Stworzono PIERŚCIONKI dające ROZKOSZ! (Czego to ludzie nie wymyślą…)

Od teraz biżuteria nie musi być tylko ozdobą. Może spełniać też inną funkcję.
Stworzono PIERŚCIONKI dające ROZKOSZ! (Czego to ludzie nie wymyślą…)
01.07.2013

Jeśli do tej pory nie byłaś wielką fanką noszenia pierścionków, możesz szybko zmienić swoje zdanie na ich temat. Powstały bowiem specjalne ozdoby na palce, pozwalające na zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego. A wszystko przez wypustki, których zadaniem jest dawanie rozkoszy kobiecie.

Ten nowy seks-gadżet stworzony jest do stymulowania erogennych części kobiecego ciała. Jak zapewnia producent, stosowanie go jest całkowicie bezpieczne, gdyż pierścionek wykonany jest z materiałów nie podrażniających ciała (w 95% składa się z silikonu i srebra). Jest też łatwy w utrzymaniu i bez problemu można go wyczyścić.

Można się jednak zastanowić czy noszenie takiego gadżetu na co dzień nie będzie dla jego właścicielki krępujące. Producent wychwala kompaktowość produktu, który zawsze można mieć przy sobie, a nawet na sobie. Twierdzi też, że jest dyskretny, gdyż tylko jego właścicielka będzie znać jego przeznaczenie. Ale co będzie, kiedy pierścionek stanie się na tyle popularny, że bez trudu wszyscy rozpoznają jego zastosowanie? Na to pytanie producent jednak nie znalazł żadnej odpowiedzi.

Nowy seks-gadżet może przynieść wiele radości wszystkim parom, które lubią do swojej sypialni wprowadzać różne zabawki. Skusicie się na taki?

Pierścionki rozkoszy

Pierścionki rozkoszy

Pierścionki rozkoszy

Pierścionki rozkoszy

Pierścionki rozkoszy

Pierścionki rozkoszy

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
inferno (Ocena: 5) 02.07.2013 13:43
Ręce opadają jak się patrzy na takie kretyńskie wymysły.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2013 15:37
to co trzeba z tym pierscionkiem robic? wkladac go do ci*y?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2013 12:36
brzydkie, pierścionek powinien dodawać uroku, a nie szpecić, choć wiem, że stworzone do innych celów. mimo wszystko nie skuszę się.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo