Dlaczego mężczyźni zdradzają? Była prostytutka dzieli się swoimi obserwacjami...

Twój facet pozwolił sobie na skok w bok? Być może w tekście znajdziesz odpowiedź na pytanie `DLACZEGO?`...
Dlaczego mężczyźni zdradzają? Była prostytutka dzieli się swoimi obserwacjami...
23.04.2013

Chociaż statystycznie kobiety wcale nie odbiegają od mężczyzn pod względem zdrad, to mężczyźni zdają się mieć do tego większą tendencję. Jednak, wbrew pozorom, faceci decydujący się na skok w bok przeważnie mają ku temu swoje powody. 

Swoimi spostrzeżeniami na ten temat podzieliła się ze światem Rebecca Dakin, która po blisko dekadzie pracy jako prostytutka zdecydowała się zmienić ścieżkę kariery. Doświadczenie, którego nabyła pomogło jej zostać doradczynią do spraw niewierności

- Moja wiedza pochodzi z praktyki. Jako call-girl miałam około 1000 klientów, z czego co najmniej 60% było żonatych, co daje mi niezły wgląd w to, jak mężczyźni działają i czego chcą. Spędziłam lata na wysłuchiwaniu historii na temat ich nieudanych, czy niepełnych związków, przez co lepiej niż ktokolwiek inny wiem, jakie błędy popełniane przez żony popychają ich mężów do zdrady - oznajmiła Rebecca na łamach brytyjskiego pisma `The Sun`.

Brytyjka, która przez 9 lat pracowała w tej najstarszej branży świata podkreśla, że niestety, często po części męskiej zdradzie winna jest kobieta.

- Mężczyźni to istoty seksualne: w przeciwieństwie do kobiet  potrafią oddzielić seks od miłości - tłumaczy Rebecca. 

Według Dakin błędem kobiet jest traktowanie seksu jako nagrody za `dobre sprawowanie`, podczas gdy karą jest jego brak. Zatem facet, który zostanie pozbawiony możliwości zaspokojenia swoich seksualnych potrzeb i spełnienia erotycznych pragnień, z pewnością uda się do `specjalistki` w tej dziedzinie. Nie znaczy to jednak, że ten mężczyzna nie kocha żony. Jest to dla niego jedynie rodzaj rozrywki

Mimo, że Rebecca nie ma wykształcenia psychologicznego okazuje się, że w dużej mierze ma rację. `Huffington Post` donosi, że 71% panów i 49% pań zdradza partnera z nudów, lub dla sportu

Zgadzacie się z jej teorią? 

Polecane wideo

Komentarze (51)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2013 11:44
Im częściej czytam "artykuły" na tym portalu, tym bardziej przekonuję się o bezgranicznej ludzkiej głupocie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2013 19:05
Faceci często zdradzaja gdy... mają okazje. Mnie mój zdradził z gówniarą do tego niezbyt urodziwą, a dlaczego? Bo za nim latała i w końcu uległ. Jakby nie było o mnie musiał się starać + muszę przyznać, że dużo osób truło mu głowę, że na mnie nie zasługuje ( dla mnie ten tekst jest baardzo niefajny, bo ja tak nie uważałam ), a o nią w ogóle nie musiał się starać, bo sama się pchała, ja to widziałam, ale nie reagowałam bo sądziłam, że jest mądrzejszy no ale cóż.
odpowiedz
bla bla bla (Ocena: 5) 24.04.2013 12:26
boże jakie baby są głupie ;/ co to nasza wina ? ? nie k*rwa swietego mikolaja ! zamiast sie postarac jakos wygladac to coraz czesciej kobiety wygladaja jak jakies kopciuszki ktore wogole nie staraja sie dobrze wygladac. sie dziwicie ze zdradzacie. NIE UMIECIE CZYTAC ? FACEI ODDZIELAJA MILOSC OD SEKSU ale no tak, za glupiutkie polki zeby cos do nich dotarlo... lepiej zrec w mc i "niech mnie kocha taka jaka jestem" x=żal
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2013 22:54
Już dawno nie jesteśmy razem i musze przyznać,że wreszcie jestem z kimś kto naprawdę mnie kocha i wiem,że nie zdradzi:)Jeśli nie chcecie zostać lesbijkami to znajdźcie prawdziwego faceta, nie pi*zdkę .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2013 22:31
Ja również dałam się nabrać na kolejny obiecujący nagłówek. I zgadzam się z komentarzem czyli każda zdrada naszego mężczyzny to nasza wina ??? i mamy mu jeszcze pomóc się po niej "pozbierać" bo naszemu biedakowi jest z tym ciężko...... Proszę Was co to za brednie.... a co mają powiedzieć właśnie te kobiety którym mężczyzna odmawia współżycia wynikają z tego kłótnie itp itd to co jego kobieta ma go też zdradzić??? paranoja... Drogie Panie gdyby nie nasza cierpliwość i wyrozumiałość o wiele więcej byłoby zdrad i rozwodów .... Bo faktycznie o wiele prościej iść z kimś innym do łóżka niż ratować swój związek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie