6 przedmiotów z Twojego mieszkania, które skutecznie odstraszą każdego faceta - Sprawdź, czego się pozbyć!

Nawet nie wiesz, że niektóre z przedmiotów, które masz w swoim domu, mogą działać na mężczyzn odstraszająco!
6 przedmiotów z Twojego mieszkania, które skutecznie odstraszą każdego faceta - Sprawdź, czego się pozbyć!
10.08.2013

Kiedy po raz pierwszy zapraszasz swojego partnera do domu, musisz zadbać o to, by wszystko wyglądało nienagannie. Poza gruntownym sprzątaniem, może ci się przydać też solidny remanent, bowiem niektóre przedmioty, zajmujące miejsce na twoich półkach, mogą faceta mocno przestraszyć.

Oto rzeczy, których powinnaś się pozbyć (lub przynajmniej ukryć je w niedostępnym dla oczu miejscu), kiedy zapraszasz mężczyznę do swojego mieszkania!

3.Zużyte prezerwatywy

Zabawa zabawą, ale porządek i higiena przede wszystkim. Chciałabyś zobaczyć coś takiego na nocnej szafce w domu twojego faceta? Nie wydaje nam się. Co więcej, taka `dekoracja` może nasunąć mu na myśl podejrzenie, że nie jest twoim jedynym partnerem!

4.Ślubne magazyny

Ok, rozumiemy, że swój ślub planujesz od piątego roku życia. Jest to jednak małe dziwactwo, z którym za wcześnie nie należy się wychylać. Jeśli nie chcesz przestraszyć ukochanego i W ODLEGŁEJ PRZYSZŁOŚCI rzeczywiście stanąć z nim przed ołtarzem, pozbądź się kolekcji pisemek jak najszybciej.

5.Tony organicznego jedzenia w kuchni

Płatki, orzeszki, nasionka – wszystko naturalne i ekologiczne. Brzmi pysznie? Nie dla faceta! Lepiej schowaj to wszystko w kuchennej szafce, bo biedny przestraszy się, że każesz mu odżywiać się tylko tym. Nawet jeśli ty nie jesz mięsa, nie znaczy to, że i on powinien się go wyrzec. Jeśli to rozumiesz i akceptujesz, nie dostarczaj biedakowi niepotrzebnego stresu.

6. Męskie majtki lub spodenki gimnastyczne

Bokserki i męskie spodenki są superwygodne i wprost rewelacyjne do spania. Wiemy to i rozumiemy, jednak twój facet może odebrać ich widok bardzo różnie. Albo pomyśli, że jesteś fetyszystką i kradniesz elementy męskiej bielizny, albo że jesteś tak rozwiązła, że nie przywiązujesz już uwagi do walających się po twoim mieszkaniu męskich majtek. Obie wersje będą dla niego nie do przyjęcia i ucieknie od ciebie, gdzie pieprz rośnie. A tego chyba byś nie chciała.

Skoro już wiesz, czego się pozbyć, zabierz się do porządków. Jeśli sprzątniesz wszystkie wymienione przez nas rzeczy, możesz być pewna, że pierwsza wizyta faceta w twoim mieszkaniu przebiegnie bez przeszkód!

Źródło: facet.wp.pl

mieszkanie

1.Stary telewizor

Nie jesteś gadżeciarą, a oglądanie telewizji jest dla ciebie tylko zapełniaczem czasu w krótkich okresach nudy? Jeśli nie dbasz specjalnie o jakość oglądanych programów i wciąż posiadasz telewizor po swojej babci, lepiej ukryj go przed facetem. Mężczyźni przywiązują dużą wagę do sprzętów elektronicznych. Taki telewizor twój facet może uznać za antyk, a ciebie za dziwoląga, który nie jest na czasie. Może nawet pomyśleć, że jesteś bardzo skąpa, skoro żałujesz pieniędzy na kupno nowego odbiornika.

2.Zdjęcie twojego eks

Nie ma lepszego odstraszacza facetów, niż fotografia przedstawiająca ciebie i twojego eks w pięknej ramce na półce albo na ścianie. To jasny sygnał, że jeszcze nie zamknęłaś poprzedniego etapu twojego życia i nie jesteś gotowa na wkroczenie w nowy.

Komentarze (49)

Ocena: 5 / 5
Facet (Ocena: 5) 14.08.2013 03:18
Bzdury.
odpowiedz
Lala (Ocena: 5) 13.08.2013 00:46
to najgłupszy artykuł jaki kiedykolwiek przeczytałam na papilocie.
odpowiedz
mmm (Ocena: 5) 12.08.2013 15:07
co za bzdury
odpowiedz
hmmm (Ocena: 5) 11.08.2013 22:22
wczoraj widziałam identyczny wpis na wp.pl ;)
odpowiedz
ana (Ocena: 5) 11.08.2013 22:05
facebook.com/pedzle polecam pedzle kosmetyczne artystyczne i nie tylko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo