Co TAK NAPRAWDĘ obcokrajowcy myślą o Polkach? (Cała prawda o tym, jak nas postrzegają!)

Jak wypadamy w oczach cudzoziemców?
Co TAK NAPRAWDĘ obcokrajowcy myślą o Polkach? (Cała prawda o tym, jak nas postrzegają!)
17.05.2013

Francuzi są żabojadami, Holendrzy narkomanami, a Rosjanie piją hektolitry wódki – choć takie uogólnianie jest mocno krzywdzące, wiele osób z naszego kraju nadal myśli stereotypowo. Czy cudzoziemcy są równie krytyczni wobec kobiet z Polski? Nie do końca. Przeczytaj, co tak naprawdę sądzą o nas obcokrajowcy!

Najpiękniejsze są polskie dziewczyny

Mieszkańcy innych krajów uważają, że Polki są wyjątkowo piękne. Najbardziej zachwycają ich oczywiście dziewczyny o typowo słowiańskiej urodzie. Blondynek z niebieskimi oczami jest u nich bowiem jak na lekarstwo!

Polki mają zły gust

Niepochlebna opinia, którą często powtarzają na nasz temat obcokrajowcy, dotyczy głównie stylu ubierania się. Zdaniem panów nosimy niemodne swetry, nie potrafimy ładnie komponować ze sobą ciuchów, a do tego… przestajemy o siebie dbać po urodzeniu dziecka. Widok nieumalowanej kobiety w dresie, która z apatią pcha przed sobą wózek, bardzo mierzi cudzoziemców…

Łatwo nas poderwać

Podobno kiedy Polka wyjeżdża na wakacje, traci wszelkie hamulce. Pije sporo alkoholu, imprezuje do białego rana i chętnie flirtuje. Panowie z innych państw zastrzegają jednak, że szybki podryw nie zawsze ma swój finał w łóżku. Aby uwieść Polkę, muszą się trochę natrudzić.

Polki lubią seks z nieznajomymi

Zupełnie inne zdanie na temat naszego podejścia do szybkich numerków na jedną noc mają Włosi oraz Egipcjanie. Przedstawiciele tych nacji mówią wprost, że na wakacjach w Polsce czują się jak w raju. Co impreza, to nowa dziewczyna do łóżka. Podobno nie muszą nawet zapraszać Polek do domu, bo te chętnie oddają się w samochodzie lub klubowej toalecie.

Polki chorobliwie słuchają się swoich matek

Obcokrajowcy, którzy żenią się z polskimi kobietami, narzekają, że po ślubie pokazujemy swoje prawdziwe tradycjonalistyczne oblicze. Żądamy ślubów kościelnych, ochrzczenia dziecka i świątecznych wizyt w wielkim, rodzinnym gronie, choć wcześniej w ogóle nie chodziłyśmy w niedzielę na msze święte. Cudzoziemcy nie rozumieją również naszej uległości względem własnych matek i wręcz chorobliwego stosowania się do rodzicielskich zaleceń.

Zakompleksiona Polka

Zdaniem mieszkańców innych krajów, dziewczyny z Polski mają bardzo niskie poczucie własnej wartości. Nie są zadowolone ani ze swojego wyglądu, ani ze swojej pracy, ani z własnych umiejętności. Nie dziękują przy tym za komplementy, a na każde miłe słowo na swój temat mają dziesięć negatywnych.

Polkom nie brakuje ambicji

Cudzoziemcy są zdumieni, że mieszkanki Polski tak chętnie się edukują. Większość z nas chce studiować, by w przyszłości znaleźć pracę i nie być zależną finansowo od mężczyzny. Nasza ambicja i samodzielność budzi niekłamany podziw wśród obcokrajowców.

Co Wy na to? Zasłużyłyśmy sobie na takie opinie?

Źródło: facet.wp.pl

Komentarze (1696)

Ocena: 4.99 / 5
gość (Ocena: 1) wczoraj 00:13
Na calym świecie są piekne i brzydkie kobiety
odpowiedz
kicia (Ocena: 5) 03.09.2018 10:18
księzno projektów ewangielizacyjną wasza królewsko mosc nie zachaczy bo musi pani zdobyc jeszcze jeden puchar zawodowy wiem ale inne panie niemeickie przez te upaly tradycja moze mocno zachaczyć ! TO JUZ ZALEZY OD BOGA
odpowiedz
kicia (Ocena: 5) 03.09.2018 10:15
trzymac się mocno najmlodsze panie niemeickie ewangielizacyjne moze tradycja was nie zachaczy ale obwiam się ze niektóre zachaczy jest za gorco i bedzie jeszcze gorca przez nastepny mocny miesiac ksiezna projektów cesarska ewangielizcyjna tez trzyma się mocno sterów
odpowiedz
kicia (Ocena: 5) 03.09.2018 10:11
PRZEZ ten upał księzna królewska tez jest wkropce trafi mi rodzinę wyjatkowo zaprosić gdyby bylo chlodno bym nie musiala zapraszac ksiezna ewangielizacyjna a tak muszę no niestety za goraco jest musze zaprosić tak wypada !
odpowiedz
kicia (Ocena: 5) 03.09.2018 10:03
pani inna ewangielizacyjna wasza królewska mosc inną kicie ewangielizacyjną juz tradycja zachaczyła ! wiem bedzie robić godcinie na ponad 160 osób TRZYMAC SIĘ W TYM UPALE INNE PANIE NIEMEICKIE MOCNO NIE ZAPOMNIAJCIE JESTESCIE SILNYMI KOBIETAMI WIELE PRZESZYLSCIE ALE WYTRZYMACIE !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo