Jakich męskich zachowań nie tolerują kobiety?

Trochę się tego nazbierało...
Jakich męskich zachowań nie tolerują kobiety?
23.12.2013

Relacje damsko-męskie są skomplikowane. Jedne związki trwają latami, a drugie dosłownie chwilę. Wszystko zależne jest od dopasowania partnerów. Bardzo często niepowodzenia w miłości są skutkiem naszych świadomych (lub nie) zachowań. Kluczem do sukcesu w tej sferze jest zidentyfikowanie takich postępowań, które są irytujące i działają na nas destrukcyjnie. Dlatego też naszym zadaniem jest stłumienie ich w zarodku. 

Oto kilka męskich zachowań, które irytują i zniechęcają kobiety do związku!

Porównanie z byłą partnerką

Nie oszukujmy się – żadna kobieta nie chce być porównywana z byłą partnerką ukochanego. To najgorszy koszmar, jaki może się spełnić. Jest to delikatna i bardzo frustrująca sytuacja.

Jeżeli mężczyzna ma widoczną słabość do eks-dziewczyny, nowa partnerka nie ma szans wygrać tej wojny. Dlatego jeżeli zaczęłaś spotykać się z nostalgicznym facetem, który z westchnieniem wspomina  dawne czasy, nie masz szans, żeby rozpocząć nowy etap z tym partnerem.

Nieustanna krytyka

Badacze są przekonani, że nic tak nie podmywa fundamentów nowego związku, jak nieustanna krytyka. Najbardziej bolesne są uszczypliwości odnoszące się do naszego wyglądu: za grubych ud czy wysokiej wagi. Mało która kobieta jest w stanie znieść tego typu upokorzenie.

Doktor Betchen radzi, że w takiej sytuacji facet powinien odnieść się do aspektów zdrowotnych – np. zasugerować partnerce, że martwi się o jej stan zdrowia. Dobrym rozwiązaniem jest również spędzanie wolnego czasu razem, np. zapisanie się na siłownię czy tańce. Wtedy mamy świadomość, że jednocześnie spędzamy ze sobą czas, ale również robimy coś dobrego dla swojej kondycji i zdrowia.

Udawanie kogoś, kim się nie jest

Kobiety nie znoszą, jeżeli nowo poznany facet wciela się w rolę „pana idealnego”. Dzieje się to zwłaszcza wtedy, kiedy dziewczyna bardzo się im podoba. Mają wówczas tendencję do koloryzowania i wyolbrzymiania pewnych spraw, czy wręcz udawania kogoś, kim w rzeczywistości nie są. Najbardziej rażącym przykładem jest, gdy facet nagle ma nowe, nietypowe dla niego hobby – takie, jak opera czy taniec.

Zastanawiające jest również to, że nagle staje się miłośnikiem kotów, mimo że ma na nie uczulenie albo po prostu ich nie znosi. Po co takie zagrywki? W ten sposób faceci chcą nam zaimponować i udowodnić, że coś nas z nimi łączy. Trzeba powiedzieć, że taka zagrywka jest bezsensowna, ponieważ wraz z rozwojem znajomości, kłamstewka wyjdą na jaw, co najczęściej jest wstępem do rozstania. Najlepiej od razu wyłożyć wszystkie karty na stół i liczyć na akceptację partnerki, niż bawić się w kotka i myszkę.

Źródło: facet.wp.pl

KLK

 

znajomi

Złe traktowanie innych

Facet w towarzystwie kobiety może zachowywać się jak rodowity dżentelmen, jednak jeżeli z natury jest złym człowiekiem, kobieta w mgnieniu oka to rozpozna. W jaki sposób? Bacznie będzie obserwować zachowanie partnera względem innych osób, np. kelnerki w restauracji czy ekspedientek w sklepach.

Jeżeli ciągle narzeka w restauracji na jakość obsługi lub jest niezadowolony ze sprzedawcy, świadczy to o tym, że facet jest zadufanym w sobie egocentrykiem. Sprytna i myśląca kobieta, dostrzegając takie zachowanie, dojdzie do następujących wniosków: jeżeli w taki sposób traktuje innych, to po jakimś czasie również i mnie będzie traktował jak niższy gatunek.

znajomi

Podporządkowanie partnerki

Niektórzy mężczyźni lubią podporządkować sobie swoje kobiety. Pragną, aby ich wybranki zawsze się z nimi zgadzały, miały podobne hobby i gust. Jednak taka taktyka jest skuteczna jedynie na krótką metę. Badacze zdradzają, że tzw. „absolutna kompatybilność” to przepis na nudny i bezbarwny związek. Według znanego powiedzenia to przeciwieństwa się przyciągają. Odmienne charaktery i zainteresowania sprawią, że wspólna relacja będzie bardziej ekspresywna i żywiołowa.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
do 2 komentarza (Ocena: 5) 30.12.2013 20:20
Skoro Cię nie szanuje to odejdź! Później może być za późno i będziesz żałować całe życie..
odpowiedz
Janka (Ocena: 5) 23.12.2013 10:43
Co to za ciacho na zdjęciu? Wie ktoś może?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2013 10:42
a mój facet bo kilku długich latach związku przestał mnie szanować. Jak coś mu nie pasuje potrafi do mnie powiedzieć spier...j jak domaga się seksu, a ja nie mam na to ochoty obraża się i wszczyna kłótnie, bo ja nigdy nie chcę... na ogół jest troskliwy, opiekuńczy, robi wszystko co chcę. Nie wiem dlaczego z nim jestem, chyba tylko z przyzwyczajenia...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2013 10:34
Znam pannę, której facet wykazuje wszystkie te cechy... Nikt nie może zrozumieć, dlaczego ona ciągle z nim jest... Koszmar.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie