ZAGADKA: Kto szybciej uwiedzie kobietę - facet z grubym portfelem czy `chłopiec z gitarą`?

Gitara w dłoni faceta działa jak afrodyzjak. Która kobieta mogłaby się jej oprzeć?
ZAGADKA: Kto szybciej uwiedzie kobietę - facet z grubym portfelem czy `chłopiec z gitarą`?
22.09.2013

Mężczyźni żalą się, że kobietom zależy teraz tylko na ich pieniądzach. Nie wiedzą nawet, jak bardzo krzywdząca dla nas jest ta opinia. Okazuje się bowiem, że do szczęścia potrzebny nam jest nie kto inny, jak opiewany przez Karin Stanek `chłopiec z gitarą`.

Jak wykazują najnowsze wyniki pewnego badania, aż 31% kobiet jest skłonnych dać numer poznanemu na ulicy facetowi, który w dłoni trzyma futerał z gitarą. Dla porównania, ten z pustymi rękami otrzymał dane kontaktowe jedynie od 14% zaczepionych pań. Podobnie sprawy mają się z podrywaniem przez portale społecznościowe – aż 28% ich użytkowniczek odpowiedziało na wiadomość od faceta, który na zdjęciu profilowym zapozował z gitarą. To aż o 14% więcej niż wtedy, gdy na fotografii nie miał ze sobą instrumentu.

chłopiec z gitarą

- Regularnie uczę mężczyzn, jak robić wrażenie na kobietach – mówi ekspert od randek, Hayley Quinn – Znacznie bardziej atrakcyjni wydają się panowie, którzy mają swoje życiowe pasje. A gitara przemawia sama za siebie. Wystarczy spojrzeć na znanych muzyków, od Micka Jaggera po Johna Mayera. Gitara jest symbolem zmysłowości i kreatywności, a te cechy u mężczyzn są pociągające dla kobiet.

Jak podaje portal randkowy Lovestruck, aż 62% z użytkowniczek uważa, że najbardziej atrakcyjni ze wszystkich mężczyzn są właśnie gitarzyści. 46% z nich podejrzewa, że są oni kreatywni, troskliwi, mają szczere serca i są świetnymi kandydatami na poważnego partnera. Fakt, że amant z gitarą mógłby wykonywać co wieczór miłosne serenady kręci 37% dziewczyn, a 39% twierdzi, że jeśli facet potrafi grać to jego wygląd jest sprawą drugorzędną.

chłopiec z gitarą

- Nie zapominajmy, że panie często przywiązują wagę do wstępnej selekcji – zauważa Quinn. – Na przykład jeśli wiele kobiet uważa danego mężczyznę za przystojniaka to i one skłonne są podzielić ten pogląd. A to właśnie dzieje się na widok faceta na scenie, za którym szaleją rzesze fanek. Poza tym fajnie jest się pochwalić, że jest się dziewczyną muzyka.

A dotąd wydawało się, że to za mundurem panny idą sznurem... Wy też macie słabość do gitarzystów?

Polecane wideo

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Olivia (Ocena: 5) 19.06.2015 20:16
Taak. Niestety gry na gitarze uczy mnie właśnie facet, nie mogę się skupić XD Mam slabość do gitarzystów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2013 23:20
Facet z mózgiem i odpowiednim charakterem. W dupie mam gitary i portfele.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2013 18:52
romantyczke czy materialistke?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2013 18:52
zależy jaką :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2013 11:59
mam faceta gitarzystę... polecam ;)) mega romantyk.....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie