Najdziwniejsze kobiece FETYSZE: Facet à la Christian Grey, trzydniowy męski zarost, figle w windzie

Nie tylko mężczyźni są fetyszystami. Kobiety także miewają odważne fantazje i lubią perwersyjne zabawy.
Najdziwniejsze kobiece FETYSZE: Facet à la Christian Grey, trzydniowy męski zarost, figle w windzie
23.09.2013

Z punktu widzenia nauki fetyszyzm traktowany jest jako zaburzenie preferencji seksualnych. Jego założeniem jest osiąganie satysfakcji erotycznej w wyniku kontaktu z fetyszem – obiektem pobudzającym. Mogą być to miejsca, przedmioty, zapachy lub konkretne sytuacje. Teoretycznie wszystko może stać się fetyszem. Co kobiety pobudza najczęściej?

To nam się podoba

Wiele fetyszy kobiet związanych jest bezpośrednio z mężczyzną, głównie z jego wyglądem. Podnieca nas absolutnie wszystko: jego budowa ciała, muskularna sylwetka, szerokie ramiona, pośladki, uszy, tors, miejsca intymne, dłonie, szyja, plecy. Jedna z forumowiczek, lat 26, wyznaje: `W zasadzie każda część ciała mojego partnera stanowi dla mnie fetysz. Najbardziej uwielbiam całować i pieścić jego plecy. Są wspaniałe, silne, pięknie zbudowane. Uwielbiam je. A drugim fetyszem, choć to może wydać się śmieszne, są jego stopy. Tak, stopy! Mój ukochany ma je boskie – zadbane, męskie. Uwielbiam je, a poza tym kręcą mnie też jego duże dłonie`. Kobiety bardzo często za fetysz uznają męski zarost (również ten na torsie). `A ja kocham męskie brody, podniecają mnie` – czytamy dalej.

`Dla mnie są tylko dwa fetysze: okulary i długie włosy`.

`Trzydniowy zarost i długi nos`.

`Czarne, proste, grube brwi. Niezrośnięte oczywiście. Każdy facet, jaki kiedykolwiek mi się podobał, miał właśnie takie brwi`.

`Męskie nadgarstki!`

EPN

Ale na tym kobiece fetysze się nie kończę. Niektóre są naprawdę śmiałe i szalone. Znalezione w sieci.

`Nie umiem tego wyjaśnić, ale podnieca mnie, gdy ktoś kaszle`.

`Mnie kręcą faceci w obcisłych spodniach`.

`Ja uwielbiam podduszanie`.

`Lubię patrzeć na dwóch całujących się mężczyzn`.

Podniecająca rzeźba

Niektórym kobietom do osiągnięcia podniecenia seksualnego potrzebne są… obrazy, zdjęcia czy rzeźby. Nie muszą być to nawet obrazy erotyczne, choć częściej zdarza się, że mają właśnie taką tematykę. Fachowo nazywa się to pigmalionizmem. Z kolei stenolagnia jest fetyszem związanym z odczuwaniem satysfakcji seksualnej głównie lub wyłącznie poprzez obcowanie z… wyrzeźbionymi mięśniami. Termin wprowadził pod koniec XIX wieku Magnus Hirschfeld, niemiecki lekarz, prekursor seksuologii. Fetysz ten występuje wśród kobiet i mężczyzn wszystkich orientacji seksualnych. Takie fetysze najczęściej dotyczą kobiet szczególnie wyczulonych na piękno.

Siła zdjęć

Wśród popularnych kobiecych fetyszy znajduje się m.in. osiąganie podniecenia i satysfakcji poprzez męski zapach; seks z ubranym partnerem; fascynacja odmiennym kolorem skóry mężczyzny czy jego pępkiem. `Kocham pępek mojego chłopaka! Nic na to nie poradzę. Uwielbiam go tam całować, ssać, dotykać. Trudno to wytłumaczyć, ale tak jest` – wyznaje Aga. Dla niektórych kobiet fetyszem jest pornografia albo… własne zdjęcia z partnerem, niekoniecznie erotyczne. `Aby się podniecić i być gotową do stosunku, muszę uprzednio obejrzeć kilka zdjęć, a mianowicie naszych fotografii, na których jesteśmy wraz z moim partnerem. Często fotografujemy siebie, podczas zabaw w łóżku, ale nie tylko. Także na plaży bądź w domowych czynnościach, przy których jesteśmy nadzy` – wyznaje jedna z forumowiczek.

kobieta

Jak Christian Grey

Fetysz dotyczący męskiego wyglądu nie musi być związany z konkretną częścią ciała. Wielu kobietom podobają się mężczyźni w różnych strojach, np. mundurze, kąpielówkach, garniturze. Zwłaszcza ten ostatni przypadek stał się niezmiernie popularny wraz z ukazaniem się bestsellerowej książki E.L. James `Pięćdziesiąt twarzy Greya`. `Może wyda się wam to śmieszne` – pisze Nina – `ale mam hopla na punkcie facetów w typie Christiana Greya. Gdy teraz widzę gościa w garniturze, moja wyobraźnia dosłownie buzuje! Ostatnio nawet w czasie gry wstępnej kazałam mojemu chłopakowi założyć spodnie i marynarkę`. Fakt, że kobiety podniecają mężczyźni w mundurach i uniformach, nie jest żadną nowością. Zdarza się natomiast, że niektóre z nas pobudza widok mężczyzny np. w stringach albo w innym stroju zakładanym w czasie odgrywania perwersyjnej scenki.

Figle w windzie

Częstym fetyszem kobiet są miejsca publiczne (agorafilia). `Dziewczyny, chyba coś jest ze mną nie tak. Otóż od pewnego czasu mogę kochać się wyłącznie w miejscach publicznych. Własny dom nie wchodzi w grę, bo po prostu mnie to nie kręci. A na myśl o seksie w parku, samochodzie, przebieralni, windzie, kinie czy w galerii robi mi się gorąco. Łapię się na tym, że celowo umawiam się z moim chłopakiem w mieście, by gdzieś go zaciągnąć i zrobić to z nim… Kręci mnie świadomość, że ktoś mógłby nas usłyszeć albo zobaczyć… Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że we własnym łóżku nie odczuwam już żadnej satysfakcji, po prostu nic…` – pisze Diana. Z analiz polskich specjalistów wynika, że co trzecia kobieta doświadczyła seksu w miejscu publicznym przynajmniej raz w życiu.

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2016 23:31
Uwielbiam szyję, a jeszcze lepiej jak chłopak ma na niej łańcuszek
odpowiedz
MM76 (Ocena: 5) 09.12.2013 22:38
A kręcą was męskie stopy? Na przykład takie: moje-stopy.blog.pl
odpowiedz
magda (Ocena: 5) 04.12.2013 13:55
mnie kręcą wyraźne żyły na rękach
odpowiedz
ALICJA : D (Ocena: 5) 29.09.2013 20:16
przytuklanie gdy czuje jego wypukłość
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2013 18:42
A mnie kreca tacy wysocy opaleni bruneci w dresach z umiesniona klata z irokezem z kilkudniowym zarostem z poczuciem chumoru no i oczywiscie zdrowo walnieci
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo