Jak SMAKUJE POCHWA? Wcale nie jak ryba! (Nosisz w sobie całą gamę smaków i aromatów - oto one!)

Odkrywamy tajemnicę kobiecego ciała.
Jak SMAKUJE POCHWA? Wcale nie jak ryba! (Nosisz w sobie całą gamę smaków i aromatów - oto one!)
07.08.2013

Wielokrotnie czytałyśmy na temat smaku męskiego nasienia. Tradycyjnie jest raczej słone, ale po odpowiedniej diecie można sprawić, by stało się bardziej słodkie. Nie każda kobieta ma ochotę na tego typu degustację, ale są wśród nas także zwolenniczki bardzo bliskiego kontaktu z partnerem. Nie nam to osądzać, bo seks oralny jest przecież czymś jak najbardziej naturalnym. Dawanie przyjemności przy pomocy ust i języka działa jednak w dwie strony.

W takim razie, czy kiedykolwiek zastanawiałyście się, jak smakuje Wasza pochwa? Skoro partner decyduje się na obcowanie z nią także przy pomocy zmysłu smaku, to chyba nie powinno być aż tak źle? Wciąż niewiele wiadomo na ten temat, ale wszystko wskazuje na to, że styl życia i dieta w naszym przypadku również mają spore znaczenie. O kwestii higieny nawet nie wspominamy, bo to raczej oczywista sprawa. Czy można porównać smak damskich narządów płciowych do tych znanych nam z kuchni? Okazuje się, że tak...

candice

Jamye Waxman, która sama nazywa siebie edukatorką seksualną, jakiś czas temu napisała książkę „Kobiety kochają kobiety”. W publikacji tej sporo miejsca poświęciła kobiecemu ciału, naszym reakcjom i tajnikom naszego organizmu. W jednym z rozdziałów zadała sobie pytanie – jak smakuje pochwa. Temat okazał się bardzo obszerny, bo trudno o jednoznaczne definicje. Możemy polegać wyłącznie na relacjach mężczyzn, własnych odczuciach lub, co najgorsze, stereotypach.

Powszechnie przyjmuje się, że pochwa smakuje i pachnie (to w tym przypadku delikatne określenie) jak ryba. Rzeczywiście, bywa i tak, ale zazwyczaj wynika z kompletnego braku higieny. Czysta strefa intymna powinna kojarzyć się z bardziej przyjemnymi aromatami. Jakimi? Autorka wymienia kilka z nich.

smak pochwy

Często jest to smak słonawy.

smak pochwy

Niektórzy opisują smak pochwy jako maślany.

smak pochwy

Innym kojarzy się bardziej z posmakiem cytrynowym.

smak pochwy

Zazwyczaj jest to mieszanina różnych smaków. Tak więc nasza pochwa to bardziej półeczka z przyprawami, niż konkretne danie.

candice

A Ty jak smakujesz? Autorka zachęca do sprawdzenia tego na własną rękę!

„Jeśli jeszcze nie wiesz, to na co czekasz? Ważne, by przeprowadzić taką próbę i poznać soki wydzielane przez własne ciało. Śmiało, wsuń tam palec i popróbuj samej siebie!

Komentarze (62)

Ocena: 5 / 5
Natalkaa (Ocena: 5) 19.06.2017 19:44
Moja zdecydowanie smakuje jak śledzik z cytrynką pozdrawiam
zobacz odpowiedzi (1)
stary ubek (Ocena: 5) 09.02.2016 10:43
śledź+ ocet+ cebula
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2013 19:37
cheetosy serowe lub chipsy serowo cebulowe w zapachu, a w smaku to słona cytryna
odpowiedz
blanalk (Ocena: 5) 11.08.2013 22:22
no własnie to jest bdenerwujace ze musisz marnowac transwer na to zeny 2 liniki dalej przeczytac
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 10.08.2013 21:04
Napisz komentarz...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo