Wpadki na pierwszej randce - TOP 3

One mogą skazać Cię na porażkę!
Wpadki na pierwszej randce - TOP 3
08.05.2013

Pierwsza randka to bardzo stresujące wydarzenie. Tuż przed nią wszystkie nasze myśli i działania krążą wokół jednego założenia: spotkanie musi być perfekcyjne. Rzeczywistość często płata nam jednak figle i stawia na drodze do celu liczne przeszkody. Jakie?

Agencja randkowa Bowes-Lyon Partnership przeprowadziła na ten temat ankietę i stworzyła listę 3 najczęstszych wpadek, które popełniamy na pierwszym spotkaniu. Warto je poznać - głównie po to, by wiedzieć, jak unikać ich w przyszłości.

randka

1.Zbyt dużo mówisz o sobie

Najpoważniejszym błędem, który możesz popełnić na randce, jest przesadne mówienie o sobie. Ankietowani zgodnie orzekli, że osoby odsłaniające wszystkie karty na początku znajomości nie pociągają ich tak, jak te bardziej tajemnicze.

Jak uniknąć tej gafy? Wystarczy być powściągliwym w wyznaniach, a przy tym z zainteresowaniem odnosić się do drugiej osoby. Dzięki temu łatwiej będzie wam znaleźć wspólny temat do rozmowy, a randka pójdzie zgodnie z planem.

randka

2.Opowiadasz o swoich byłych

Kolejna poważna wpadka to wyciąganie z szafy widm swoich byłych facetów. W zasadzie nie trzeba nawet tłumaczyć, dlaczego. Jeśli jednak zupełnie przez przypadek w waszej rozmowie pojawi się temat twojego eks, postaraj się szybko go zmienić, a wszystko powinno skończyć się dobrze.

3.Przejawiasz postawę negatywną

Chyba nikt nie lubi ponuraków i zrzęd, więc jeśli na randce nie tryskasz humorem, raczej nie zrobisz dobrego wrażenia. Mówiąc o tym, jak bardzo coś cię denerwuje, jak źle ci się wiedzie i jak wiele nieprzyjemności spotyka cię w życiu, sprawiasz, że atmosfera gęstnieje i spotkanie zaczyna przypominać stypę. Potraktuj zatem randkę jak chwilę przyjemności i nastaw się do niej pozytywnie. Zobaczysz, że zły nastrój pryśnie jak bańka mydlana i oboje będziecie bawić się świetnie.

Zdarzyło się Wam popełnić któryś z tych randkowych błędów?

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2013 00:30
za to mozna zglosic do usuniecia ;P
odpowiedz
aisza (Ocena: 5) 08.05.2013 21:25
koleś mówi, że zapomniał portfela - to dopiero wpadka !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2013 20:01
ja sie zawsze boję tej niezręcznej ciszy i braku tematu do rozmów ;/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2013 18:24
Wydaje mi się, że to wszystko zależy od człowieka. Ja, jak poznałam pewnego chłopaka, to przegadałam z nim 5 godzin nie widząc się wcześniej na oczy. Rozmawialiśmy o wszystkim, łącznie z doświadczeniami w związkach, o rodzinie, itp. To nie jest tak, że wszystko jest zakazane. Trzeba po prostu wiedzieć co wypada, a co nie, a tego przekonać się trzeba na własnej skórze, bo każdy człowiek jest inny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2013 17:47
heheheh papilottttttttttttt
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo