Seks w pracy: Jakie zakątki biura są najgorętsze?

Okazuje się, że wielu z nas spróbowało lub fantazjuje o seksie w biurze. Gdzie dokładnie?
Seks w pracy: Jakie zakątki biura są najgorętsze?
13.01.2014

Chwila zapomnienia przy kserokopiarce? A może raczej w salce konferencyjnej? Portal partnerski eDarling – Elitesingles, przepytał swoich użytkowników o ich preferencje dotyczące seksu w... pracy. Okazuje się, że wielu z nas chętnie pozwoliłoby sobie na chwilę gorących uniesień w biurze!

Coraz dłużej pracujemy, w pracy spędzamy często więcej czasu, niż w domu. Nic dziwnego, że coraz częściej właśnie tam nachodzi nas ochota na chwilę seksownego zapomnienia... Okazuje się, że w biurze można łatwo znaleźć przytulne miejsce na chwilę erotycznych igraszek.

biuro

Salka konferencyjna ma swój niebanalny urok: według co czwartej kobiety i co trzeciego z panów jest to najlepsza lokalizacja na szybki numerek w pracy. Panowie jednak nie potrzebują aż tyle przestrzeni - co piąty wybrałby toaletę, a aż 37% mężczyzn uznało magazyn za najseksowniejszy zakątek biura. Najwyraźniej ciemny zakamarek pełen kartonów, kabli i pudeł ma w sobie trochę uwodzicielskiego uroku.

Absolutnym przegranym rankingu jest palarnia – żadna z pań nie chciałaby baraszkować wśród popielniczek i papierosowego popiołu. Również klasyczna maszyna ksero nie jest dla pań zbyt atrakcyjna...

biuro

Żeby namówić biurową koleżankę na chwilę erotycznych uniesień, najlepiej zaprosić ją do swojego pokoju – większość pań wskazała biurko jako seksowny strzał w dziesiatkę!

Nieco mniej entuzjazmu wzbudziła w nich za to winda. Tylko 11% ankietowanych kobiet skusiłoby się na igraszki w takim miejscu. Panowie wykazali więcej entuzjazmu – aż 17% z nich chciałoby tam uwieść znajomą z pracy.

Więcej szczegółów znajdziecie w specjalnej infografice na kolejnej podstronie.

seks w biurze

Fot. http://www.edarling.pl/

A Wy w jakim zakamarku biura najchętniej uprawiałybyście seks?

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2014 17:05
Nie wyobrażam sobie tego... Praca to praca, a nie miejsce na bzykanie...
odpowiedz
Mania (Ocena: 5) 14.01.2014 17:31
Pracusie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2014 15:16
no tak, przecież pracujemy tylko w biurach.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 22:34
a jak ktos pracuje w fabryce? to co, na tasmie produkcyjnej sie wala? a w kiosku to juz w ogole... no, zeby w godzinach pracy nie mozna bylo sie popukac... no, skandal po prostu!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 12:35
Znowu wszyscy pracuja w biurze ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo