Co faceci sądzą o dziewczynach z tatuażem? (Analiaza na postawie miejsca na ciele kobiety)

Faceci nie mają przeważnie dobrego zdania o wytatuowanych kobietach.
Co faceci sądzą o dziewczynach z tatuażem? (Analiaza na postawie miejsca na ciele kobiety)
02.06.2013

Tatuaż może być oryginalną ozdobą, dzięki której będziesz zwracać na siebie uwagę w pozytywny sposób. Może jednak być również paskudnym bielmem, które będziesz nosić przez całe życie. Jak się okazuje, ma on spore znaczenie w zdobywaniu powodzenia u mężczyzn.

Naukowcy z Uniwersytetu Południowej Bretanii przyjrzeli się problemowi wizerunku wytatuowanych kobiet w oczach panów. W ich badaniach wzięło udział 58 pań między 20 a 30 rokiem życia i 400 mężczyzn w podobnym przedziale wiekowym, których zapytano o opinię na temat wyglądu wybranych przez uczonych pań. Większość z nich za najbardziej seksowne uznała 11 kobiet z których każda miała tatuaż.  

Badania pozwoliły wysnuć też inny wniosek – tatuaż tatuażem, najważniejsze jest to gdzie się on znajduje. Okazuje się, że atrakcyjność kobiety podnosi przede wszystkim ten w dole pleców, tuż nad pośladkami. W dodatku dla panów ma on ukryte znaczenie, a mianowicie daje im do zrozumienia, że posiadaczka takiego tatuażu jest… łatwa.

Francuscy naukowcy wprawdzie nie potrafią wytłumaczyć czym spowodowana jest męska opinia w kwestii tatuaży na kobiecym ciele, jednak przeprowadzone przez nich badania mogą nam dać wiele do myślenia. Szczególnie pomocne będą one dla tych pań, które właśnie zastanawiają się nad zrobieniem sobie tej trwałej ozdoby.

Komentarze (83)

Ocena: 4.92 / 5
gość (Ocena: 5) 16.09.2017 13:38
Jak to nie wiadomo dlaczego? Przecież osoba, która się tatuuje dużo łatwiej przekracza granice i łamie bariery. Ponadto nie znam kobiety w 100 poprawnej, która by miała tatuaż. Z reguły wydziarane dziewczyny są łatwe, mają mroczną przeszłość i problemy emocjonalne.
odpowiedz
Janusz (Ocena: 5) 11.04.2017 08:26
Ja namawiałem żonę na na mały seksowny tatuaż. Wzbraniała się ale chyba Ją to kręciło bo na rocznicę ślubu wytatuowała sobie na pośladku pięknego komara. Cudowny i bardzo podniecający widok.
odpowiedz
Mana (Ocena: 5) 07.04.2017 20:12
Kurtyzany kiedyś tatuowano .Wiadomo było co za jedna ona jest .He he teraz same się odkrywają
odpowiedz
Fans (Ocena: 5) 07.04.2017 20:09
Dla faceta jak dziewczyna ma tatuaż to to niegrzeczna czyli szybki seks będzie.
odpowiedz
maniek (Ocena: 1) 30.10.2016 12:57
Kobieta która ma tatuaż to nawet niech się do mnie nie zbliża. Wstyd się z nią gdzie kolwiek pokazać, tym bardziej w kościele. Tatuaż świadczy ze jest puszczalska i złe wychowana.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo