Poradnik dla leniwych: Jak zdobyć faceta?

Rady z przymrużeniem oka!
Poradnik dla leniwych: Jak zdobyć faceta?
Fot. ILOVEFAKE Magazine
31.12.2013

W dzisiejszych czasach kobietom trudno jest znaleźć swojego księcia z bajki. Wszystko spowodowane jest brakiem czasu. I brakiem chęci. Praca jest dla nas priorytetem, dlatego spędzamy w niej większość swojego życia. W związku z brakiem czasu na przyjemności, nasze życie miłosne praktycznie nie istnieje.

Nie martwcie się jednak. Mamy dla Was kilka wskazówek, jak znaleźć miłość swojego życia, nie przemęczając się przy tym zbytnio.

 

1.   4. Dołącz do społeczności Tinder

Tinder jest bardzo przyjemny w użyciu – polega na wyszukiwaniu przystojnych mężczyzn i wybraniu tych najbardziej HOT. Aplikacja łączy cię bezpośrednio z ludźmi z najbliższej okolicy, ale nie pozwala zalotnikom wysłać do ciebie wiadomości, chyba że konkretny z  nich został przez ciebie wybrany. To znacznie lepszy i prostszy sposób od flirtowania na portalach randkowych, ponieważ od razu można umówić się z wybrankiem na spotkanie.

 

Paweł Bednarek

Fot. ILOVEFAKE Magazine

1.   1. Masowe wysyłanie SMS-ów

Najprostszym sposobem jest wysłanie do wszystkich swoich znajomych wiadomości tekstowej, w której oznajmiasz, że jesteś singielką. Niech wszyscy się dowiedzą, że właśnie poszukujesz mężczyzny i jesteś do wzięcia. Przyjaciele, rodzina, współpracownicy – oni mają mnóstwo znajomych, a wśród nich na pewno znajdzie się jakiś przystojniak, który zgodzi się z tobą spotkać.

 

t-shirt

1.   5. T-shirt z przekazem

     Jeżeli powyższe sposoby nie poskutkują, najlepiej załóż koszulkę z napisem oznajmującym całemu światu, że jesteś singielką, poszukującą swojej drugiej połówki!

KLK

 

K

 

K

 

Paweł Bednarek

Fot. ILOVEFAKE Magazine

1.   2. Stalking na portalach społecznościowych

Każdy udziela się na Facebooku czy Twitterze poprzez komentowanie statusów, czy klikanie „Lubię to”. Dzięki ciągłym aktualizacjom zdjęć, statusów czy relacji, możemy zaobserwować zmiany w życiu naszych przyjaciół czy rówieśników. To działa również w drugą stronę. Zaznaczenie opcji `wolna` przy swoim nazwisku to znakomity sposób, żeby „przypadkowo” (czytaj: celowo) zwrócić uwagę faceta i zachęcić go do działania.

 

1.   3. Randkowanie w pracy

Nie ma nic bardziej leniwego od szukania „tego jedynego” w miejscu, w którym często bywasz, czyli w pracy. Przystojniak siedzący przy biurku obok, pomocny sąsiad z pokoju obok czy uroczy kelner z pracowniczej stołówki – wszyscy są znakomitymi kąskami do niezobowiązującego flirtu, który być może zakończy się płomiennym romansem, a może i nawet małżeństwem (o ile polityka pracy tego nie zabrania).

 

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2014 22:23
Wyśle całemu światu: ja - JESTEM SINGIELKĄ ! ! ! świat : Wariatka jakaś -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2013 14:44
Przypuszczam, że ten artykuł jest pisany dla żartu, bo wątpię w to, żeby jakakolwiek kobieta skorzystała z tych rad.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2013 13:10
wow koleś z masterchefa na foci
zobacz odpowiedzi (1)
Nat (Ocena: 5) 31.12.2013 12:05
To nie lenistwo tylko desperacja ;) pozdrawiam.
zobacz odpowiedzi (1)
pl (Ocena: 5) 31.12.2013 10:53
Osoby , które są leniwe żeby zdobyć facetów, nie będą potrafiły się zaangażować w związku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie