Polki w sieci: Bezwstydne, wulgarne, prowokujące (Nie wstydzą się rozbierania przed kamerką internetową!)

Internet sprawia, że przeistaczamy się seksualne bestie.
Polki w sieci: Bezwstydne, wulgarne, prowokujące (Nie wstydzą się rozbierania przed kamerką internetową!)
24.05.2013

Polki w kwestii seksu uznawane są raczej za pruderyjne i niechętne do jakichkolwiek zmian i eksperymentów. Nic bardziej mylnego – w każdej z nas, nawet tej najbardziej powściągliwej, kryje się ognista kochanka. Aby jednak ją obudzić potrzebny nam jest… internet.

Okazuje się, że w wirtualnej rzeczywistości Polki nie mają żadnych zahamowań: świntuszą, prowokują i używają słów, które w realnym świecie nie przeszłyby im przez gardła. Nie wstydzą się nawet odsłaniania swoich najintymniejszych części ciała przed kamerką internetową. 

- Drugie oblicze kobiety często ujawnia się w internecie. Nawet jeśli na co dzień Polka nie używa wulgarnych słów, stara się być stateczna, kulturalna, zmienia się gdy siada do komputera: świntuszy ile wlezie. Trafiają do mnie pacjentki wystraszone tą drugą stroną swojej natury. Kiedy proszę, by powiedziały, jakich używają określeń, opowiadają: `Przez gardło mi to nie przejdzie`. W internecie ludziom udaje się uruchomić te obszary wrażliwości, empatii i innych uczuć, których nie umieją wskrzesić w bezpośredniej relacji – powiedział seksuolog prof. Zbigniew Izdebski w wywiadzie dla `Sukcesu`.

Z badań seksuologa wynika, że co trzeciemu internaucie udało się spotkać z kobietą poznaną w sieci, a tylko co czwarty z nich odbył `realny` stosunek seksualny z tą osobą. Częściej jednak zdarza się samo przeniesienie znajomości do świata rzeczywistego.  

Profesor Izdebski przyznaje również, że wciąż największym problemem w małżeństwie pozostaje niezdolność komunikowania o swoich potrzebach przez ograniczenia ze strony naszej kultury i religii. O wiele prościej jest nam fantazjować anonimowo, a w dodatku pisemnie.

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2015 18:04
dobrze że nasze kobiety są odważne i pokazują sie nago polki są piękne możemy być dumni że nasze żony córki pokazują sie nago
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2014 08:56
Polki to szmaty, które udają porządne kobiety ale faceci dziś wiedzą jak je należy traktować
odpowiedz
lenka (Ocena: 5) 10.06.2013 14:01
No cóż, sa i takie kobiety. Ale są też takie które bywaja bardzo często na portalu randkowym. Jeśli traficie na dobry portal z testem partnerskim jak na mydwoje.pl to i same zmienimy podejscie, bo będziemy w kontakcie z facetami których własnei szukamy.
odpowiedz
W. (Ocena: 5) 24.05.2013 22:25
Hej dziewczyny/ Przepraszam, że zmieniam temat, ale mam mały problem. Mam strasznie bolesne miesiączki, brałam różne tab. przeciwbólowe. Najpierw od internisty, teraz on ginekologa. Na ostatniej wizycie ginekolog mi zaproponowała efferalan codeine i powiedziała, że mocniejszych nie może mi dać, bo mnie zabiją. Wspomniała, że przepisze mi tab. antykoncepcyjne, jeśli chcę (a jej mówiłam, że nie potrzebuję, bo nie mam faceta), ponieważ dzięki tab. anty nie ma się bolesnych miesiączek. Wzięłam jednak ten efferalgan cały, który się okazał bardzo słaby, mogłam go łykać jak cukiereczki i nic. Dzisiaj do niej poszłam i powiedziałam, że decyduję się na te tab.anty, bo nie wytrzymuję już i opowiedziałam jej o efferalganie. A ona mnie zje***a... Powiedziała, że po co, jak mnie tylko 1 dzień boli... Tłumaczyłam jej, że boli na kilka dni przed i 3 dni w trakcie. W sumie cały tydzień... I doszło do tego, że wyprosiłam te tableki... Myślicie, że powinnam zmienić sobie ginekologa? Niemiło mnie dziś potraktowała ta pan dr.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2013 20:31
ermail.pl/klik/U35QZGA=
odpowiedz

Polecane dla Ciebie