w sieci - intymniej.pl. Gwarancja zadowolenia!
odpowiedz
K (Ocena: 5) 01.04.2014 22:42
ja... dla zabawy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo