SEKS ORALNY zamiast CAŁUSA NA DOBRANOC: Tak wyglądają wieczory w większości polskich domów?

Pieszczoty oralne są coraz popularniejsze. Taki seks uprawiają już prawie wszyscy - Ty też?
SEKS ORALNY zamiast CAŁUSA NA DOBRANOC: Tak wyglądają wieczory w większości polskich domów?
30.05.2013

Najnowsze badania dowodzą, że mężczyzna wcale nie musi stawać na głowie, by wybranka zgodziła się na zaspokojenie go oralnie. Co więcej, miłość francuska jest już tak popularna, że niektórym panom zdążyła ona… spowszednieć.

Skąd to stwierdzenie? Aż 50% ankietowanych uważa, że seks oralny ma mniej intymny charakter, niż stosunek. Specjaliści przeprowadzający badania twierdzą, że wniosek jest prosty – pieszczoty oralne to nowoczesna forma pocałunku na dobranoc.

Jak widać, jesteśmy świadkami swego rodzaju rewolucji seksualnej. Ciekawe, który rodzaj pieszczot jako kolejny straci na znaczeniu.

Komentarze (54)

Ocena: 5 / 5
mmmmmm27 (Ocena: 5) 06.06.2013 22:53
Mam stałego partnera i jedynego w całym życiu...Nie lubię udzielać się "na górze" więc wolę "zejść niżej" i fascynować się doznaniami swojego mężczyzny, pochlebia mi to)))*W seksie oralnym nie widzę nic obrzydliwego...fajna gra wstępna-nie czuję się jak prostytutka;mój partner stara się o to, by mi sprawiać przyjemność i ja robię to samo...są moim zdaniem gorsze praktyki seksualne-typowo mechaniczne-seks analny(fuj), trójkąty i seks grupowy, który nie mają nic wspólnego z miłością;oraz inne tym podobne...a smak spermy-staramy się nie iść do końca-a tak w ogóle to obrzydliwy smak i wypluwam, o połykaniu nie ma mowy)))*Niech w naszych sypialniach nie będzie tak nudno)*
odpowiedz
metek (Ocena: 5) 03.06.2013 21:43
O, to widać, że do Polskich domów trafiają techniki seksualne prosto z burdeli. Nie mówię, że to źle bo mieć (jakkolwiek to zabrzmi) "domową prostytutkę" to fajna rzecz, tylko trzeba pamiętać aby kobieta tak siebie nie odbierała, bo to obraźliwe określenie i może jej być smutno.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2013 22:25
Co Was wszystkich interesuje co pary robią w sypialni? Ich sprawa. Pruderyjny zaścianek.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2013 23:20
czepiacie się fotki,ale wyłapcie metaforę-ona po prostu schyla się nad kiełbaską :D
zobacz odpowiedzi (1)
całus (Ocena: 5) 30.05.2013 21:14
Wow aż pięć zdań- co za artykuł
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo