7 męskich atutów, które zwalają nas z nóg (Idealny facet ma je wszystkie!)

Takim facetom nie potrafimy się oprzeć.
7 męskich atutów, które zwalają nas z nóg (Idealny facet ma je wszystkie!)
25.09.2013

Czego tak naprawdę szukamy w mężczyznach? Czasami chyba same chciałybyśmy wiedzieć... Ocenianie facetów pod kątem pewnych kryteriów to zwykle rzecz indywidualna, jednak niektóre `przymioty` działają na zdecydowaną większość z nas. Mężczyzna posiadający ich komplet to wręcz ideał, choć takiego można szukać ze świecą.

Oto lista wszystkich atutów, które sprawiają, że mamy do nich słabość. Jak wielu z nich Ty nie potrafisz się oprzeć?

PEWNOŚĆ SIEBIE

Dużą zaletą u faceta jest jego zaradność, dojrzałość i pewność siebie. Dzięki tym cechom wiemy, że możemy na nim polegać i czujemy się przez to bezpiecznie. Dodatkowo bardzo podoba nam się, kiedy facet wie czego chce i potrafi o to walczyć. 

MOCNY CHARAKTER

Wiele z nas marzy o niegrzecznym chłopcu, który pod naszym wpływem uległby magicznej przemianie. Jak w komedii romantycznej. Dlatego w mężczyznach pociąga nas silny, niezłomny charakter i determinacja, choć najlepiej idące w parze z opiekuńczością. Jeśli któraś z Was zna takiego faceta... poprosimy o numer!

A Was co pociąga najbardziej u płci przeciwnej? 

PIĘKNY UŚMIECH

Uśmiechający się mężczyzna wysyła nam komunikat - `jestem wesoły, pogodny i otwarty`. Na jego widok od razu miękną kolana i znika cały stres związany z pierwszą randką. A jeśli do tego amant ma piękne, równe i śnieżnobiałe zęby… można się rozmarzyć.

CZUŁOŚĆ

Pocałunki na powitanie i pożegnanie, trzymanie za rękę na spacerze, czy czułe SMS-y to bardzo miłe gesty, od których robi nam się cieplej na sercu. Bo wcale nie oczekujemy jakichś niesamowicie romantycznych gestów każdego dnia. Przez te drobne szczegóły wiemy, że facet nas kocha, a to dla nas najważniejsze.

TALENT

Facet z pasją, to jest to! I wszystko jedno, co leży w kręgu jego zainteresowań, ważne by był temu w pełni oddany, a nasze serca zabiją szybciej. Najbardziej lubimy, kiedy panowie angażują nas w swoje pasje, bo to znak, że im na nas zależy. 

TROSKLIWOŚĆ

Mężczyzna, który zawsze jest obok, gdy jesteśmy w potrzebie, to prawdziwy skarb. Rozczulamy się, kiedy oferuje nam swoją kurtkę, a wieczorem odprowadza pod same drzwi, aby być pewnym, że bezpiecznie dotarłyśmy do domu. Totalnie nas oczarowują, kiedy szczerze zainteresowani są tym co u nas słychać i nie mają nic przeciwko naszemu narzekaniu, czy wyżalaniu się. Taki facet to opoka, a właśnie jej zwykle kobiety szukają u płci przeciwnej.

POCZUCIE HUMORU

Gdy facet potrafi nas rozśmieszyć i poprawić humor nawet w kiepskim momencie, jesteśmy za nim gotowe iść na koniec świata. Poczucie humoru jest bardzo ważne, ponieważ ono często rozładowuje napiętą atmosferę w trudnych sytuacjach. Jest więc swoistą gwarancją udanego związku.

Polecane wideo

Komentarze (40)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2014 12:57
Spotykałam się z facetem, który jest dokładnie taki ja w opisie. Na początku strasznie się starał o najmniejszą uwagę z mojej strony, kiedy ja wreszcie ją zwróciłam jego nastawienie powoli stawało się mniej intensywne. Jest świetnym facetem, ale ma wady, których ja osobiście nie jestem w stanie zaakceptować. ,,Idealny" wcale taki idealny nie jest. Mam prawie 20 lat, on prawie 23. Jest strasznie wymagający w stosunku do partnerek, na mnie zwrócił uwagę i zależało mu na mnie, ale całe szczęście jestem nieufna wobec facetów i brałam jego słowa z wielką rezerwą. Cieszę się z tego bardzo, że np nie przespałam się z nim pomimo iż wiedziałam, że on tego strasznie pragnie. Nie spełniałam jego wszelkich zachcianek, bo on nie był tego wart. Z własnego doświadczenia mówię: uważajcie na takie ,,ideały" bo może się okazać, że grają na kilka frontów, są świetnymi aktorami czy po prostu zależy im na seksie bo dawno nie byli w związku, a chcą bliskości. Oni są fajni na flirt, ale na dłuższą metę bardzo ciężko z nimi żyć.
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 06.01.2014 21:18
Znam ale dodałabym inteligencje :) Niestety jednak nie podam numeru bo ten facet jest już zajęty :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2013 23:16
A gdzie inteligencja? Przykre, że to dla nikogo już się nie liczy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2013 23:11
włosy na zębach
odpowiedz
druga spełniona (Ocena: 5) 27.09.2013 15:55
Witaj w klubie, siostro! :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie