4 zachowania, które Ty uważasz za seksowne, a one... wcale takie nie są!

Choć czasem wydaje ci się, że twoje zachowanie jest niesamowicie seksowne, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Zobacz, o co chodzi.
4 zachowania, które Ty uważasz za seksowne, a one... wcale takie nie są!
13.09.2013

Zdarzyło ci się kiedyś zrobić coś, co w danym momencie uważałaś za niepodważalnie podniecające i pociągające, a po jakimś czasie pomyślałaś o tym w kategorii: `co ze mną było nie tak`? Nie martw się, wiele z nas to przeżyło. Z tego powodu postanowiłyśmy stworzyć listę rzeczy, które kobiety postrzegają za seksowne, choć wcale takie nie są. Sprawdź czy któraś pozycja z listy dotyczy Ciebie. Może będziesz musiała zmienić swoje nawyki.

2. Sexting

Choć SMS-y są obecnie najpopularniejszym sposobem komunikacji, to wysyłanie sprośnych wiadomości do ukochanego nie jest chyba najwłaściwsze. W końcu jesteśmy dorosłe i uprawiamy seks. Po co zatem wygłupiać się i zachowywać jak niedojrzałe podlotki, którymi nie jesteśmy? Jasne, podniecający SMS, który nakręci faceta przed wspólnym wieczorem to zawsze dobry pomysł. Ale natarczywy sexting to juz przesada!

kobieta

1. Pokazywanie ciała w dużych ilościach.

Czasem bywamy zbyt podekscytowane, kiedy wybieramy strój na wyjście. Dlatego myślimy, że genialnym pomysłem będzie wciśnięcie się w najmniejsze i najbardziej obcisłe ciuchy, jakie wiszą w naszej szafie. Owszem, fajnie pokazać swoje atuty. Jednak przesada, jak w każdej dziedzinie życia, nie jest tu na miejscu. Pamiętaj, że poza wyglądem masz też do zaoferowania swój wspaniały charakter i ciekawą osobowość. Nie przyćmiewaj tych przymiotów eksponując za bardzo swoje piersi lub pupę, bo nikt nie zauważy twojego pięknego wnętrza.

3. Przesadzanie z olejkiem do ciała

Owszem, ciało wysmarowane olejkiem pięknie się błyszczy i może nawet wyglądać całkiem seksownie. Dopóki facet nie zdecyduje się ciebie dotknąć - bo może dosłownie się do ciebie przykleić. Uwierz, żaden mężczyzna nie uzna tego za pociągające. Lepiej zrezygnuj z obfitego oblewania się olejkiem, jeśli nie chcesz zobaczyć grymasu obrzydzenia na twarzy ukochanego, kiedy się do niego przytulisz.

4. Udawanie nieporadnej

Choć mężczyźni lubią opiekować się swoimi królewnami, bo czują się wtedy im potrzebni, to nie warto przesadzać z okazywaniem własnej nieporadności. Co za dużo, to niezdrowo. Możesz być pewna, że ciągłe zapominanie o tankowaniu samochodu i poranne narzekanie, że nie masz przez to jak dojechać do pracy nie sprawią, że facet z czułością pogłaszcze cię po główce i załatwi wszystko za ciebie. Święty by tego nie wytrzymał. Ważne, byś pamiętała, że faceci nienawidzą czuć się wykorzystywani, a gdy zrozumieją, że ich ukochana nie potrafi kompletnie o siebie zadbać, zaczynają się wycofywać. W końcu on chce widzieć w tobie partnerkę, nie córkę.

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
K (Ocena: 5) 15.09.2013 10:22
A mój facet uwielbia dostawać sprośne smsy, nawet o nie prosi! Uwielbia gdy jestem wysmarowana oliwką i gdy idąc z nim na impreze pokaże się w obcisłej i dopasowanej sukience. Ha! :D i kieruj się tu papilotem...
odpowiedz
xyz (Ocena: 5) 14.09.2013 23:44
Pchanie paluchów do gęby - zupełnie NIE sexy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2013 00:52
Taaa... chodzę na imprezy żeby ktoś docenił moje wnętrze.. !! Dobre! 8
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2013 17:05
Absolutnie nie widzę nic złego w pisaniu erotycznych czy nawet zboczonych smsów. A mojego faceta to tylko cieszy. Wiadomo, że nie piszę mu ich co 5 minut i są one bardziej zmysłowe niż wulgarne (chociaż nie zawsze ;) ). Ale jeśli partnerzy wiedzą, że mogą sobie pozwolić na takie rozmowy, to czemu by nie prowadzić ich przez sms?
zobacz odpowiedzi (2)
jefmklesfmlkdfd (Ocena: 5) 13.09.2013 15:54
pani na zdjęciu- tragedia
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo