7 rzeczy, których NIE POWINNAŚ zatajać przed facetem, jeśli Ci na nim zależy

Ukrywanie tych spraw nie ma sensu.
7 rzeczy, których NIE POWINNAŚ zatajać przed facetem, jeśli Ci na nim zależy
27.02.2014

Praktycznie w każdym związku są tematy, które omijamy. Z różnych powodów. Bo głupio nam je poruszać, bo pewne sprawy chcemy zachować dla siebie, bo po prostu się o tym nie rozmawia. Ty nie popełniaj tego błędu.

Jeśli właśnie spotkałaś na swojej drodze wartościowego, miłego, zaradnego faceta, który ma szansę stać się Tym Jedynym, powinnaś być z nim całkowicie szczera. Udawanie kogoś, kim nie jesteś i odgrywanie przed nim roli Pani Perfekcyjnej kompletnie mija się z celem. Prędzej czy później wszystko, co chciałaś przed chłopakiem zataić, i tak wyjdzie na jaw.

Przeczytaj, których spraw nie warto przed facetem ukrywać.

para

Twoja twarz bez makijażu

Podkład, puder, róż, bronzer, cienie, szminki, tusze – zapewne przed każdą randką z ukochanym używasz tych kosmetyków. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu chcesz się prezentować jak najlepiej. Co jednak zrobisz, kiedy dojdzie do pierwszej wspólnej nocy? Obudzisz się godzinę przed nim i uciekniesz do łazienki z kosmetyczką, żeby chłopak nie zobaczył, jak wyglądasz bez make-up`u? Męcząca perspektywa.

Zamiast tego na wasze spotkania nie maluj się zbyt mocno. Im częściej mężczyzna będzie cię oglądał naturalną, tym lepiej.

para

Debet na koncie

Jeśli masz spore problemy z utrzymaniem przy sobie kasy, pensję potrafisz roztrwonić w kilka dni, a stan twojego konta woła o pomstę do nieba, nie udawaj przed facetem oszczędnej dziewczyny, która ma „chwilowe” kłopoty z pieniędzmi. Prędzej czy później mężczyzna zorientuje się, że twój sposób gospodarowania wypłatą nie ma nic wspólnego z oszczędnością.

Lepiej przyznaj od razu, że twoją ogromną wadą jest rozrzutność, ale starasz się z nią walczyć. Obietnica poprawy będzie dla chłopaka sygnałem, że jesteś świadoma problemu i że chcesz się dla ukochanego zmienić.

para

Cele i marzenia

Nie bój się opowiadać chłopakowi, o czym marzysz lub czego pragniesz. Nawet jeśli jest to życie na obrzeżach miasta, praca zagranicą lub założenie własnego bloga. Każdy ma prawo do marzeń, nawet jeżeli innym wydają się one głupie lub przyziemne.

Nie udawaj przed facetem, że pasjonuje cię praca charytatywna, jeżeli nie masz o tym bladego pojęcia. To szczerość jest w cenie, a nie gra pozorów.

kobieta

Twój apetyt na jedzenie

Większość kobiet, kiedy wybiera się na kolację z ukochanym, zazwyczaj w restauracji zamawia lekką sałatkę. W ten sposób chcemy pokazać facetowi, że dbamy o swoje ciało, odżywiamy się zdrowo, a jedzenie w fast foodach jest nam zupełnie obce. Tylko… po co udawać?

I facet będzie czuł się swobodnie, i ty, jeśli zamówisz w knajpie to, na co akurat masz ochotę. Twoja naturalność zostanie przez niego odebrana dużo lepiej, niż niepotrzebne odgrywanie szopki.

para

Rozmiar biustu

Chyba nie ma na świecie kobiety, która byłaby w stu procentach zadowolona z wyglądu swojego biustu. Dlatego w kwestii jego rozmiaru najczęściej… kłamiemy. Przed ukochanym nie można jednak udawać. Jeśli twoje piersi wypełniają jedynie miseczkę A, nie wypychaj większego stanika skarpetami tylko po to, żeby zaimponować wielkością biustu mężczyźnie. Kiedy przyjdzie co do czego, on i tak zobaczy cię zupełnie nago.

Poza tym chłopak powinien kochać cię bezwarunkowo, a nie dlatego, że masz duże piersi.

para

Twoje uczucia do faceta

Okazuje się, że często ukrywamy też… własne uczucia do partnera. Boimy się przed nim otworzyć i wyznać mu, że jest dla nas bardzo ważną osobą. Często wyznajemy też zasadę, że w związku ma lepiej ten, kto kocha mniej. Niesłusznie.

W mówieniu o swoich uczuciach nie ma nic złego, a jeśli podświadomie czujesz, że facet jest Tym Jedynym, powinnaś z nim grać w otwarte karty. Chłopak, któremu będzie na tobie zależało, nigdy nie zdepcze twoich uczuć.

para

Informacje o rodzinie

Nie każda z nas miała na pewno łatwe dzieciństwo. Być może w waszych rodzinach od zawsze był obecny problem alkoholowy, być może tata zdradzał mamę, być może ją bił. To nie są miłe doświadczenia lub sprawy, o których chciałabyś opowiadać na lewo i prawo.

Jeśli jednak czujesz się z obecnym chłopakiem mocno związana i wiesz, że możesz mu zaufać, niczego przed nim nie ukrywaj. Udawanie, że jesteś mocno związana z rodzicami, kiedy w ogóle tak nie jest, mija się z celem. A facet, wiedząc, jak trudne przeżycia masz za sobą, tym bardziej będzie się starał, żeby teraz ci ich oszczędzić.

A Wam co zdarzyło się zataić przed chłopakiem?

Polecane wideo

Komentarze (48)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 19:27
Polecam produkty z intymniej.pl. Gwarancja skuteczności! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2014 16:06
rady jak dla gimbazy
zobacz odpowiedzi (1)
Natalia (Ocena: 5) 28.02.2014 22:52
Moj facet mial podobnie, tez tak czasem 'dziwnie' sie zachowywal, tez jestesmy za granica, tez nie mam pracy. Porozmawiaj z nim SZCZERZE, na pewno to cos zmieni, u mnie pomoglo i POWODZENIA! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2014 15:47
Ja próbowałam zataić, że mam depresję (nie mieszkaliśmy wtedy razem),bo bałam się że mnie zostawi. Prawda wyszła na jaw i to mój chłopak najbardziej pomógł mi w wyjściu z choroby.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2014 14:03
Ja mam 22 lata i tez obecnie nie pracuję, a mimo tego, że mój chłopak chodzi do pracy, to pomaga mi w domu przy sprzątaniu czy obiedzie.. nie wyobrażam sobie żebym to ja miała wszystko wykonywać sama jak w domu mieszkamy razem. Od 3 marca idę do pracy i Wojtek powiedział mi, że wtedy kiedy będzie wracał do domu przede mną, to bierze na siebie robienie obiadu. Tez ma 24 lata :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie