6 sygnałów, że jesteś kobietą jego życia

Jeżeli zakochał się w Tobie po uszy, będzie się zachowywał właśnie w ten sposób...
6 sygnałów, że jesteś kobietą jego życia
22.01.2014

Mężczyźni i kobiety mają zupełnie różne sposoby wyrażania uczuć. Jeżeli facet jest tobą szczególnie zainteresowany, ze wszystkich sił zrobi wszystko, żeby ci to pokazać. Rzadkością jest znalezienie partnera, który potrafi otwarcie mówić o uczuciach, dlatego jeśli już spotkasz takiego na swojej drodze – nie pozwól mu odejść. To prawdziwy skarb.

Następnym razem, kiedy będziesz spędzać czas ze swoim wybrankiem, zwróć uwagę na rzeczy, które robi w twoim towarzystwie i słowa, które wypowiada. Wówczas zorientujesz się, kim tak naprawdę dla niego jesteś.

Oto kilka oznak, po których poznasz, że mu na tobie zależy i... że wreszcie spotkał kobietę swojego życia!

zakochani

3. Słucha cię

W przeciwieństwie do tego, w co świat każe nam wierzyć, istnieją mężczyźni, którzy słuchają tego, co mamy do powiedzenia, a na dodatek są przy tym szczerzy i pełni współczucia. Facet, który dba o ciebie, zawsze znajdzie czas, żeby cię wysłuchać. Jednocześnie będzie twoją ostoją i pozwoli wypłakać się na swoim ramieniu, kiedy będzie to konieczne.

Uwaga: nie myl słuchania ze spełnianiem twoich rozkazów i zachcianek. To dwie zupełnie różne sprawy!

zakochani

5. Ufa ci

Zaufanie do drugiej osoby jest niezwykle trudnym zadaniem, a jednocześnie podstawą każdego zdrowego związku. Kiedy ktoś doznał rozczarowania, w późniejszych relacjach międzyludzkich trudno mu w pełni się otworzyć.

Jeżeli twój facet należy do tego grona, a mimo to ma do ciebie zaufanie, bądź pewna, że jesteś dla niego kimś wyjątkowym.

 

zakochani

1. Ma do ciebie szacunek

Okazywanie szacunku względem ciebie jest najważniejszą oznaką, że mężczyźnie na tobie bardzo zależy. Co przez to rozumieć? Szacunek do twoich wartości, twojego światopoglądu, twojego podejścia do rodziny i przyjaciół.

Jeżeli facet traktuje cię na poważnie, nigdy nie bedzie kpił z tego, co jest dla ciebie ważne.

zakochani

2. Daje ci przestrzeń

Żeby zbudować zdrową damsko-męską relację, od obu stron wymaga się wyrozumiałości i wzajemnego zaufania. Kiedy więc facetowi naprawdę zależy na kobiecie, nie chce trzymać jej pod kluczem. Rozumie, że od czasu do czasu powinna spotkać się z przyjaciółmi. Zaufanie z jego strony to silny dowód na to, że zakochał się po uszy.

Oczywiście niezwykle romantyczne jest wspólne spędzanie czasu i dzielenie pasji, ale czasami trzeba od siebie odpocząć. Mężczyzna, który to rozumie, jest prawdziwym skarbem.

zakochani

4. Wspiera cię

Wzajemne wsparcie jest kluczowe w każdej relacji. Aby wasz związek dobrze funkcjonował, facet powinien zatem wspierać cię we wszystkich decyzjach.

Zakochany mężczyzna będzie zachęcał cię do spełniania marzeń oraz inspirował przez cały czas. Partner, który mobilizuje dziewczynę do robienia rzeczy niemożliwych, pozwala jej realizować swoje pasje oraz inspiruje ją do zmian na lepsze, to prawdziwy ideał!

zakochani

6. Zaskakuje cię

Która z nas nie lubi niespodzianek? Kwiaty na poprawę humoru, poranny SMS przepełniony czułością czy też zwykły, szczery uścisk – która z nas to odrzuci? Zakochany facet zrobi wszystko, żebyś czuła się przy nim bezpiecznie i stabilnie, ale z drugiej strony będzie dbał o to, żeby na każdym kroku miło cię zaskakiwać. I o to chodzi!

KLK

Komentarze (63)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2015 01:05
Po 5 latach w małżeństwie spadła na mnie wiadomość niczym grom z jasnego nieba. Mąż stwierdził że nasz związek się wypalił i ze ma kogoś innego. Nie mogłam się ruszyć w tamtej chwili. Świat mi się zawalił. Ale nie dałam za wygraną. Zamówiłam rytuał miłosny na polecanej tutaj stronie urok-milosny.pl , a mąż po 43 dniach do mnie wrócił. Moje szczęście po jego powrocie było nie do opisania.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2014 22:51
To ja nie jestem dla swojego meza kobieta zycia,bo ani jedej z tych rzeczy nie ma z jego strony ....przykre :(
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 10.02.2014 22:55
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2014 22:18
Mój chłopak dokładnie tak sie zachowywał, było nam świetnie i co? I odszedł, mówiąc, że mnie kocha, ale do siebie nie pasujemy...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2014 10:11
Mój chłopak właśnie taki jest
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo