Czego pragną faceci? Snu, seksu oraz... (Zdziwione?)

Szokujące wyniki badania i jeszcze bardziej zaskakujące wnioski - faceci to lenie.
Czego pragną faceci? Snu, seksu oraz... (Zdziwione?)
20.03.2014

Nasze zdanie na temat mężczyzn jest pełne sprzeczności. Z jednej strony nie wyobrażamy sobie bez nich życia, z drugiej – narzekamy na nich na każdym kroku. Potrafimy rozpływać się na ich widok, by po chwili stwierdzić, że są nic nie warci. To bardzo frustrujące, ale raczej nic na to nie poradzimy. Różni nas niemal wszystko. Zupełnie inny temperament, inne priorytety, upodobania, a nawet biologia. Mimo wszystko przydałoby się ich wreszcie zrozumieć, a nikt nie powie nam o facetach tak dużo, jak... oni sami.

Z badania przeprowadzonego na zlecenie jednej z firm kosmetycznych wynika, że krzywdzące stereotypy na temat mężczyzn wcale nie są naszym dziełem. Statystyczny facet naprawdę nie oczekuje od życia zbyt wiele. Cieszą się małymi przyjemnościami, ale nie oznacza to, że wiodą zupełnie bezstresowe życie. Większość młodych przedstawicieli płci brzydszej obawia się o to, jak są postrzegani. Zarówno pod względem wizualnym, jak i życiowych doświadczeń.

Jeśli wydaje Ci się, że statystyczny mężczyzna wyobraża sobie idealny dzień jako połączenie wielogodzinnego snu z przerwą na jedzenie i seks – nie musisz mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Oni naprawdę tacy są!

 

Anthony Gastelier

Badanie, którym objęto reprezentacyjną grupę mężczyzn, potwierdza wszystkie możliwe stereotypy na ich temat. W specjalnej ankiecie poproszono ich o ułożenie planu idealnego dnia. Okazuje się, że niewiele potrzeba im do szczęścia... Wygląda to tak:

4 godziny i 19 minut – seks

3 godziny i 36 minut – praca

3 godziny i 22 minuty – spotkanie z przyjaciółmi

2 godziny i 38 minut – jedzenie

29 minut – przygotowywanie się do wszystkich tych czynności

Razem 14,5 godziny, nie licząc pozostałej części doby przeznaczonej na sen. Z tego zaledwie 3,5 godziny przeznaczone na pracę zawodową. Trzeba przyznać, że panowie mają wyjątkowo luźne podejście do życia. Zaskakują jednak nie tylko tym!

Anthony Gastelier

W tym samym badaniu ujawniono wiele ciekawostek na temat mężczyzn. Najciekawsza dotyczy korzystania z nowoczesnych technologii. Okazuje się, że smartfon i tablet to nieodłączni towarzysze męskich wypraw do toalety. Siedząc na muszli klozetowej regularnie korzysta z nich 64 procent facetów. Z czego to wynika? Ponad połowa młodych mężczyzn cierpi na przypadłość nazywaną fachowo FOMO (ang. Fear Of Missing Out), czyli obawę, że przegapią ważną informację. Taka sama grupa ma wątpliwości, czy nie marnują życia na błahe sprawy i nie powinni zająć się zdobywaniem poważniejszych doświadczeń.

W czasie seksu także wiele myślą... Niekoniecznie o nas. Co czwarty pan w trakcie miłosnych igraszek obmyśla listę zakupów lub innych ważnych spraw, które musi później załatwić. Podobny odsetek mężczyzn zastanawia się, co zrobić, by znaleźć więcej czasu na uprawianie sportu i poprawienie swojej sylwetki. 

Może wystarczyłoby mniej spać i jeść?

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Alicja (Ocena: 5) 22.03.2014 10:36
Mój to mogłby codziennie, tylko szkoda ze moje libido nie jest tak wysokie zebym temu podolala... poza tym wydaje mi sie ze jestem z nim bardziej z przyzwyczajenia... to cudowny facet, dobrze sie dogadujemy... tylko dla mnie jest bardziej przyjacielem... nie wiem czy poprostu po 6 lata uczucie sie we mnie wypalilo... nie mam odwagi od niego odejsc... bo mi go zwyczajnie zal...
odpowiedz
adria (Ocena: 5) 20.03.2014 13:21
jak to było w jednym stand-upie Chrisa Rocka... "Feed me, fuck me, shut the fuck up" :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 12:14
hahahaahahaha seks 4h? no chyba zaraz padnę! w przypadku mężczyzn możliwe to jest tylko w łączonych klatkach filmów porno! oni juz po pierwszym finalnym zakończeniu musza miec czas na regenerację i naładowanie zbiorników, hahahaha Papilocie przestań rozśmieszać ludzi!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 09:51
A mój facet jest cholernie religijny i seks z nim to jak msza na ołtarzu w kościele :// wszystko nudzi i ciągle cytuje wszędzie biblię. Ja nie mam nic do religijności, ale jemu ta "święta palma" odbiła jakieś pół roku temu :// już tego nie mogę wytrzymać, cieszę się jak go nie ma w domu. Chcę odejść, ale jak to zrobić? Wtedy ja zła zrobię krzywdę tej dobrej duszy i już się "nie opamiętam" jak to on mi powtarza............... RATUNKU!!!!!!!!!! :(((((((
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 08:23
Ja jestem w związku 7 lat ,mój chłopak zawsze ma ochotę na seks dlatego często to robimy:) Oczywiscie jak bedzie zmeczony czy miał jakis gorszy dzien to nie bedzie miał ochoty tak samo jak ja i my kobiety, zauważyłam też ze sex jest coraz lepszy :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo