W tym kraju toleruje się u singli przygody na jedną noc! (Totalna rozpusta?)

Współcześni Brytyjczycy mają o dziwo dość konserwatywne podejście do związków.
W tym kraju toleruje się u singli przygody na jedną noc! (Totalna rozpusta?)
02.09.2013

Oglądając brytyjskie programy telewizyjne i filmy, można wysnuć wnioski, że mieszkańcy Wysp są dość frywolni i rozwiąźli. Okazuje się jednak, że nie jest to do końca prawda.

Z najnowszych badań wynika, że choć młodzi Brytyjczycy na tle mieszkańców innych państw są bardziej otwarci w kwestii przygód na jedną noc i homoseksualnych małżeństw, to ci między 18. a 30. rokiem życia przede wszystkim hołdują... monogamii. 

impreza

Laura Watt twierdzi, że jej badania pokazują prawdziwą rewolucję seksualną, która dokonała się w Wielkiej Brytanii.

-Młodzi Brytyjczycy są wciąż bardzo tradycyjni, jeśli chodzi o ilość romansów w tym samym czasie – wyjaśnia i próbuje znaleźć powód takiej sytuacji – Wiele osób twierdzi, że wynika to z niechęci do kłamstwa. Ja jednak uważam, że tak naprawdę chodzi o zazdrość: po prostu nie są w stanie znieść myśli o tym, że osoba, z którą mają romans, sypia też z kimś innym.

Myślicie, że Polacy mają podobne podejście do kwestii zdrady i przygód na jedną noc?

impreza

Badania przeprowadziła Laura Watt, socjolożka z University of Manchester w Wielkiej Brytanii. Przeanalizowała ona zebrane zapisy seksualnych przyzwyczajeń Brytyjczyków na przestrzeni ostatnich 10 lat. Jej analizy wykazały, że 8 na 10 Brytyjczyków uważa za niedopuszczalne, by zdradzić swoją połówkę z inną osobą – jest to wynik o 4% lepszy od tego z poprzedniej dekady. Co więcej, tylko 1 na 10 mieszkańców UK wybacza ukochanemu skok w bok.

Młodzi Brytyjczycy nie są jednak już tak konserwatywni, jeśli chodzi o seksualne zwyczaje singli – aż 60% uważa, że przygoda na jedną noc z nowopoznaną osobą to nic takiego. Dla porównania, jedynie 37% młodych ludzi 10 lat temu było podobnego zdania.

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 15:45
To osobista sprawa, kto co robi w łóżku. Jeżeli ludzie są wolni, nikogo nie krzywdzą, to po co się wpierdzielac?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 12:49
Nikogo nie powinno obchodzić kto co robi w łóżku!!! Każdy ma swoją du.pę i powinien się nią interesować, a czyjeś życie zostawić w spokoju!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 09:57
niech każdy robi to co lubi i to co mu się podoba a innym g*wno do tego :D
odpowiedz
x (Ocena: 5) 02.09.2013 09:55
I bardzo dobrze, jesteśmy wolnymi ludźmi i mamy prawo wybrać swój sposób na życie-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 09:17
Dopisujecie pytanie o totalną rozpustę, a sami piszecie artykuły "jak przygotować się na przygodę z nieznajomym" tą rozpustę wręcz reklamując...
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie