Rusza szkoła uwodzenia milionerów

Jeśli zawsze marzyłaś o luksusowym życiu u boku nieprzyzwoicie bogatego przystojniaka, to coś dla ciebie. Już od stycznia rusza pierwsza w Polsce szkoła uwodzenia milionerów, w której można się nauczyć dobrych manier i poznać tajniki skutecznego podrywu...
Rusza szkoła uwodzenia milionerów
05.12.2008
Pomysł założenia szkoły uwodzenia milionerów przyszedł do nas z Rosji. Po pół roku zaciekłych starań, licencję na prowadzenie jej polskiej wersji otrzymały dwie młode dziewczyny. Jak zapowiadają, ich kurs będzie się różnił od tego organizowanego w Rosji. Po pierwsze, ma trwać jeden weekend, nie trzy miesiące. Oprócz tego, jego celem będzie nauka uwodzenia w ogóle, nie tylko bogatych panów. Jak tłumaczą właścicielki, wszystko dlatego, że w Polsce nie mamy wielu milionerów.

W Rosji jest 33 miliarderów, w Polsce podobno 2 miliony milionerów. Dane prawdopodobnie są jednak zaniżone i nasz milioner nijak nie ma porównania z rosyjskim miliarderem. Naszym celem będzie raczej wydobyć kobietę z kobiety, niż uczyć podrywu bogatego mężczyzny” .

W ramach zajęć weekendowej szkoły uwodzenia, panie będą miały okazję oddać się w ręce profesjonalnego stylisty, wizażysty i fryzjera oraz zgłębić tajniki mowy ciała oraz psychologii zachowań. Ponadto, poznają zasady savoir-vivre’u, nabiorą pewności siebie, a nawet ... nauczą się podawać wykwintne potrawy! W tym celu właścicielki szkoły zaprosiły do współpracy Włocha, Gianniego Sabatini, który będzie edukował dziewczyny w zakresie doboru win i serów.

Generalnie, zajęcia mają pomóc nie tylko w nauce skutecznego podrywu, ale również w nabyciu dobrych manier oraz elementarnej wiedzy o modnym ubieraniu. Wszystko po to, aby zmienić złe nawyki Polek i wydobyć z nich piękno:

Często widzę na spotkaniach biznesowych, że kobiety w niedbały sposób siadają na krześle albo nie potrafią dobrać wina do dań. Naszym celem, oprócz zmiany wyglądu, jest wniesienie odrobiny wiedzy i podniesienie klasy polskich kobiet, które na całym świecie słyną z wyjątkowej urody” - mówi Wiktoria. „Wystarczy przejść się ulicami, by zobaczyć, że choć mamy cztery pory roku, to obowiązuje nas jeden zestaw garderoby, bez wyraźnych podziałów. W zimie notorycznie dominują czarne płaszcze i źle dobrane do całości buty. Sporo problemów sprawiają też dania egzotyczne, z którymi mało która pani sobie radzi. Lata wychowania w komunie niestety pozostawiły ślady i rodzice większości z nas nie mieli okazji, by przekazać nam taką wiedzę. Podsumowując, taki kurs na pewno się przyda i wszyscy na tym skorzystają”.

O dziwo, pomysł szkoły uwodzenia spodobał się w Polsce, zainteresowanie projektem jest ogromne. Na pierwszy kurs, który odbędzie się w styczniu, jest już komplet chętnych. Są wśród nich zarówno młode studentki, jak i starsze kobiety o ugruntowanej pozycji zawodowej.

„Zgłaszają się kobiety w różnym wieku i różnych zawodów. Najmłodsza dziewczyna miała 21 lat, a najstarsza, pani Zosia, 47 lat. Jeśli chodzi o wykonywane zawody, to miałyśmy dziewczynę z Mc Donald’s, jak i panie z banku czy właścicielki firm”.

Aby dostać się na kurs, trzeba jednak spełniać kilka wymogów – należy przejść przez rozmowę kwalifikacyjną oraz odpowiedzieć na serię pytań.

Naszym zdaniem, pomysł odniesie sukces, tym bardziej że w zasięgu wzroku jest kilku wartych uwagi kawalerów. Być może te gorące nazwiska i ich ogromne fortuny staną się nam bliższe...

Polecane wideo

Komentarze (91)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2015 13:31
A ja używam feromonów do przyciągnięcia mężczyzn ( ze sklepu pherowin.pl) i chwalę sobie ich skuteczność. Widzę że naprawdę mierzą mnie wzrokiem i podobam się im.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2010 22:09
Mysle,ze to nastepna tandeta zza buga natpmist chciałąby7m polecici cos co faktycznie działą i jest sprawdzone osobiscie: Słuchajcie dziewczyny moja rada bedzie prosta i treściwa;zapisz sie do WYŻSZEJ SZKOŁY UWODZENIA WYWIERANIA WPŁYWU I ROZWOJU WEWNĘTRZNEGO na szkolenie alpha female dla kobiet .Po tym szkoleniu zrozumiesz dlaczego... Bedziesz mogła zdobyc kazdego faceta i zrobić z nim co chcesz np okręcic do okoła palca;-)) Polecam www.wyzszaszkolauwodzenia.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2010 22:05
szkoła kurewek czyli jak dać dupy milonerom.Mysle, ze znajdzie sie sporo chetnych bezrobotnych i bez ambitnych Szmatek które natura wyposażyła jedynie w urodę. Nie od dzis wszystkie siemierzne i niedorzeczne pomysły wychodzą z kraju Lenina..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2010 15:13
szkola jak sie puszczac i zostac luksusowa dziwka dla goscia albo jak go uwiesc i przytrzymac przy sobie dla pieniedzy no to troche nie tego cos.... wspolczuje kazdemu facetowi ktory ma taka kobiete i kazdej kobiecie ze jest taka pusta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2009 09:25
[quote="Gosc"]a ja umiem uwodzic facetow :) [/quote] a ja znam takiego, którego byś nie uwiodła. A wiesz dlaczego? Z prostego bardzo powodu. Jest tak bardzo ostrożny, że nie ufa żadnej. Tak bardzo powściągliwy, że aż do bólu. Oczywiście kiedyś go jakaś zawiodła.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie