Co myśli sobie kobieta, kiedy facet jawnie odrzuca jej zaloty / odmawia jej seksu? (ZABAWNE!)

Nasza wyobraźnia jest naprawdę bujna!
Co myśli sobie kobieta, kiedy facet jawnie odrzuca jej zaloty / odmawia jej seksu? (ZABAWNE!)
22.04.2013

Wzięłaś relaksującą kąpiel, wmasowałaś w swoje ciało pachnący balsam, skropiłaś się ulubionymi perfumami i założyłaś bardzo seksowną bieliznę. Jeden rzut oka w lustro utwierdził cię w przekonaniu, że tego wieczoru twój mężczyzna ci się nie oprze. Wkradłaś się więc do łóżka kocim ruchem, zaczęłaś muskać dłonią tors partnera i całować go zmysłowo w szyję, a on… odmówił ci seksu.

Zdruzgotana zaczęłaś zastanawiać się, dlaczego facet nie chciał się z tobą kochać. No właśnie… jaka myśl pojawiła się w twojej głowie najpierw?

Z raportu On Board PR „Zaburzenia seksualne u mężczyzn - obraz problemu oczami kobiet i mężczyzn malowany” wynika, że choć na zaburzenia erekcji cierpi coraz więcej panów, ich partnerki takie niedomaganie tłumaczą sobie najczęściej na pięć sposobów:

1. On na pewno mnie zdradza.

2. Przestałam być dla niego atrakcyjna.

3. Pewnie jest gejem.

4. Założę się, że sypia z prostytutkami!

5. Zapewne znów masturbował się przy świerszczykach i filmach porno.

Zgadzacie się z tą listą? A może Wasza wyobraźnia sięga jeszcze dalej?

Polecane wideo

Komentarze (77)

Ocena: 4.97 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2016 01:33
Rozstanie jest jednym z najgorszych doświadczeń w życiu i nawet jeśli mamy bliskich i przyjaciół to i tak musimy sobie z tym poradzić sami. Byłam w depresji i chciałam umrzeć. Każde postanowienie wzięcia się w garść kończyło się porażką. Musiałam go odzyskać. Zamówiłam rytuał miłosny ze strony urok-milosny.pl choć nie do końca wierzyłam że się powiedzie. Ale jednak miło się zaskoczyłam. Na początku nie działo się nic, ale po 5 tygodniach zaczął szukac kontaktu. Po kolejnych trzech zaproponował spotkanie podczas którego wróciliśmy do siebie.
odpowiedz
sssee (Ocena: 3) 20.06.2014 12:03
jestes brzydka i gruba
odpowiedz
Kita (Ocena: 5) 25.04.2013 20:29
Może być jeszcze myśl ,,pewnie nie chce mu ustać" :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2013 01:09
to niech spada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2013 12:53
Dziewczyny, powiedzcie co jest nie tak! Jestem z chłopakiem od miesiąca, może dwóch. Niby wszystko jest pięknie, ładnie, dobrze się ze sobą dogadujemy, często się przytulamy, całujemy, Jednak on mnie nie dotyka - trochę mnie to dziwi, bo każdy poznany wcześniej chłopak tylko czekał na moment, w którym mógłby położyć swoją rękę na tyłku dziewczyny. Co wy o tym sądzicie?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie