Seksowna vs. skromnie ubrana - Z jaką kobietą chętniej umówią się mężczyźni? (Warto odsłaniać ciało?)

Ciekawe wyniki eksperymentu.
Seksowna vs. skromnie ubrana - Z jaką kobietą chętniej umówią się mężczyźni? (Warto odsłaniać ciało?)
08.08.2013

Niektóre kobiety myślą, że najlepiej na mężczyzn działa strój, którego... prawie nie ma. Okazuje się jednak, że to przekonanie jest zupełnie błędne, a większości panów zbyt skąpe ubrania potrafią skutecznie odstraszyć.

Jak donoszą najnowsze badania przeprowadzone przez VoucherCodesPro.co.uk, aż 45% ankietowanych mężczyzn stwierdziło, że wolą kobiety ubrane skromnie i elegancko, a 53% przyznało, że darzą je większym szacunkiem. Za opcją `minimalistyczną` opowiedziało się jedynie 31% panów.

skąpy strój

Są też faceci, dla których sposób ubierania się pań nie ma większego znaczenia (17%) i tacy, którzy nie wiążą kwestii szacunku z noszonymi przez nie strojami (22%). Z drugiej strony aż 55% ankietowanych przyznało, że chętniej dadzą numer kobiecie ubranej skromniej, niż tej bardziej `rozebranej`.

-Zainteresowało nas, czy sposób w jaki nosi się kobieta, wpływa jakoś na postrzeganie jej przez mężczyzn. – mówi George Charles z VoucherCodesPro.co.uk – Byliśmy ciekawi którym chętniej daliby swój numer: wyzywającym i skąpo ubranym, czy tym skromniejszym.

skąpy strój

Badania wykazały, że tylko 4 na 10 zapytanych mężczyzn chętniej umówiłoby się z kobietą, która ma mniej na sobie. 

-Jak pokazują wyniki naszych badań, mężczyźni jednak zwracają uwagę na kobiece ubrania. Radzę więc paniom o tym pamiętać, kiedy następnym razem będziecie planować strój na imprezę – radzi Charles.

Wnioski? Zasada `mniej znaczy więcej` nie zawsze się sprawdza!

Polecane wideo

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2015 16:54
Ja uważałam, że feromony to mit, ogólnie nie jestem zbyt piękna i nie miałam nigdy powodzenia. Faceci zawsze woleli moje kolezanki. Ale spróbowałam ostatnio feromonow dla kobiet z pherowin.pl i ...zmieniłam zdanie. O dziwo ja też zaczęłam wzbudzać zainteresowanie facetów, i co było dla mnie wcześniej niewyobrażalne, oni sami za mną latają. Aż czuję się trochę dziwnie.... w swoim wyglądzie nic nie zmieniałam, dalej uwazam że jestem brzydka, i sama nie wiem co Ci faceci we mnie teraz widzą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2013 18:00
A czy ktoś tu mówi o noszeniu golfow?:o
odpowiedz
karolina (Ocena: 5) 08.08.2013 17:10
Przede wszystkim ubieramy sie dla siebie. Jesli jakas dziewczyna czuje sie dobrze w mini i szpilach to nie widze sensu aby nagle zaczela chodzic w golfie bo faceci tak wola. Moj luby np zawsze smieje sie jak mozna chodzic w trampkach a jak glownie w takich butach chodze, mi jest wygoddnie a czy jemu sie podobaja jakos nie jest dla mnie istotne, gdyby np kazal mi zmienic buty wtedy byloby to dla mnie chore
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2013 14:01
A jak radzicie ubrać się do klubu, żeby kogoś poznać, ale jednocześnie zachować klasę ? Ja raczej mam elegancki styl, a w klubie wszystkie dziewczyny są ubrane w obcisłe, mini sukienki, nie czułabym się w tym dobrze, bo to do mnie nie pasuje. Faceci jednak zwracają w klubach uwagę głownie na strój.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2013 12:36
Trochę zaczyna mnie denerwować taki sposób interpretowania badań. 40% mężczyzn odpowiedziało, że umówiłoby się ze skąpo ubraną dziewczyną. Pozostałe 60% woli te skromniejsze panie. Wynik jest zbyt wyrównany, żeby mówić który "typ" wolą mężczyźni. Obie grupy mają praktycznie takie same szanse na randkę. To trochę tak, jakby zapytać ludzi co jest lepsze, kisiel czy budyń? 49% odpowie, że kisiel, a 51% że budyń. I co? To znaczy, że budyń jest lepszy? Nie! Taki wynik badania stwierdziłby, że oba desery są tak samo dobre.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie