Skąd ON wie, że jesteś dobra w łóżku? Nie musi wcale sprawdzać tego w praktyce...

Panowie mają swój sposób na poznanie twoich umiejętności łóżkowych jeszcze przed pierwszą wspólną nocą.
Skąd ON wie, że jesteś dobra w łóżku? Nie musi wcale sprawdzać tego w praktyce...
21.09.2013

Ciebie i twojego faceta czeka pierwsza wspólna noc i stresujesz się, że mu się nie spodoba? Nie martw się, jeśli on chce iść z tobą do łóżka to doskonale wie, co robi. Dzięki pewnym wysyłanym przez ciebie sygnałom poznał twoje możliwości. Tak, to naprawdę jest możliwe.

Jeśli zaintrygowało cię, skąd twój facet wie, że w łóżku będzie mu z tobą dobrze, spieszymy z wyjaśnieniami. Oto lista przesłanek, że w łóżku radzisz sobie nieźle...

2. ROZKOSZUJE SIĘ JEDZENIEM

Podobno kobieta, która delektuje się spożywanymi posiłkami to wytrawna kochanka, dla której seks ma duże znaczenie. Przynajmniej tak widzą to mężczyźni.

3. LUBI TEN SAM SMAK LODÓW

Brzmi śmiesznie, ale wcale nie żartujemy. Okazuje się, że pary, które lubią te same lody, są bardziej zgodne, a ich związek ma większe szanse na powodzenie.

4. KOCHAJĄ RAZEM TAŃCZYĆ

Jeśli we dwoje podbijacie parkiet za każdym razem, gdy zaczynacie tańczyć i łączy was w tańcu podobna energia, to znak dla mężczyzny, że świetnie będzie wam również w łóżku.

5. TRAKTUJE POCAŁUNEK JAKO WSTĘP DO DALSZYCH PIESZCZOT

Gdy kobieta w pocałunek angażuje całe swoje ciało i wszystkie zmysły, totalnie się w nim zatracając, to dla faceta sygnał, że będzie równie namiętna podczas nocnych igraszek.

Źródło: Kobieta.dziennik.pl

magda frąckowiak

1. JEST ZDECYDOWANA

Wiesz, czego chcesz i bez problemu potrafisz dokonać wyboru, wszystko jedno czy chodzi o film, czy o zamówienie w restauracji. Dla faceta to znak, że równie precyzyjnie będziesz wyrażać swoje pragnienia seksualne, a dla niego to duże ułatwienie.

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
natalia (Ocena: 5) 07.10.2013 12:09
nie wiem jakie choroby wywołuje połknięta sperma ;p ja już idziesz z nim do łóżka to jeżeli może Cię czymś zarazić to nie trzeba połykać jego spermy...
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 23.09.2013 22:51
Ale to z jedzeniem to prawda jest...
odpowiedz
lola (Ocena: 5) 22.09.2013 18:08
co za bzdury moze co do ostatniego sie zgodze ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2013 12:50
tak tak pozwólcie na połyk nawet a potem płaczcie ze macie choroby,ja nigdy w zyciu bym tego nie zrobiła bym wymiotowała i nie jadła pół roku
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2013 00:47
Pewnie osoby, ktore uważaja że zabawy oralne są złe nie zaznały (nie)pożondanego gościa między swoimi nózkami w innej formie aniżeli przyrodzenie ;> polecam z kimś zaufanym przełamac ową barierę - na początku jest krępująco, ale potem... nie da się tego opisac.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo