Japończycy znowu zaskakują! Tym razem wymyślili... podryw na GRUPĘ KRWI!

Podryw na grupę krwi kojarzy ci się tylko z wampirami? To nie do końca takie niedorzeczne!
Japończycy znowu zaskakują! Tym razem wymyślili... podryw na GRUPĘ KRWI!
14.07.2013

Nie układa ci się z facetami, bo nie są w stanie zadowolić cię w łóżku? A może dobrze wam razem, ale podczas seksu nie czujesz tej upragnionej chemii? Nie martw się, wiele kobiet jest w podobnej sytuacji. Nagminnie źle wybieramy facetów. I nie tylko chodzi o ich charakter, ale też o dopasowanie seksualne. Pewnie przewróciłaś właśnie oczami – jak można to sprawdzić już na pierwszej randce, aby niepotrzebnie się nie angażować? Otóż jest na to pewien sposób.

Od jakiegoś czasu Japończycy oceniają predyspozycje drugiej osoby w kwestiach łóżkowych pytając ją o… grupę krwi. Ich zdaniem to ona wyznacza bowiem osobowość człowieka i rodzaj `erotycznej energii`. Twierdzą też, że ma wpływ na relacje z innymi ludźmi.

 

Choć może ci się to wydawać niedorzeczne, mieszkańcy Japonii są przekonani o wiarygodności tego twierdzenia. Jaka zatem grupa krwi zagwarantuje ci rozkosz w łóżku? Wszystko zależy od tego jaką sama posiadasz. A potem… potem są miliony możliwości.

Podobno najlepiej w łóżku bawią się pary, w których oboje partnerzy mają grupę 0. Całkiem nieźle czują się też ze sobą te, w których partnerka ma grupę krwi B, a partner 0. Z kolei właściciele grupy A stawiają na miłość i obopólne zrozumienie. Uwaga, jeśli masz grupę AB, a twój facet A to wasze życie łóżkowe jest prawdziwą klapą!

Japończycy jak zwykle nie przestają nas zaskakiwać. Ciekawe czy ten podryw na grupę krwi przyjmie się kiedyś i w Polsce.

 

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2013 13:25
dawno nie czytałam takich głupot. mam grupę krwi AB, a mój partner A i mimo tego świetnie czujemy się ze sobą w łóżku.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2013 15:42
STRONA 2: Choć może ci się to wydawać niedorzeczne, mieszkańcy Japonii są przekonani o wiarygodności tego twierdzenia. Jaka zatem grupa krwi zagwarantuje ci rozkosz w łóżku? Wszystko zależy od tego jaką sama posiadasz. A potem… potem są miliony możliwości. Podobno najlepiej w łóżku bawią się pary, w których oboje partnerzy mają grupę 0. Całkiem nieźle czują się też ze sobą te, w których partnerka ma grupę krwi B, a partner 0. Z kolei właściciele grupy A stawiają na miłość i obopólne zrozumienie. Uwaga, jeśli masz grupę AB, a twój facet A to wasze życie łóżkowe jest prawdziwą klapą! Japończycy jak zwykle nie przestają nas zaskakiwać. Ciekawe czy ten podryw na grupę krwi przyjmie się kiedyś i w Polsce.
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 14.07.2013 22:57
Powinniście w końcu zrozumieć, że nie wszystko w Azji jest trendem. Pamiętam jeszcze artykuł o lizaniu gałek ocznych - a jak u nas zrobi coś parę osób, to robią to wszyscy?
odpowiedz
Debilizm (Ocena: 5) 14.07.2013 21:02
Przepraszam bardzo, gdzie tu był ten podryw opisany? Mam spodziewać się czegoś w stylu "Hej, mała jaką masz grupę krwi?" i w zależności od odpowiedzi "To zapraszam do mnie" albo "To spadaj"?
odpowiedz
squirrel (Ocena: 5) 14.07.2013 14:35
W Korei i Japonii grupa krwi odgrywa pewną rolę.. W Korei jest odpowiedzialna za cechy charakteru.. Idole przedstawiając się, podają swoje imię, wiek i grupę krwi... Często padają żarty, że przez to że jesteś AB masz gorszy temperament i coś tam.. Ale w Japonii jak słyszałam odgrywa to dużo ważniejszą rolę..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie