Jaki powinien być facet doskonały?

Lista cech, których wymagamy od Pana Idealnego.
Jaki powinien być facet doskonały?
05.08.2013

Od wielu lat kobiety na całym świecie zadają sobie pytanie: czy istnieje gdzieś facet idealny? I choć mężczyzna bez wad pozostaje raczej w kategoriach bajek typu science-fiction, panie fantazjują na jego temat dość często.

Redaktorzy portalu facet.wp.pl przyjrzeli się bliżej wszystkim tym damskim fantazjom i nakreślili wizerunek mężczyzny idealnego. Co go charakteryzuje?

13.Punkty dodatkowe

Poza wszystkimi tymi przymiotami idealny facet może dodatkowo zapunktować, jeśli jeździ na motorze i zna karate.

Myślicie, że znalezienie faceta, posiadającego wszystkie te cechy, jest w ogóle realne?

Źródło: facet.wpl.pl 

ian somerhalder

1.Idealny styl

Mr Perfect musi idealnie wyglądać. A co to konkretnie znaczy? Powinien mieć nienaganną fryzurę, nosić piękne buty i modne, choć proste w formie ubrania: najlepiej zwykły, biały T-shirt i błękitne dżinsy. Szpanowaniu markami mówimy stanowcze NIE!

2.Idealna twarz

Obowiązkowo idealny facet powinien dbać o siebie i swoją skórę  (trzydniowy zarost oraz popękane naczynka zdecydowanie odpadają). Co do cery, najlepiej jeśli byłaby ona śniada, bo z nią świetnie kontrastują piękne, białe zęby.

3.Idealne ciało

Budowa faceta z kobiecych snów też musi być idealna – ramiona powinien mieć rozłożyste, brzuch naturalnie płaski, a sylwetkę smukłą i wysoką. Jeśli chodzi o włosy na ciele, dozwolone są tylko te na klatce piersiowej i podbrzuszu.

4.Dusza artysty

Najlepiej jeśli byłby muzykiem, ewentualnie tancerzem. A  najlepiej jedno i drugie. Idealny facet powinien bowiem umieć zagrać na gitarze, a na imprezie porwać swoją damę do tańca, niczym Rafał Maserak.

5.Kulinarny talent i złota rączka w jednym

Doceniamy panów, którzy potrafią gotować. Do tego stopnia, że tę umiejętność przypisujemy ideałom. Poza gotowaniem, Pan Chodząca Doskonałość powinien radzić sobie z wszelkimi naprawami w domu.

6.Męskie atrybuty

Choć zwykle wielkość penisa nie ma znaczenia, to jednak wolimy by był on raczej duży niż mały. W końcu od ideału trzeba wymagać więcej!

7.Dobra organizacja w życiu

Nie chodzi tu tylko o wypchany portfel, który wprawdzie też się przydaje (zapewnia kobiecie poczucie finansowego bezpieczeństwa). Mowa tu jednak też o uporządkowanych priorytetach i zawodowym spełnieniu.

8.Dobre maniery

Choć jesteśmy za równouprawnieniem, nie pogardzimy mężczyzną przepuszczającym nas w drzwiach. Ponieważ savoir vivre jest zawsze w cenie, a coraz ciężej znaleźć mężczyznę, który zna jego zasady, to idealny facet powinien mieć cały "poradnik kulturalnego zachowania" w jednym paluszku.

9.Niski głos i piękny zapach

Ten duet to po prostu `must-have` idealnego mężczyzny. Zapach dobrych perfum i komplementy wypowiadane pod naszym adresem niskim, zmysłowym tonem zwalają nas z nóg!

10.Piękne wnętrze

Choć tu padają sprzeczne odpowiedzi, generalnie od idealnego faceta wymagamy pewności siebie, hojności, spontaniczności, asertywności i otwartości na wszelkie przygody, także te erotyczne. Jak widać, wymagania są całkiem wysokie.

11.Miłość do zwierząt

Idealny mężczyzna zdecydowanie powinien kochać zwierzęta i z chęcią oglądać z nami kotki i pieski na youtubie. I to nie z przymusu!

12.Ma czułą stronę

Choć marzymy o męskim facecie, to chciałybyśmy, aby czasem pokazał swoją bardziej emocjonalną twarz, na przykład nie krył wzruszenia na pięknym filmie.

Polecane wideo

Komentarze (72)

Ocena: 5 / 5
Justyna (Ocena: 5) 10.08.2013 21:47
Tak, mam idealnego faceta :) Dobrze się ubiera, jest przystojny,uwielbiam jego ciało, gra na pianinie, gitarze i śpiewa :) Porywa mnie do tańca, a wszyscy wtedy patrzą tylko na nas. Jest zorganizowany, troszczy się, słowo "bezpieczeństwo" nie jest mi obce. Dobre maniery w jednym paluszku. Oglądamy razem filmiki z kotami na youtubie i gramy w fifę na xboxie. Nie jeździ na motorze, nie zna karate, czasem coś ugotuje ;) Ideał jest inny dla każdego, ja swój akurat znalazłam na parkiecie :) Mam nadzieję, że Wam też się przytrafi miłość jak z bajki ;)
odpowiedz
aaa (Ocena: 5) 09.08.2013 19:44
powinien mieć włosy na nogach, nie na klacie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2013 16:04
Facet doskonały jest na obrazku :)
odpowiedz
Kita (Ocena: 5) 07.08.2013 15:59
Tjaa wiedziałam że zaraz będzie fala komentarzy pt ,,to mój facet"
odpowiedz
Blanka (Ocena: 5) 07.08.2013 09:17
:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie