Co faceci sądzą o dziewczynach z tatuażem? (Analiaza na postawie miejsca na ciele kobiety)

Faceci nie mają przeważnie dobrego zdania o wytatuowanych kobietach.
Co faceci sądzą o dziewczynach z tatuażem? (Analiaza na postawie miejsca na ciele kobiety)
02.06.2013

Tatuaż może być oryginalną ozdobą, dzięki której będziesz zwracać na siebie uwagę w pozytywny sposób. Może jednak być również paskudnym bielmem, które będziesz nosić przez całe życie. Jak się okazuje, ma on spore znaczenie w zdobywaniu powodzenia u mężczyzn.

Naukowcy z Uniwersytetu Południowej Bretanii przyjrzeli się problemowi wizerunku wytatuowanych kobiet w oczach panów. W ich badaniach wzięło udział 58 pań między 20 a 30 rokiem życia i 400 mężczyzn w podobnym przedziale wiekowym, których zapytano o opinię na temat wyglądu wybranych przez uczonych pań. Większość z nich za najbardziej seksowne uznała 11 kobiet z których każda miała tatuaż.  

Badania pozwoliły wysnuć też inny wniosek – tatuaż tatuażem, najważniejsze jest to gdzie się on znajduje. Okazuje się, że atrakcyjność kobiety podnosi przede wszystkim ten w dole pleców, tuż nad pośladkami. W dodatku dla panów ma on ukryte znaczenie, a mianowicie daje im do zrozumienia, że posiadaczka takiego tatuażu jest… łatwa.

Francuscy naukowcy wprawdzie nie potrafią wytłumaczyć czym spowodowana jest męska opinia w kwestii tatuaży na kobiecym ciele, jednak przeprowadzone przez nich badania mogą nam dać wiele do myślenia. Szczególnie pomocne będą one dla tych pań, które właśnie zastanawiają się nad zrobieniem sobie tej trwałej ozdoby.

Polecane wideo

Komentarze (86)
Ocena: 4.9 / 5
Grzesiek (Ocena: 5) 03.02.2019 21:16
Szczerze uważam, że posiadanie tatuażu to kwestia indywidualnych upodobań kobiety. Inna sprawa jak kobieta z tatuażem jest postrzegana. Tu też podejście jest indywidualne. Ja osobiście traktuję taki drobiazg jak znak ostrzegawczy. Po prostu dziewczyna decydująca się na tatuaż posiada w domniemaniu cechy charakteru które mi nie odpowiadają. Mówię o tatuażu z wyboru bo czasem kobiety tatuują się na prośbę partnera (to już totalne draństwo i jak dla mnie podpada pod "znakowanie"). Moje panie - Wszystkie jesteście piękne więc po co to psuć. Pozdrawiam
odpowiedz
bóg (Ocena: 3) 25.01.2019 15:28
Tatuaż z własnej woli robią sobie tylko idio tki (lewaczki, feminazistki etc.) lub egoistki, które mówią, że to nie faceta sprawa jak kobieta wygląda (jeśli nie jego sprawa, to bądź kur wa sama całe życie i doprowadź do upadku swojej linii genetycznej), żadna z tych grup społecznych nie jest godna uwagi ze strony normalnego, rozsądnego faceta. Nie upiększają one ciała, bo ciało jest idealne w takiej postaci w jakiej zostało stworzone. Tatuaż mają zazwyczaj ludzie o niskiej inteligencji, którzy np. mówią, że ryba lub kurczak, to nie mięso. 
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.09.2017 13:38
Jak to nie wiadomo dlaczego? Przecież osoba, która się tatuuje dużo łatwiej przekracza granice i łamie bariery. Ponadto nie znam kobiety w 100 poprawnej, która by miała tatuaż. Z reguły wydziarane dziewczyny są łatwe, mają mroczną przeszłość i problemy emocjonalne.
odpowiedz
Janusz (Ocena: 5) 11.04.2017 08:26
Ja namawiałem żonę na na mały seksowny tatuaż. Wzbraniała się ale chyba Ją to kręciło bo na rocznicę ślubu wytatuowała sobie na pośladku pięknego komara. Cudowny i bardzo podniecający widok.
odpowiedz
Mana (Ocena: 5) 07.04.2017 20:12
Kurtyzany kiedyś tatuowano .Wiadomo było co za jedna ona jest .He he teraz same się odkrywają
odpowiedz

Polecane dla Ciebie