Jak zemścić się za zdradę?

Poznaj 5 (paskudnych) sposobów. Zastanów się tylko, czy warto...
Jak zemścić się za zdradę?
21.03.2014

Jesteście razem, wiążesz z nim swoją przyszłość, a on nieoczekiwanie stwierdza, że nic z tego nie będzie. Dawne uczucie wygasło, nic Was już nie łączy i najlepszym rozwiązaniem będzie szybkie i w miarę bezbolesne rozstanie. Brzmi strasznie? Niejedna zdradzona kobieta marzyłaby o takim zakończeniu znajomości. Niestety, znacznie częściej nasze drogi rozchodzą się dopiero wtedy, kiedy w jego życiu pojawia się inna kobieta. Wtedy towarzyszy nam nie tylko smutek, że nie udało się utrzymać związku, ale także wstyd i upokorzenie.

Zazwyczaj nie pozostaje nam nic innego, jak przełknąć gorycz porażki i żyć dalej. Taka kapitulacja nie leży jednak w naturze wszystkich kobiet. Niektóre decydują się na znacznie bardziej drastyczne rozwiązania. Nie spoczną, dopóki nie zaznają słodkiego smaku zemsty. I choć nie ma to zbyt wiele wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, to nie moment na racjonalne myślenie. Jedyne, nad czym się zastanawiamy, to jak uderzyć najmocniej i najcelniej. Do czego jesteśmy zdolne?

W takich momentach jesteśmy skłonne do zachowań, o które wcześniej nawet się nie podejrzewałyśmy. Serwis kobieta.dziennik.pl podsuwa kilka pomysłów, których mimo wszystko nie radzimy wprowadzać w życie. Być może zagrasz na nosie niewiernemu partnerowi, ale przy okazji stracisz do siebie szacunek...

jak zemścić się za zdradę

SKOMPROMITUJ GO JAKO KOCHANKA

Kurz po Waszym związku zdążył już opaść, ale wciąż obracacie się w kręgu tych samych bliższych i dalszych znajomych. On wreszcie zechce poszukać sobie kogoś nowego (jeśli nie wyjdzie mu także z dziewczyną, z którą Cię zdradził). Na wszelki wypadek rozpowiadasz na lewo i prawo, że jest fatalnym kochankiem, w łóżku leży jak kłoda, a na dodatek jest impotentem. Niektóre kandydatki skutecznie odstraszysz.

jak zemścić się za zdradę

ZBLIŻ SIĘ DO JEGO PRZYJACIELA

Trudno o większe świństwo. Nie tylko dlatego, że zdradą odpowiadasz na zdradę. Męska przyjaźń to szczególna więź, w której najważniejsza jest lojalność. To rozwiązanie prowadzi do katastrofy – były facet wciąż pozostanie byłym, a na dodatek pozbawisz go jednej z najbliższych osób. Zranisz też przyjaciela, który może pomyśleć, że naprawdę Ci na nim zależy, a tak naprawdę chcesz go tylko wykorzystać.

jak zemścić się za zdradę

ZAINTERESUJ SIĘ JEGO BRATEM

Drugie najsilniejsze uczucie w męskim świecie – miłość do brata. W tym układzie istnieje niepisana zasada, że jeden nie interesuje się dziewczyną drugiego. Ani równocześnie, ani tym bardziej, kiedy jeden staje się jej byłym. To bez wątpienia go zaboli, ale jeśli jego brat zbłądzi, wtedy na zawsze popsujesz ich relacje. To się odbije na całej jego rodzinie, ale aż tak wredna nie jesteś, prawda?

jak zemścić się za zdradę

WYBACZ I... ZAATAKUJ

W tym przypadku nie zranisz żadnej postronnej osoby, ale wciąż niewiele ma to wspólnego z klasą. Scenariusz jest prosty – przyłapujesz chłopaka na zdradzie, chwilę się gniewasz i postanawiasz mu wybaczyć. Tak jakby... Wykorzystujesz chwilę jego nieuwagi, udajesz zakochaną, a w odpowiednim momencie wyciągasz wszystkie brudy przy świadkach. Znajomi na pewno będą zachwyceni Twoimi opowieściami, ale do czego ma to zaprowadzić?

jak zemścić się za zdradę

ROZBIJ NOWY ZWIĄZEK

To już wyższa szkoła jazdy. Niewierny chłopak wreszcie znalazł miłość swojego życia, ale Ty wciąż jesteś na niego wściekła. Próbujesz do niego wrócić, ale tylko na chwilę. Dzwonisz do niego, prosisz o spotkanie, później kolejne. Wyznajesz, że chciałabyś do niego wrócić. Kiedy on zaczyna się łamać, wtedy opowiadasz o wszystkim jego aktualnej partnerce. Nie będzie miał Ciebie, ani jej. Zadowolona?

Polecane wideo

Komentarze (39)
Ocena: 4.79 / 5
M (Ocena: 4) 30.03.2023 21:29
Zdecydowanie zgadzam sie. Nic tak nie boli gdy po 7 latach kobieta zdradza cię od 3. Nikomu nie życzę. Nic tak nie boli.
odpowiedz
Pan ktoś (Ocena: 2) 27.02.2021 00:21
Dlaczego piszą tylko kobiety. Wygląda to tak jakby tylko mężczyzna zdradzał a wcale tak nie jest. Czy wy kobiety wiecie jak ciężko jest zdradzonemu facetowi ? Co czuje co przeżywa jak z bezsilności zaciska go w gardle ? My mężczyźni też mamy uczucia.
odpowiedz
Haaaa (Ocena: 1) 13.09.2020 20:05
Boże jakie słabe !
odpowiedz
Zgaga (Ocena: 5) 07.04.2019 10:48
Te rady o wybaczaniu są dobre dla 30 latek kiedy człowiek ma jeszcze szansę na wszystko. Ja mam 45 i to już inna bajka. Ja mu nie odpuszczę. Zaplaci za każdą moją łzę.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 20:13
Aha superowe to jest
odpowiedz

Polecane dla Ciebie