Kobiety wolą starszych!

Wymarzony facet powinien być nie tylko starszy, ale również wysportowany, wysoki, szczupły, przystojny i przede wszystkim - bogaty. Niby nic nowego, ale okazuje się, że poszukiwania drugiej połówki to skomplikowana sprawa. Bo jak znaleźć tego jednego jedynego, który spełni wszystkie wymagania?
Kobiety wolą starszych!
12.12.2008

To już oficjalne i potwierdzone naukowo (każda z nas wiedziała pewnie o tym wcześniej :)) – wolimy starszych od siebie facetów. Najlepiej z pełnym portfelem i zadbanym, wysportowanym ciałem. Taką tezę postawili właśnie szwedzcy uczeni, którzy przeprowadzili szereg badań związanych z analizą treści ponad 400 ogłoszeń matrymonialnych. Okazało się, że zdecydowana większość kobiet (w wieku od 20 do 39 lat) szukała starszego od siebie mężczyzny. Ta tendencja zmienia się dopiero po 60., kiedy to zaczynamy preferować znajomości z młodszymi od siebie panami. Nasze wymagania co do wyglądu i majętności partnera są jednak stałe i niezależnie od wieku chcemy znaleźć przystojnego, wysportowanego i bogatego mężczyznę, o wysokiej pozycji zawodowej. Z tego powodu, panowie, świadomi stawianych wobec nich oczekiwań, bardzo często używali w swoich anonsach określeń takich jak „duża willa" czy „niezależny materialnie".

Oprócz tego, mężczyźni w kwestii urody okazali się być równie wymagający, jak kobiety. Zdecydowanie woleli wysokie, szczupłe i atrakcyjne kandydatki, ale głównym kryterium selekcji był wiek. Aż 97% samotnych panów szukało młodszej od siebie partnerki.

Szukać, nie znaczy oczywiście znaleźć – na świecie nie ma przecież tylko pięknych i bogatych, a miłość nie wybiera. Jak to mówią: „każda potwora znajdzie swego amatora", więc każdy, bez względu na wygląd i majętność ma szansę na prawdziwe uczucie. Może niekoniecznie u boku top modelki z bujnym biustem albo księcia na białym koniu, ale, jak wiadomo, ideały nie istnieją…

Polecane wideo

Komentarze (257)

Ocena: 5 / 5
kobietaKopernik (Ocena: 5) 05.03.2013 14:06
świadomość natury kobiecej: PIENIĄDZA dojrzewa bardziej po doświadczeniach, wcześniej osłoniętych młodością, wyglądem, potem tylko egoizm "ile z drugiej osoby wycisnę i czy mi się opłaca" żadna kobieta się do tego nie przyzna czy już jest tego w pełni świadoma czy też początki: działa jak jej instynkt szepcze:)) P.S. cała feminizacja ruszyła pełną parą na świecie wprowadzając zamęt i wywracając naturę do góry nogami, a jej tarczą "tol....ja" i podobne bzdury z uwarunkowań zaburzeniowo-społecznych:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 16:25
pocałuj mnie w d...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 16:22
czyli co za wysportowaną sylwetkę sprawność seksualną i pełny portfel dostanę od kobiety udawane uczucia i udawany seks bo taka miłość raczej prawdziwą nie jest, wiecie co? wsadźcie sobie głęboko w poważanie te wasze wymogi nie bo nie rozumiecie pojęcia miłość a zastępujecie je aktorstwem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 12:17
Dziewczyna ładna i stary oblech. I pomyśleć, że tylko chodzi o pieniądze. Bo dlaczego niby sobie młodszego nie weźmie? Przecez stary zamieni się w próchno i zwłoki prędzej. A mlody nie będzie próchnem. Znowu chodzi o pieniądze. Z resztą sam się przekonałem na sobie jak wybrała 20 lat starszego pomimo, że miała żonę i 2 dzieci. Chodziło o kasę bezapelacyjnie. Gdzie tu miłość? Przeciez kochałem tą dziewczynę tak bardzo mocno. Całym sercem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2010 00:25
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie