Miłość nie wybiera: Oni wzięli ślub z... PRZEDMIOTAMI!

Zobaczcie ich atrakcyjnych małżonków...
Miłość nie wybiera: Oni wzięli ślub z... PRZEDMIOTAMI!
28.02.2014

Jeszcze kilka lat temu ludzie, których chcemy Wam przedstawić, nie ujawniliby swoich dziwnych preferencji. Byliby skazani na niezrozumienie, wyśmianie i posądzani o groźną chorobę psychiczną. Dzisiaj mogą sobie pozwolić na znacznie większą otwartość, bo w końcu... już nic nie powinno nas zdziwić. Jak na szczęśliwie zakochanych przystało, postanowili podzielić się swoją radością z całym światem. Ogłosili wszem i wobec, że wchodzą w związek małżeński. Ich wybrankami są martwe przedmioty.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałyście się, czemu służy facebookowy status związku „to skomplikowane”, to teraz nie będziecie miały już żadnych wątpliwości. To opcja specjalnie dla nich. Trudno bowiem o bardziej skomplikowaną relację, niż miłość i pociąg seksualny do... ściany, budynku, lalki czy zdjęcia. A to zdarza się coraz częściej, czego najlepszym dowodem jest wpisanie na listę zaburzeń emocjonalnych miłości do przedmiotów.

Wybrankiem osoby zaburzonej może być teoretycznie cokolwiek. Figurka, długopis, samochód, krzesło czy ulubiona książka. Niektórzy zakochują się w znacznie większych obiektach. Przynajmniej jednego mogą być pewni - „małżonek” nigdy ich nie zdradzi. Problem może pojawić się jednak wtedy, kiedy wpadnie w oko komuś innemu. Oto ludzie, których nie interesują bliższe kontakty z innymi przedstawicielami rasy ludzkiej. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia na nowej drodze życia!

miłość do przedmiotów

Kolejną bohaterkę wystarczy przedstawić, by wszystko stało się jasne. Oto Erika Eiffel - małżonka słynnej Wieży Eiffla, który okazuje się być mężczyzną. Jej pierwszą wielką miłością był myśliwiec F15, ale ostatecznie zdecydowała się na związek małżeński z paryską wieżą. Swojego wybranka podziwia z oddali, a kiedy nadarza się okazja - wchodzi na niego i czule całuje.

miłość do przedmiotów

Urocza pani ze zdjęcia to Amy Weber ze Stanów Zjednoczonych. 35-latka pierwszą przejażdżkę kolejką górską zaliczyła jeszcze w dzieciństwie, ale już wtedy wiedziała, że roller coaster to miłość jej życia. Z czasem związek się rozwinął (nie tylko mentalnie, ale także pod względem czysto seksualnym). To nie był pospieszny ślub. Amy została jego żoną po ok. 3 tys. przejażdżek.

miłość do przedmiotów

Eija-Riitta Berliner-Mauer to nie są prawdziwe dane osobowe naszej bohaterki. Zgadzają się tylko imiona. Nazwisko przybrała na własną rękę po ślubie. Jej wybrankiem został Mur Berliński, a raczej jego istniejące pozostałości. Zakochała się w 1979 roku, a kiedy 10 lat później runął, przeżyła prawdziwy koszmar. Trudno powiedzieć, czy dzisiaj jest wdową, bo fragmenty muru wciąż możemy zobaczyć w kilku miejscach niemieckiej stolicy.

miłość do przedmiotów

Pan ze zdjęcia to pochodzący z Chin Liu Ye. Jego wybranką w czerwonej sukni jest... Liu Ye. Tak, mężczyzna zdecydował się wziąć ślub z własnym zdjęciem. Nieco powiększonym i wydrukowanym na kartonie. Jak na heteroseksualistę przystało, pokochał nie siebie, czyli faceta, ale... siebie w wersji kobiecej. W końcu, jak przyznawał w wywiadach, uważa się za konserwatystę.

miłość do przedmiotów

40-letni Davecat do związku małżeńskiego podszedł dość praktycznie. Miał na oku kilka kandydatek, ale ze wszystkimi wygrała lalka z sex shopu. Dlaczego? Tylko ona jest w stanie spełnić wszystkie jego wymagania. Zapewnia mu m.in... ciszę. Z nikim nie milczy się tak dobrze, jak z kawałkiem plastiku.

miłość do przedmiotów

Podejrzewamy, że równie małomówna jest wybranka tego młodego Koreańczyka. 28-letni Lee Jin-gyu zakochał się w poduszce, ale nie byle jakiej. Ozdobiona jest wizerunkiem kobiety. Podobno jest bardzo ciepłą osobą. Ślub nie był skrywany w tajemnicy. Na uroczystość zaproszono wielu gości, a wybranka wystąpiła w białej sukni ślubnej.

miłość do przedmiotów

Sal9000 (login, którym Japończyk posługuje się w świecie wirtualnym) poślubił postać z gry komputerowej - Nene Anegasaki. Wybranka stanęła z nim na ślubnym kobiercu, dzięki temu, że mężczyzna trzymał w dłoni konsolę Nintendo, w której zamieszkuje ukochana. Niesprecyzowano, co dzieje się, kiedy urządzenie się rozładowuje. Pewnie znowu czuje się jak kawaler.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 19:26
Polecam produkty z intymniej.pl. Gwarancja skuteczności! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2014 12:10
Ta poduszka to Dakimakura,i nie jest na niej kobieta tylko postać z Anime...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2014 10:10
Ludzie biorą ślub ze ścianami, a ja nie mogę z własną dziewczyną. Mimo, że obie jesteśmy dorosłe, odpowiedzialne i pewne, że się kochamy i tego właśnie chcemy. Świat jest mega dziwny czasami
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2014 09:54
to sa chorzy ludzie po co o nich piszecie?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie