Jak zemścić się za zdradę?

Poznaj 5 (paskudnych) sposobów. Zastanów się tylko, czy warto...
Jak zemścić się za zdradę?
21.03.2014

Jesteście razem, wiążesz z nim swoją przyszłość, a on nieoczekiwanie stwierdza, że nic z tego nie będzie. Dawne uczucie wygasło, nic Was już nie łączy i najlepszym rozwiązaniem będzie szybkie i w miarę bezbolesne rozstanie. Brzmi strasznie? Niejedna zdradzona kobieta marzyłaby o takim zakończeniu znajomości. Niestety, znacznie częściej nasze drogi rozchodzą się dopiero wtedy, kiedy w jego życiu pojawia się inna kobieta. Wtedy towarzyszy nam nie tylko smutek, że nie udało się utrzymać związku, ale także wstyd i upokorzenie.

Zazwyczaj nie pozostaje nam nic innego, jak przełknąć gorycz porażki i żyć dalej. Taka kapitulacja nie leży jednak w naturze wszystkich kobiet. Niektóre decydują się na znacznie bardziej drastyczne rozwiązania. Nie spoczną, dopóki nie zaznają słodkiego smaku zemsty. I choć nie ma to zbyt wiele wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, to nie moment na racjonalne myślenie. Jedyne, nad czym się zastanawiamy, to jak uderzyć najmocniej i najcelniej. Do czego jesteśmy zdolne?

W takich momentach jesteśmy skłonne do zachowań, o które wcześniej nawet się nie podejrzewałyśmy. Serwis kobieta.dziennik.pl podsuwa kilka pomysłów, których mimo wszystko nie radzimy wprowadzać w życie. Być może zagrasz na nosie niewiernemu partnerowi, ale przy okazji stracisz do siebie szacunek...

jak zemścić się za zdradę

SKOMPROMITUJ GO JAKO KOCHANKA

Kurz po Waszym związku zdążył już opaść, ale wciąż obracacie się w kręgu tych samych bliższych i dalszych znajomych. On wreszcie zechce poszukać sobie kogoś nowego (jeśli nie wyjdzie mu także z dziewczyną, z którą Cię zdradził). Na wszelki wypadek rozpowiadasz na lewo i prawo, że jest fatalnym kochankiem, w łóżku leży jak kłoda, a na dodatek jest impotentem. Niektóre kandydatki skutecznie odstraszysz.

jak zemścić się za zdradę

ZBLIŻ SIĘ DO JEGO PRZYJACIELA

Trudno o większe świństwo. Nie tylko dlatego, że zdradą odpowiadasz na zdradę. Męska przyjaźń to szczególna więź, w której najważniejsza jest lojalność. To rozwiązanie prowadzi do katastrofy – były facet wciąż pozostanie byłym, a na dodatek pozbawisz go jednej z najbliższych osób. Zranisz też przyjaciela, który może pomyśleć, że naprawdę Ci na nim zależy, a tak naprawdę chcesz go tylko wykorzystać.

jak zemścić się za zdradę

ZAINTERESUJ SIĘ JEGO BRATEM

Drugie najsilniejsze uczucie w męskim świecie – miłość do brata. W tym układzie istnieje niepisana zasada, że jeden nie interesuje się dziewczyną drugiego. Ani równocześnie, ani tym bardziej, kiedy jeden staje się jej byłym. To bez wątpienia go zaboli, ale jeśli jego brat zbłądzi, wtedy na zawsze popsujesz ich relacje. To się odbije na całej jego rodzinie, ale aż tak wredna nie jesteś, prawda?

jak zemścić się za zdradę

WYBACZ I... ZAATAKUJ

W tym przypadku nie zranisz żadnej postronnej osoby, ale wciąż niewiele ma to wspólnego z klasą. Scenariusz jest prosty – przyłapujesz chłopaka na zdradzie, chwilę się gniewasz i postanawiasz mu wybaczyć. Tak jakby... Wykorzystujesz chwilę jego nieuwagi, udajesz zakochaną, a w odpowiednim momencie wyciągasz wszystkie brudy przy świadkach. Znajomi na pewno będą zachwyceni Twoimi opowieściami, ale do czego ma to zaprowadzić?

jak zemścić się za zdradę

ROZBIJ NOWY ZWIĄZEK

To już wyższa szkoła jazdy. Niewierny chłopak wreszcie znalazł miłość swojego życia, ale Ty wciąż jesteś na niego wściekła. Próbujesz do niego wrócić, ale tylko na chwilę. Dzwonisz do niego, prosisz o spotkanie, później kolejne. Wyznajesz, że chciałabyś do niego wrócić. Kiedy on zaczyna się łamać, wtedy opowiadasz o wszystkim jego aktualnej partnerce. Nie będzie miał Ciebie, ani jej. Zadowolona?

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 20:13
Aha superowe to jest
odpowiedz
soon divorced... (Ocena: 5) 17.10.2017 21:56
obyście mieli racje... i marzę o tym że tez potwierdze teorie ze karma wraca. poki co jestem po pierwszej rozprawie i uwazam ze nie warto isc w orzekanie o winie i procesowanie sie, znizac sie do poziomu niedojrzalego dziecka i byc ponad to. ale kurde ciezkie to i troche boli. bo poki co to on ma malolate o ponad 10 lat mlodsza a ja ogarniam tez dziecko,tyle ze nasze! aj troche sprawiedliwosci , pleaseeeee
odpowiedz
Karina (Ocena: 5) 07.06.2017 12:27
na świeżo zaraz po zdradzie cos małego dla podbudowania własnego ego i psychiki można, a potem trzeba zapomniec. Ja na świeżo ubodłam mojego męża w najczulszy jego punkt, czyli kompleks tego że był bardzo chudy i słaby fizycznie. Na weselu gdzie było dużo ludzi sprowokowałam żeby siłował się na ręke z moją koleżanką. On nie wiedział że ona od 5 lat ostro ćwiczy na siłowni, a ubrana była tak że nie było tego widać. Był ubaw jak go połozyła, wszyscy sie smiali i nagrywali na telefonach. Ponieważ wcześniej ułozyłyśmy ten scenariusz, wiec chwile potem ściągnęła żakiet ukazując wyrzezbione bicepsy i napinała je przed jego twarzą, a ludzie pstrykali pstrykali.... On był czerwony i przerażony
odpowiedz
Maja (Ocena: 5) 16.10.2014 22:17
Dziewczyny- nie warto się mścić. Najlepiej zerwać wszystkie kontakty. Beż wyciagania żalów. Dobrze wam radze, bo potem będziecie mieć żal do samej siebie. Zapamiętajcie- głowa do góry i szybko szukać LEPSZEGO!! Ja tek zrobiłam i nie żałuję. żałuję tylko właśnie jednej rzeczy, że pokazłam swoją słabość robiąc mu awanturę. Życie bywa bardzo zadziwiające. Po jakimś czacie poznałam kogoś innego, lepszego przystojniejszego, ba nawet lepszego w łózku. Jesteśmy juz małżeństwem i wiecie co mi ostatnio powiedział- dzięki Bogu na świecie są idioci, bo dzięki jednemu z nich ty dziś jesteś ze mną.Tak więc paradoksalnie zdrada byłego uczyniła mnie szczęsliwą. Poza tym dowiedzialam się od znajomych ,że byłego kochanka rzuciła i błaka się teraz po tych żałosnych portalach randkowych. Nawet mi to nie sprawilo satysfakcji, tak mi jest dziś dalece obojętny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2014 12:38
Polecam najlepszy sklep erotyczny w sieci - intymniej.pl. Gwarancja zadowolenia!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo