Na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę mężczyźni, kiedy patrzą na kobietę? Nie zgadniesz...

Podobno pierwsze spojrzenie faceta wędruje na piersi kobiety. Wiemy, jaka jest prawda.
Na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę mężczyźni, kiedy patrzą na kobietę? Nie zgadniesz...
24.08.2013

Nie da się ukryć, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, gdy poznajemy kogoś nowego. Dlatego tak bardzo stresuje nas przedstawianie się mężczyźnie, którego uważamy za atrakcyjnego. Chcemy po prostu wypaść przed nim jak najlepiej. Mówi się, że w pierwszej kolejności panowie zwracają uwagę na biust. Okazuje się, że nie jest to jednak do końca prawda.

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie marki `Murine`, przeciętny mężczyzna, widząc kobietę najpierw patrzy jej w oczy, a następnie spojrzenie kieruje na usta w celu ocenienia jej uśmiechu.

 

 

facet

 Piersi znajdują się dopiero na trzecim miejscu tej listy. Kolejne jej pozycje zajmują natomiast:

4. Włosy

5. Waga

6. Nogi

7. Styl ubierania się

8. Pupa

9. Wzrost

10. Cera

 

 

 

facet

Z wyników sondażu możemy dowiedzieć się również, że co czwarty mężczyzna został przyłapany przez partnerkę na obserwowaniu innej kobiety, a 2/3 wcale nie boi się komentować jej wyglądu na głos. Zabawny jest fakt, że co piąty facet, który `zapatrzył się` na mijaną na ulicy kobietę wpadł na innego przechodnia, a co dziesiąty zahaczył o latarnię.

Wniosek jest jeden: panowie bardzo dokładnie taksują nas wzrokiem, dlatego ruszając na podryw musisz być pewna, że każdy element twojego wizerunku jest w 100% idealny!

 

Komentarze (69)

Ocena: 5 / 5
LULKA (Ocena: 5) 12.10.2013 15:42
W PEŁNI SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM. WŁAŚNIE KOBIETY OD TAKICH PUSTAKÓW JAK TEN WYŻEJ WIEJĄ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE. I TO NIE FACET ANI MĘŻCZYZNA TYLKO ZAKOMPLEKSIONY CHŁOPTAS Z POCZUCIEM WARTOŚCI AMEBY.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2013 22:19
ALE Z CIEBIE PUSTAK...TAKI WIELORYB SZYBKO SCHUDNIE A TOBIE TEN BRAK MÓZGU NIESTETY ZOSTANIE...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2013 11:59
Ja mam dość krzywe zęby, a zawsze miałam bardzo duże powodzenie
zobacz odpowiedzi (1)
miolka (Ocena: 5) 25.08.2013 14:25
bosze widzisz a nie grzmisz!!! mój też nie przez moją błyskotliwość i intelekt się we mnie zakochał .......... jak to jest że ta płeć mimo że tak pusta i płytka nadal rządzi światem :O
zobacz odpowiedzi (1)
Ona (Ocena: 5) 25.08.2013 11:57
Długie, gęste włosy robią furorę :) Jeśli chodzi o wagę, to chłopacy wcale nie lubią wieszaków, muszą mieć za co złapać ! :)
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo