Prawdziwy (nowoczesny) pas cnoty: Ma nadajnik GPS, razi prądem gwałciciela!

Tzw. bielizna obronna...
Prawdziwy (nowoczesny) pas cnoty: Ma nadajnik GPS, razi prądem gwałciciela!
12.04.2013

Kobieca bielizna z założenia powinna służyć ochronie najintymniejszych części ciała, a jednocześnie spełniać wszelkie walory estetyczne, by cieszyć oczy naszych partnerów. Jednak w naszych czasach to najwyraźniej za mało – czas na bieliznę obronną!

Troje studentów z Chennai w Indiach stworzyło projekt bielizny, która ma za zadanie dać nauczkę potencjalnemu napastnikowi. Wystarczy, że osoba atakująca dotknie stanika, czy też majtek swojej ofiary, a zostanie porażona prądem o mocy 3800 kW! To jednak nie wszystko – w komplet wszyte są  nadajniki GPS, aby dokładnie móc ustalić miejsce, w którym znajduje się właścicielka tej nietypowej zbroi, co zwiększy szansę na ujęcie przestępcy.

Projekt przyszłych inżynierów zdobył uznanie jurorów konkursu The Gandhian Young Technology Award 2013, w którym otrzymał wyróżnienie. Ta nowoczesna wersja popularnego w średniowieczu pasa cnoty ma szansę przyczynić się do spadku liczby przestępstw o charakterze seksualnym. Jednak nim stanie się ona przedmiotem codziennego użytku z pewnością będziemy musiały trochę poczekać. Póki co, podczas wieczornych wyjść warto uzbroić się w ostrożność, a najlepiej w silne, męskie ramię, przy którym będzie można czuć się bezpiecznie.

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
mery (Ocena: 5) 14.04.2013 21:00
kobieta bd chciała poprawić sb stanik i je*nie ją prąd.. no genialne :p hahaha
odpowiedz
kamil (Ocena: 5) 14.04.2013 08:58
3800 kW to moc którą można zasilić średniej wielkości miasteczko i bez kabla grubości nogi nie może to działać. Prawdopodobnie pani która pisała artykuł nie znała się na rzeczy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2013 09:12
gdyby nie sku.rwysyństwo samców, nie trzeba by się uciekać do takich pomysłów
odpowiedz
kiki (Ocena: 5) 12.04.2013 11:03
brawo, są kraje w których kobiety nawet nie mogą wyjść na ulicę bez obawy, że zostaną zgwałcone, właśnie np. w Indiach. Oby ta bielizna się przyjęła!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2013 10:59
Taki stanik bym sobie kupiła, mnóstwo facetów dostało już ode mnie w pysk za próbę obmacywania... Coś takiego to byłby czad!
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo