10 oczywistych znaków, że facet z Tobą flirtuje

Rozszyfruj sygnały, które on Ci wysyła!
10 oczywistych znaków, że facet z Tobą flirtuje
21.03.2014

Na pewno wielokrotnie zastanawiałaś się, czy konkretny facet akurat z Tobą flirtuje, czy raczej błędnie odczytujesz jego zachowanie. Umówmy się – język ciała jest dość skomplikowany, dlatego trudno go odszyfrować. Jeśli jednak będziesz wiedziała, na jakie gesty zwracać szczególną uwagę podczas randki lub przypadkowego spotkania z nieznajomym mężczyzną, w mig zorientujesz się, czy on jest tobą zainteresowany.

Gotowa na szybkie szkolenie z męskiej mowy ciała? W takim razie do dzieła!

1. Ciągle się uśmiecha

Kiedy facet co kilka chwil wysyła w twoim kierunku zalotny uśmiech, to z pewnością jest tobą na poważnie zainteresowany. Jeśli jesteście akurat na randce, możesz być spokojna – robisz na nim piorunujące wrażenie i on jest twoją osobą zauroczony. Jeśli natomiast uśmiecha się do ciebie jakiś nieznajomy mężczyzna, nie zwlekaj i odwzajemnij jego uśmiech. To może być początek naprawdę gorącego flirtu.

Zobacz także: Dlaczego on się do mnie uśmiecha?

randka z facetem

10. Wierci się

W chwili zdenerwowania na pewno zaczynasz się wiercić. Faceci zachowują się dokładnie w ten sam sposób, kiedy są zestresowani na randce i chcą zrobić na partnerce jak najlepsze wrażenie. Kręcenie się faceta odczytuj zatem jako bardzo dobry sygnał – nie jesteś mu obojętna!

randka z facetem

2. Rumieni się

Flirtowanie z nieśmiałym facetem jest nie lada wyzwaniem, jednak mimo to się nie zniechęcaj. Jak rozpoznać, czy wpadłaś mu w oko? Ewidentnym sygnałem będzie to, że gdy spojrzysz mu w oczy lub powiesz coś miłego, chłopak się zarumieni. Uroczy widok!

randka z facetem

3. Patrzy Ci głęboko w oczy

W zależności od tego, jak długo facet wpatruje się w twoje oczy, możesz wyczuć stopień jego zainteresowania tobą. Im dłużej na ciebie patrzy, tym bardziej mu zależy. Najlepiej będzie to widoczne, kiedy spotkacie się w większym gronie. Jeśli mężczyzna zerka się na ciebie co chwilę, mimo że przy głosie jest akurat twoja znajoma, to masz najlepszy dowód na jego zainteresowanie.

randka z facetem

4. Nieświadomie powtarza Twoje gesty

Czasami facet, który jest zauroczony kobietą, nieświadomie powtarza wszystkie jej gesty. Gdy ona kładzie dłonie na stoliku, on robi to samo. Gdy ona opiera się plecami o krzesło, on również rozsiada się w takiej pozycji. I tak dalej, i tak dalej… Obserwuj go zatem uważnie i jeśli zauważysz, że naśladuje twoje ruchy, będziesz wiedziała, czy mu się podobasz.

randka z facetem

5. Dłonie przy biodrach

Nie chodzi jednak o twoje biodra, tylko… jego. Jeśli trzyma dłonie w ich okolicy, np. wkładając kciuki za pasek, może to być znak, że nie jesteś mu obojętna. Taki gest krzyczy: „Jestem atrakcyjnym macho. Umów się ze mną, a nie pożałujesz!”.

randka z facetem

6. Mimowolne dotykanie Cię

Kiedy mężczyzna, opowiadając ci coś, jednocześnie muska twoje ramię lub delikatnie chwyta cię za dłonie czy nadgarstki, z pewnością chce zwrócić na siebie twoją uwagę. Może to robić mimowolnie lub celowo, ale przekaz jest ten sam: podobasz mu się!

randka z facetem

7. Pochyla głowę w Twoim kierunku

Siedzicie w knajpce naprzeciwko siebie, a on opiera łokcie o stół i pochyla sylwetkę w twoim kierunku? To znak, że słucha uważnie tego, co mówisz i że wręcz spija z twoich ust każde słowo. Ten facet napawa się twoim widokiem i z pewnością ma ochotę, żeby wasza znajomość przerodziła się w coś więcej.

randka z facetem

8. Rozszerzone źrenice

Zajrzyj mu głęboko w oczy i sprawdź, czy na twój widok znacznie rozszerzyły mu się źrenice. Jeśli tak, to ten facet nie widzi poza tobą świata i uważa cię za bardzo atrakcyjną dziewczynę!

randka z facetem

9. Uniesione brwi

Dziwny sygnał? A jednak! Kiedy facet delikatnie unosi brwi, słuchając tego, co mówisz, z całą pewnością ma ochotę na gorący flirt. Wydajesz mu się seksowna, inteligenta i baaardzo pociągająca.

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2014 12:38
Polecam najlepszy sklep erotyczny w sieci - intymniej.pl. Gwarancja zadowolenia!
odpowiedz
sasanka (Ocena: 5) 22.03.2014 18:30
szerokie źrenice mogą być też objawem zatrzymania krążenia, także uwaga. :
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 23:24
Moim kotom rozszerzają się źrenice, gdy dociera do nich, że jest dzień odrobaczania i się boją, że zaraz będę je faszerować pigułami :P
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 22:08
Ahh mimowolne dotykanie:) Chyba nigdy nie zapomnę dreszczy jakie wywoływał mój chłopaka kiedy jeszcze ni byliśmy razem jak niby przypadkiem akurat w tym samym czasie po coś sięgaliśmy itp. Ahhh :))
odpowiedz
Wiertarka (Ocena: 5) 21.03.2014 17:38
Troche nie na temat: Dziewczyny, jak jesteście na wykładzie (w skromnym gronie) to nie czujecie się jakoś nieswojo, skrempowane gdy wykładowca mówi do was przez całe 1,5godziny? Tzn nie tylko do was, do innych też. Ale ja nie wiem gdzie sie patrzeć, czy prosto w oczy, czy na ścianę, szczególnie, że mój wykładowca podchodzi nas bardzo blisko.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie