Z czym nie radzą sobie faceci? TOPLISTA spraw, w których są beznadziejni! (Sami się do tego przyznali)

Często uważają się za idealnych, ale z wieloma rzeczami naprawdę sobie nie radzą!
Z czym nie radzą sobie faceci? TOPLISTA spraw, w których są beznadziejni! (Sami się do tego przyznali)
11.08.2013

Jak często narzekasz na swojego mężczyznę? Nawet jeśli wydaje się, że jest chodzącym ideałem, zawsze znajdzie się coś, co przemawia na jego niekorzyść. Kiepsko dobiera ubrania, jest leniwy, nie potrafi lub nie chce sprzątać, łamie sobie nogi na parkiecie... Nikt nie jest ideałem, a narzekanie mamy podobno we krwi. Nic więc dziwnego, że z najnowszego badania przeprowadzonego wśród Brytyjczyków płyną tak negatywne wnioski. Ich wady i brak umiejętności dostrzegają kobiety, a także sami zainteresowani. Przynajmniej się z tym nie kryją.

Chociaż badanie dotyczy innego kraju, europejscy mężczyźni aż tak się od siebie nie różnią. Warto więc przyjrzeć się rezultatom. Z czym faceci mają największy problem? Wielu z nich wychodzi z założenia, że świat niewiele się zmienił i wciąż pozostają czynności, z którymi radzić powinny sobie tylko kobiety. Dlatego też panowie nie potrafią obsłużyć pralki, umyć okien, ugotować obiadu, a nawet odkurzyć mieszkania. Do tego zapominają o ważnych datach, a nawet odebraniu dzieci ze szkoły - donosi Daily Mail. Skupmy się jednak na konkretnych liczbach...

przystojniak

Z badania przeprowadzonego na grupie tysiąca dorosłych osób wynika, że 36 procent mężczyzn nie wierzy w swoje kulinarne umiejętności. Jeszcze więcej, bo 38 procent, uważa, że nie potrafi tańczyć. Niewiele mniej przyznaje, że nie potrafi przemawiać w miejscach publicznych. To nie koniec. 35 proc. mężczyzn nie potrafi poradzić sobie z prostymi czynnościami w stylu „zrób to sam” (np. przyszyć guzik).

Jeszcze gorzej wygląda kwestia kupowania prezentów dla ukochanej. Ponad połowa panów nie wie co wybrać, a jeśli już się zdecydują, to są to raczej kiepskie wybory! Co trzeci zapomina o rocznicach i urodzinach. Tak samo liczna grupa nie potrafi posprzątać mieszkania. Czy oznacza to, że sami postrzegają się, jako osoby zupełnie nieporadne? Skądże! Równie długa jest lista czynności, z którymi panowie (przynajmniej ich skromnym zdaniem) radzą sobie znacznie lepiej, niż kobiety. Wystarczy wspomnieć kilka z nich...

przystojniak

W czym są lepsi? Sami twierdzą, że doskonale zabijają insekty, zmieniają koła w samochodzie i wieszają półki na ścianach. Listę praktycznych umiejętności uzupełniają: granie na komputerze, grillowanie, uprawianie sportu, opowiadanie dowcipów, wiązanie krawata i... jedzenie pikantnych potraw. Same przyznacie, że to niezwykle praktyczne umiejętności, bez których nasze życie byłoby znacznie trudniejsze. Mimo wszystko ich doceniamy. 3/4 ankietowanych kobiet przyznało, że mężczyźni są doskonali. Ale tylko w zadaniach, w których czują się najlepiej.

Przykłady już przytoczyliśmy. Jak wygląda toplista spraw, z którymi faceci sobie nie radzą? Sprawdźcie!

przystojniak

1. Kupowanie ubrań dla partnerki

2. Pamiętanie o urodzinach i rocznicach

3. Tańczenie

4. Prasowanie

5. Gotowanie

 

przystojniak

 

6. Sprzątanie w domu

7. Kupowanie prezentów

8. Wykonywanie kilku obowiązków równocześnie

9. Ubieranie się zgodnie z modą i podstawowymi zasadami

10. Wybieranie mebli

Potwierdzacie te wnioski?

 

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
A (Ocena: 5) 13.08.2013 16:54
gotujący mężczyzna to seksowny mężczyzna !
odpowiedz
Tomasz (Ocena: 5) 12.08.2013 15:58
Pier.olenie bez sensu ..... Gówno wiecie a komentujecie
odpowiedz
aga (Ocena: 5) 12.08.2013 15:23
a moj facet jest śmierdzaćym leniem, właśnie leży do mnie dupą odwrócony.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2013 21:05
To jest Polska. Zadne z wyzej wymienionych 'problemow' nie odnosi sie do mojego szwedzkiego partnera i jego przyjaciol, znajomych. Domena polakow jest beznadziejny gust, mniemanie, ze oni nie potrafia gotowac, sprzatac, bo zrobi to kobieta. Zenada!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2013 19:35
HAHAH JAKIE BREDNIE. Moj facet uwielbia gotowac, sprzata zawsze sam, przyszywa sobie guziki, zszywa posciel jak jest jakas dziura, umie sie ubrac, pamieta zawsze o datach i rocznicach naszych, prasuje, umie obslugiwac pralke (ostatnio mnie uczyl:P) takze co za bullshit. No chyba ze reszta facetow jest tak uposledzona, ale nie chce mi sie wierzyc. A - i nie jest gejem. Boze co za bzdury tu wypisuja.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo