Seksoholizm ogarnia Polki!

Do tej pory to mężczyźni wykazywali skłonności do uzależnień w tym kierunku.
Seksoholizm ogarnia Polki!
20.12.2008

U podstaw seksoholizmu kobiety leży niedowartościowanie, jakie odczuwa ona w związku ze stałym partnerem albo którego nabawiła się w dzieciństwie. Częsta zmiana partnerów i przygodny seks mają podnieść samoocenę. W innych przypadkach, seksoholizm jest wynikiem lęku przed odrzuceniem, kobieta boi się otworzyć, żeby nie stracić partnera, a jej lekarstwem na to jest seks, który zastępuje wszelkie uczucia.

Według badań, liczba kobiet - seksoholiczek z roku na rok wzrasta, w USA stanowią trzydzieści procent uzależnionych, natomiast w Polsce, jak ocenia „Dziennik", około dwudziestu. Często uzależnienie od seksu połączone jest z innymi uzależnieniami: od narkotyków, alkoholu - występują razem. Chodząc na terapię dla alkoholików, odkrywa się nowe uzależnienia.

Spotkanie na swojej drodze uzależnionego albo uzależnionej od seksu jest bardzo bolesne. Osoba, która zwiąże się z seksoholiczką, zostanie odtrącona w momencie, gdy Osoba uzależniona poczuje się osaczona przez pogłębiające się relacje. Ona nie szuka związku, szuka seksu, krótkotrwałej bliskości. Kobieta, która na swojej drodze spotka seksoholika, musi się spodziewać zdrad, wystawiania na publiczne pośmiewisko, będzie oszukiwana, okłamywana.

Komentarze (108)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2009 13:14
mam 19 lat i nie moge zyc bez seksu tz. bez mojego chlopaka. jesst to moj pierwszy partner i nie mam zamiaru go wymieniac
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2009 13:01
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] xD nooo spoko xD haha xD Czesc. Mam 15 lat i jestem seksoholiczka XD[/quote] a wiesz Ty wogole, co to jest seks? hahaha :D[/quote] ta dziewczyna może wiedzieć bo o tym uczą się w szkole już 9-latki[/quote] a ja astronautką:][/quote] 15 lat i jestes seksocholicza?? nie znaczy ze jak sie puscilas z kolega w tym wieku to odrazu nia jestes... no chyba ze od mlodych lat zaczynasz sie ku**** heeh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2009 23:36
ja tez tam mysle napisz jestem brunetka ale mam male piersi ale duze usta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2009 13:06
hm... niezle... to jest nas coraz wiecej ^^ hehe tylko ze ja szukam dziewczyny... Bo mnie mezczyzni juz nie pociagaja... jest jakas chetna?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2009 21:07
Odkąd jestem z seksoholikiem przestałam być nimfomanką :d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo