`Kochanie, jesteś trochę za gruba` - żaden facet nie powie tego głośno, ale wielu z nich... POMYŚLI!

Co czwarty mężczyzna chciałby coś poprawić w wyglądzie swojej kobiety. Nawet kosztem operacji plastycznej!
`Kochanie, jesteś trochę za gruba` - żaden facet nie powie tego głośno, ale wielu z nich... POMYŚLI!
27.04.2013

`Kochanie, dla mnie jesteś najpiękniejsza na świecie!` - ile z was usłyszało to zdanie z ust swojego mężczyzny? Z pewnością sporo. Nie dajcie się zwieść, to tylko kłamstwo powtarzane dla połechtania kobiecej próżności. W rzeczywistości panowie wcale nie mają magicznej zdolności, dzięki której nie zauważają kobiecych mankamentów. Wręcz przeciwnie – znają słabe strony swoich partnerek i chętnie namówiliby je do ich skorygowania.

Jak wskazują najnowsze badania, około 25% mężczyzn chciałoby, aby ich ukochane poprawiły swoją urodę za pomocą zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej. Wśród najczęściej wskazywanych przez panów zabiegów padała liposukcja, do której namawiałoby kobiety 57% partnerów. Innymi często wymienianymi przez ankietowanych zabiegami były również operacja piersi i zabiegi z zakresu chirurgii dentystycznej.

Smutny jest jednak fakt, że do takich sposobów poprawiania kobiecej urody nie jest do końca przekonanych jedynie 19% respondentów i dokładnie tyle samo panów zdecydowanie nie popiera stosowania zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. 

- Abstrahując od wyników badań, znaczna część mężczyzn jest zadowolona z wyglądu swojej partnerki. Złotym środkiem w takiej sytuacji jest wspieranie kobiety w jej decyzjach – przyznaje rzecznik serwisu VoucherCodesPro.co.uk, na którego zlecenie wykonano badania.

Choć, jak widać, panowie chętnie komentują kobiecą urodę i dokładnie wiedzą co nadawałoby się do poprawy, zaledwie 12% z nich miałoby odwagę podzielić się wynikami swoich obserwacji z partnerką. Skąd ten strach? Otóż 76% respondentów twierdzi, że i tak danego mankamentu nie da się `naprawić`, 52% nie chciałoby sprawić kobiecie przykrości, a 23% obawia się kłótni sprowokowanej komentarzem.

A wy jak zareagowałybyście na propozycję operacji plastycznej od swojego mężczyzny?

Komentarze (94)

Ocena: 5 / 5
gosc (Ocena: 5) 25.05.2013 21:04
Dlatego ja nigdy nie wierzę swojemu facetowi, choćby nie wiem co mówił to i tak tego nie łyknę. Nie potrzebny był mi ten artykuł aby wiedzieć, że faceci kłamią. W końcu żyjemy w erze photoshopa i silikonu, który aż wypływa z męskich pisemek i filmów. Nic dziwnego, że również marzy skrycie aby jego kobieta wyglądała jak z okładki playboya. Mój facet również oczywiście twierdzi, że jestem idealna i takie tam, ale przecież ślepy nie jest i tego mi nie wmówi. Aktualnie jestem przez cały czas na diecie i rozważam zabieg powiększenia pośladków i plastykę brzucha.
odpowiedz
tit (Ocena: 5) 02.05.2013 00:35
Co za pierdoła, jeśli facet wybrał sobie taką kobietę to znaczy, że taka właśnie mu się podoba. I kocha ją nawet z drobnymi wadami. Oczywiście jeśli nie są skrajne i nie zagrażają zdrowiu
odpowiedz
kor (Ocena: 5) 01.05.2013 13:58
wazne,ba nawet najwazniejsze jest to jak sie czujemy w swoimi ciele My a nie ktos inny...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2013 21:35
ja akurat jestem super laska, jestem modelka i mój facet napewno nic nie ukrywa, ale nie ukrywam nie opierdzielam sie silka dwa razy w tygodniu i dbanie o siebie ;)
odpowiedz
Adam (Ocena: 5) 30.04.2013 19:32
DEBILIZM !!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo