Dlaczego Polki decydują się na seks z obcokrajowcami?

Coraz więcej pań z naszego kraju jeździ za granicę na seksturystykę. Mają ku temu swoje powody.
Dlaczego Polki decydują się na seks z obcokrajowcami?
24.08.2013

Polskie fora internetowe aż huczą – okazuje się, że Polki coraz częściej szukają szczęścia w ramionach panów spoza naszego kraju. W Sieci dzielą się swoimi przeżyciami z wyjazdów na seksturystykę i udzielają rad koleżankom, które taką opcję rozważają.

Redaktorzy portalu Dziennik.pl postanowili przyjrzeć się bliżej temu zjawisku i stworzyli listę 5 powodów, dla których nasze rodaczki decydują się na seks z obcokrajowcem.  

4. Chcą poczuć się atrakcyjne

Kobieta, która znajduje kochanka za granicą, od razu czuje się bardziej dowartościowana. Przystojny mężczyzna z egzotycznego kraju to potwierdzenie ich atrakcyjności – dowód na to, że nie tylko w Polsce mogą mieć powodzenie.

5. Mają potrzebę udowodnienia samym sobie, że mogą mieć każdego

Jeśli w Polsce kobieta nie narzeka na brak adoratorów, a za granicą poluje na facetów ze zdwojoną mocą to jasny znak, że postawiła sobie wyzwanie. Jeśli uda jej się poderwać kogoś na wakacyjnym wyjeździe, poczuje się spełniona. W końcu kochają ją wszyscy mężczyźni na świecie. A to może dawać satysfakcję.

Źródło: Dziennik.pl

3. Liczą na przeżycie ciekawej przygody

Wakacyjny romans z pięknym Włochem, czy namiętnym Turkiem to dla wielu Polek powód do dumy – taką przygodą mogą bez wstydu pochwalić się koleżankom. Niech płoną z zazdrości podając piwo brzuchatemu mężowi, a co!

obcokrajowiec

1. Chcą przekonać się, czy plotki o możliwościach seksualnych cudzoziemców są prawdziwe

Od zawsze mówi się, że Polacy w łóżku są schematyczni i raczej nudni, podczas gdy panowie spoza granic naszej ojczyzny to istne demony seksu. Kobietami często więc kieruje czysta ciekawość – chcą przekonać się, czy to, co słyszały od koleżanek lub przeczytały w kolorowych pismach, ma odbicie w rzeczywistości.

2. Myślą o przeprowadzce za granicę 

Zdarza się, że kobiety, które nie widzą swojej przyszłości w Polsce, szukają sobie faceta za granicą, by zostać tam nieco dłużej. Seks – w ich mniemaniu – bywa świetnym początkiem związku.

Komentarze (68)

Ocena: 5 / 5
karla (Ocena: 5) 25.08.2013 21:32
A ja mam dość zwiazków z obcokrajowcami, byłam z Holendrem a potem z Włochiem oba związki długie 3 letnie. 24 h na dobę używa się języka angielskiego i uczy się ich języków. Więc jak wróciłam do Polski i mam okazje porozmawiać z moją pierwsza miłością z po polsku to aż mi się śpiewać chce z radości takie to piękne móc rozmawiać o miłości po Polsku i z Polakiem , ahhh
zobacz odpowiedzi (2)
dasd (Ocena: 5) 25.08.2013 09:06
A mój chłop się z Kanady przypałętał i tak już zostaliśmy razem ;)
zobacz odpowiedzi (2)
:))) (Ocena: 5) 25.08.2013 01:32
Ja jestem żoną rodowitego Emiratczyka (Araba) i naprawdę jest mi dobrze. Za Egipcjanina nigdy bym nie wyszła. Mąż studiował w Europie i jak tylko skończył studia, to stąd uciekł do Dubaju, bo tam jest jego, a teraz nasz, miejsce. Tylko tych biednych ciągnie do Europy, którzy w swoim kraju nic nie mają :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2013 00:00
tak koleżanko jesteś póki co tylko jego dziewczyną jak zostanie żoną to zostaniesz zwykłą szma..tą dla niego po ślubie kobieta jest jego niewolnicą
zobacz odpowiedzi (2)
afg (Ocena: 5) 24.08.2013 23:59
a fuj.....brudasa sobie wzięłaś, szuszfola, byłaś kiedyś w państwie muzułmańskim pewnie na wakacjach zaledwie 2 tyg. ja spędziłem u tych brudasów 2 lata, w kilku krajach nigdy nie zmienię o nich zdana, nie uznaje się za rasistę ale tych brudasów po prostu nienawidzę, twój facet zanim poznał ciebie zapewne posuwał kozę jak to większość z nich ma w zwyczaju.
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo