7 pokus, które mogą zniszczyć Twój związek. Trzymaj się na baczności!

Przeczytaj, czego nie wybaczy Ci żaden facet.
7 pokus, które mogą zniszczyć Twój związek. Trzymaj się na baczności!
20.03.2014

Nieważne, jak bardzo kochasz swojego mężczyznę. Istnieją pewne pokusy, które mogą zniszczyć nawet najsilniejszy związek. Wszyscy jesteśmy ludźmi, dlatego póki nie zamieniasz myśli w czyny, wszystko jest w porządku. Jeśli jednak ulegniesz słabościom, prędzej czy później facet od ciebie odejdzie.

Oto kilka dobrze znanych pokus, które czyhają na ciebie praktycznie każdego dnia.

1. Pokusa, aby zdradzić

Najbardziej oczywista pokusa w związku. Czyha na ciebie szczególnie, gdy jesteś w długim związku i spotykasz kogoś nowego. Zawsze inni mężczyźni lub kobiety będą cię kusić, to nieuniknione. Jeśli jednak bardzo kochasz swojego mężczyznę, będziesz potrafiła oprzeć się zachciankom. Bo czy warto ryzykować miłość dla chwilowej przyjemności?

Pokusy w związku

4. Kłótnia bez powodu

Gdy nie masz humoru lub jesteś wkurzona, wciąż masz ochotę krzyczeć. Nie możesz jednak rozładowywać negatywnych emocji, wrzeszcząc bez powodu na swojego partnera. Szczególnie, jeśli jest niewinny. Pokrzycz w poduszkę, jeśli już naprawdę musisz, ale nie prowokuj zbędnych sporów. 

Pokusy w związku

7. Siła przyzwyczajeń

Jeśli jesteś już długo w związku, na pewno wiesz, jak trudno jest podtrzymać żar i sprawić, aby nie było nudno. Z drugiej strony jednak nie chcesz przecież całe życie siedzieć z ukochanym na kanapie przed telewizorem. Musisz się starać, nawet mimo upływu czasu. Inwencja i wyobraźnia są tutaj najważniejsze. Nie pozwól, aby w twoim związku wiało nudą!

Pokusy w związku

6. Nie traktuj go jak pewnik

Nawet jeśli on codziennie robi ci śniadanie, pierze i prasuje rzeczy - zawsze traktuj go z szacunkiem i odwdzięczaj się za wszystko. Notoryczny brak takich słów, jak `dziękuję` czy `jak miło z twojej strony, kochanie`, może w rezultacie sprawić, że chłopak odejdzie do kogoś, kto będzie potrafił go docenić.

Pokusy w związku

5. Zaczynasz kraść

W wielu związkach partnerzy traktują swoje rzeczy na zasadzie `co moje to i twoje`. Zanim jednak zaczniesz podbierać ukochanemu jego swetry, bluzki, a nawet pieniądze - upewnij się, że on nie ma z tym żadnego problemu. 

Pokusy w związku

2. Ciągłe kłamstwa

Jeśii wiesz, że zrobiłaś coś, czego twój partner na pewno nie poprze, zaczynasz kłamać. Oczywiście to ułatwia całą sytuację, ale tylko przez chwilę. Jeśli jednak naprawdę kochasz swojego mężczyznę, powinnaś mówić prawdę. Nie chcesz przecież, aby twój związek opierał się na kłamstwie, prawda?

Pokusy w związku

3. Żadnego czasu dla siebie

Będąc w związku często z zazdrością patrzysz na swoich przyjaciół singli, którzy mają masę wolnego czasu dla siebie. Nie pozwól jednak, aby potrzeba całkowitej wolności zniszczyła twój związek. Będąc z kimś także możesz spędzać czas sama, zrób to po prostu w porozumieniu z partnerem. 

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2015 13:18
Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.
odpowiedz
anja (Ocena: 5) 20.03.2014 18:03
to dziala w dwie strony
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 12:39
Strona 4, to zdjęcie - ta laska ma takiego bica, czy to nieudany photoshop? Wtf
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 12:23
A jeśli mój mężczyzna mnie nie podnieca? Strasznie przytył po tych kilku latach związku i nie chce nic z tym zrobić, rozmowy nie pomagają, propozycje wspólnego wykupienia karnetu na siłownię również... Nie wiem już, co robić. To nie moja wina, że grubsi ludzie nie są dla mnie atrakcyjni a teraz nie mogę na niego patrzeć ;( Wygląda jak stary facet, któremu brzuch wylewa się ze spodni i to nie trochę!
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 10:32
Pokusa zdrady? Hmm, ja nigdy nie zdradziłabym mojego ukochanego i nigdy nie wybaczyłabym zdrady, ale oboje jesteśmy tylko ludźmi i chociaż o tym nie rozmawiamy, oboje zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem przez nasze głowy przechodzą różne fantazje. Raz mój mi nawet wyznał, że zdarzyło mu się kosmacie pomyśleć o mojej siostrze. Zdziwiło mnie to, ale dopóki coś się rozgrywa w strefie myśli, to ja nie widzę problemu. Szczególnie, że sama dużo fantazjuję o innych, ale kiedy pojawia się "okazja", nie ma opcji, żebym z niej korzystała. Po prostu nie mam na to ochoty, trzeba rozróżnić takie tam fantazjowanie, od czegoś, co naprawdę chcemy zrobić. Ja np. często fantazjuję o ukochanym z młodzieńczych lat. Jest dzisiaj diabelnie przystojny, do tego dochodzi fakt, że nigdy nie był mną zainteresowany, co budzi we mnie instynkt łowcy :) Wiem, że te fantazje mają podłoże czysto fizyczne, nie są wynikiem jakiegoś braku w związku, czy skrywanej potrzeby. Nie chciałabym w świecie realnym wiązać się z kimkolwiek innym, ani nie poniosłoby mnie, gdyby moja fantazja zapukała do drzwi. Moje przyjaciółki hurtem przyznają, że nawet podczas stosunku z partnerem zdarza im się myśleć o kimś innym :) Ludzka rzecz.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo