6 cech udanej PIERWSZEJ RANDKI (miejsce, alkohol, rachunek & pożegnanie)

Wszystko pójdzie po Twojej myśli!
6 cech udanej PIERWSZEJ RANDKI (miejsce, alkohol, rachunek & pożegnanie)
31.05.2013

Niektórzy twierdzą, że pierwsza randka nie może być idealna. Jednak przy niewielkich staraniach i odrobinie wyrozumiałości wobec drugiej osoby może być bliska perfekcji.

Oto czynniki, które wpływają na jej powodzenie:

PEWNOŚĆ

Kobiety twierdzą, że mężczyzna może zrobić dobre wrażenie jeszcze przed randką, jeśli zadzwoni lub napisze smsa w celu potwierdzenia spotkania. Jednak, jeśli facet jakimś dziwnym trafem o tym nie pomyśli, warto byś ty pomyślała za niego. Dzięki temu unikniesz ewentualnego wystawienia, które jest bardzo upokarzającym przeżyciem.

MIEJSCE

Przy wyborze miejsca na randkę panie kierują się przede wszystkim wygodą – decydują się na takie, do którego obie strony mają dobry dojazd. Mężczyźni z kolei starają się wybrać takie, by przede wszystkim przybycie na randkę było łatwe dla kobiety. Tak naprawdę ważne, żeby miejsce randki odpowiadało wam obojgu swoim klimatem, a przy okazji dawało możliwość lepszego poznania się. 

MIŁE SŁOWA

Na powodzenie randki z pewnością wpływają komplementy, którymi randkowicze powinni się śmiało obrzucać. Oczywiście, lepiej postawić na ich jakość niż ilość, gdyż te zbyt tandetne mogą równie dobrze zepsuć całe spotkanie. Zwykle to kobiety oczekują od mężczyzn pochwał i mało która pamięta, by odpłacić się panom tym samym. A szkoda, bo faceci też lubią być komplementowani. Dlatego postaraj się powiedzieć mu coś miłego zaraz na początku spotkania. Zobaczysz, że to doceni.

ALKOHOL

Odrobina procentów sprzyja swobodnej konwersacji. Dlatego warto, dla złagodzenia stresu, wypić wspólnie toast kieliszkiem szampana lub elegancko sączyć wino podczas kolacji. Oczywiście, ważna jest świadomość swoich możliwości i zachowanie umiaru. Zbyt duża ilość alkoholu może doprowadzić do zupełnej klęski randkowej, a także do przekroczenia założonych wcześniej przez ciebie granic.

RACHUNEK

Płacenie na randce często jest kwestią sporną. Jeśli mężczyzna upiera się przy zapłaceniu rachunku, nie wzbraniaj się przed tym – w ten sposób chce ci pokazać, że jest dżentelmenem. Miło by było, gdybyś po prostu zaproponowała chęć udziału w kosztach. Uwaga, musisz być przygotowana również na to, że facet z ulgą przyjmie twoją propozycję!

POŻEGNANIE

Jak zakończyć randkę? Sprawa jest bardzo delikatna - każdy ma inne wyobrażenie na temat pożegnania po pierwszym spotkaniu. Zgodnie z ankietą przeprowadzoną przez serwis Cupid.com, tylko 54 % kobiet chce być odprowadzona do domu po pierwszej randce, podczas gdy 98% mężczyzn wyraża chęć dotrzymania towarzystwa towarzyszce w drodze powrotnej. W każdym razie miło, kiedy facet wyjdzie z taką propozycją, a to czy zostanie ona przyjęta zależy już od jej adresatki. Tak, jak i pożegnalny pocałunek, na który szansa jest tylko po udanej randce.

SŻ 

Polecane wideo

Komentarze (37)
Ocena: 5 / 5
wanda (Ocena: 5) 10.10.2014 08:58
Ale po co wchodzisz na takie kiepskie portale randkowe. Jeśli naprawde na poważnie myślisz o związku, chcesz poznać kogoś na dobre i na złe to na pewno portal matrymonialny mydowje.pl będzie dla Ciebie tym odpowiednim.
odpowiedz
wiki (Ocena: 5) 08.06.2013 22:42
Już nawet wiem gdzie odesłać Was po wszelkie informacje własnie na ten temat- koniecznie powinniscie odwiedzić portal randkowy mydwoje.pl Tu znajdziecie wiele inforamacji i porad na ten temat.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2013 19:38
A ja wolę jak facet za mnie płaci i w sumie jakbym miała zapłacić za siebie to bym oczywiście zapłaciła, ale nie umówiłabym się z nim drugi raz ;] Jeżeli ktoś mnie zaprasza to dlaczego ja mam się kosztować, a dwa pierwsza randka mówi dużo o człowieku i jeżeli się umie obserwować dużo można zobaczyć :) Ja lubię po prostu facetów którzy się starają o mnie: umówimy się tam gdzie jest mi wygodnie, będzie mi mówił komplementy, zapłaci za rachunek i odprowadzi do drzwi. Chyba większość kobiet chce być chociaż na początku traktowane jak księżniczki :)
zobacz odpowiedzi (1)
www.uwielbiamy.blogspot.com (Ocena: 5) 30.05.2013 19:37
My uważamy, że przez żołądek do serca, dlatego najlepiej samemu coś ugotować:-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2013 18:14
Nie wyobrażam sobie sytuacji, że mężczyzna zaprasza mnie na kolację, a ja mam za nią płacić, lub po połowie. Jak ja kogoś zapraszam to wtedy ja płace i tego samego, czyli podstawowych zasad kultury i zachowania, oczekuję od mojego towarzysza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie