Od czego męskie przyrodzenie może się SKURCZYĆ? Oto przyczyny!

Rozmiar tej części ciała niestety nie jest dany mężczyźnie na całe życie.
Od czego męskie przyrodzenie może się SKURCZYĆ? Oto przyczyny!
29.01.2014

Podobno rozmiar nie ma znaczenia, ponieważ liczą się umiejętności faceta… To prawda czy tylko mit, który rozpowiadają zakompleksieni faceci? Z męskiego punktu widzenia większy penis świadczy o męskości. Dlatego też panowie mają fioła na punkcie swoich klejnotów i na każdym kroku porównują się do innych.

Jeżeli twój facet ma penisa pokaźnych rozmiarów, jesteś wielką szczęściarą, jednak uważaj – rozmiar przyrodzenia nie jest dany na całe życie.

Istnieją pewne czynniki, które powodują, że członek się kurczy. Oto one...

przystojniak

Nie od dziś wiadomo, że papierosy i alkohol szkodzą naszemu organizmowi. Na dodatek są powodem impotencji oraz zmniejszania męskich klejnotów, zwłaszcza w trakcie erekcji. Na szczęście można temu zaradzić, porzucając złe nawyki.

Dieta i tryb życia również mają ogromny wpływ na rozmiar klejnotów. Penis nie będzie prezentował się imponująco, jeżeli w diecie naszego partnera nie znajdą się ryby oraz jajka. Dietetycy zalecają również włączenie do menu "zestawu obowiązkowego", na który składają się czerwone mięso, kalafior i brukselka. Ważnym elementem jadłospisu są warzywa zapobiegające przemianie testosteronu w estrogen.

Kiedy następnym razem będziesz przygotowywać romantyczną kolację dla swojego ukochanego, nie zapomnij zatem dodać do potrawy wyżej wymienionych składników.

Źródło: facet.wp.pl

KLK

przystojniak

Seksuolodzy z Waszyngtońskiego Centrum Psychologicznego są przekonani, że penis zmniejsza się znacznie po ślubie. Eksperci przeprowadzili badanie, w którym zmierzyli rozmiar męskości kilku ochotnikom przed ślubem i po wypowiedzeniu sakramentalnego „tak”. Wyniki pokazały, że penis traci na wielkości po zawarciu związku małżeńskiego oraz wtedy, gdy mężczyzna zostaje ojcem. Dlaczego tak się dzieje?

Powodem jest utrata testosteronu, a dokładniej jego niedobór. Po ślubie oraz w czasie opieki nad dzieckiem mężczyzna staje się zazwyczaj łagodniejszy, przez co ilość tego - mającego znaczący wpływ na rozmiar - męskiego hormonu we krwi znacznie się zmniejsza.

przystojniak

Kolejną przyczyną pomniejszania członka naszego partnera jest wiek. Wraz z upływem lat człowiek się kurczy i wiotczeje, nic zatem dziwnego, że zmniejszają się również nasze organy. Jednak w tej kwestii mamy rozwiązanie.  Trzeba mianowicie zadbać o aktywność seksualną.

Lekarze twierdzą, że im częściej tym lepiej, ponieważ seks wpływa na utrzymanie poziomu testosteronu we krwi. Zatem drogie panie, by utrzymać sprawność (i długość penisa) swojego wybranka, musicie jak najczęściej zachęcać swoich partnerów do igraszek.

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 01.05.2021 14:16
Fajne lubię penisy
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.05.2019 22:53
Nie pije nie pale a zaraz bede musial kucac przy sikaniu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2014 12:08
Na romantyczną kolacje przygotować brukselke ? :D Już sobie wyobrażam tą romantyczność przy śmierdzących bąkach hahaha :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2014 10:46
Jak sie porządnie nakrzyczy to sie skurczy.. ze strachu.. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2014 09:34
fajne ciasteczka na zdjęciach:)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie