Co najbardziej kręci kobiety w starszych mężczyznach? (Nie, nie szpakowate włosy...)

I wszystko jasne.
Co najbardziej kręci kobiety w starszych mężczyznach? (Nie, nie szpakowate włosy...)
18.03.2013

Gdybyś miała do wyboru: iść na randkę z rówieśnikiem albo spotkać się z facetem starszym od siebie o kilka lat, którego byś wybrała? Prawdopodobnie tego drugiego, ponieważ wydawałby ci się dojrzalszy, bardziej kulturalny i szarmancki. Z badań, przeprowadzonych przez serwis Mycelebrityfashion.co.uk wynika jednak, że głównym powodem takiej decyzji dla większości kobiet jest… stabilizacja finansowa dojrzałego mężczyzny.

- Aż 35 proc. ankietowanych pań wolałoby zjeść kolację w towarzystwie starszego o 10-15 lat faceta, ponieważ ten ma zazwyczaj stałą pracę, dobrze zarabia i kontroluje swoje finanse. Młodzi mężczyźni są natomiast lekkoduchami i ledwo im starcza na rachunki – wyjaśnia portal.

31 proc. respondentek przyznało jednak, że w starszych facetach najbardziej podoba im się atrakcyjność fizyczna, a 21 proc. – dojrzałość emocjonalna.

Nie wszystkie kobiety odważyłyby się jednak na stały związek z takim mężczyzną. – Co czwarta ankietowana wstydziłaby się przyznać przed znajomymi, z kim się spotyka, a co trzecia obawiałaby się „konfliktu pokoleń” i różnych priorytetów – relacjonuje serwis.

A Wy jak się zapatrujecie na taki związek? Czy któraś z Was spotykała się z dojrzałym mężczyzną?

Polecane wideo

Komentarze (131)
Ocena: 5 / 5
Scott (Ocena: 5) 25.05.2021 01:42
Coz moją żoną ma 23 lata a ja 40. Kasy zadnej wielkiej nie mam. Ponoć jestem przystojny. Siwych włosów nie posiadam, brzucha również. Za to zeby posiadam wszystkie. Dodatkowo mieszjaja z nami moje dzieci a dokładniej 3.
odpowiedz
Bogacz (Ocena: 5) 29.02.2016 16:53
Czyli w skrócie, baby lecą na kasę
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2014 20:38
co to znaczy szpakowate włosy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2013 15:42
Mój facet jest starszy ode mnie o 17 lat, ja mam 22 on 39, różnicy praktycznie między nami nie widać. Nie ma dzieci ani nigdy nie był żonaty. Ja jak na swój wiek jestem bardzo dojrzała, on wręcz przeciwnie, nie wygląda na swoje lata. Problem stanowią moi rodzice, którzy go nie akceptują z powodu różnicy wieku. Ja jednak wiem na pewno, że nie zrezygnuję z niego tylko dlatego, że oni tego chcą. Może i jestem młoda, ale sporo w życiu przeszłam i potrafię już docenić, co tak naprawdę liczy się w drugim człowieku. Nie od dziś przecież wiadomo, że uroda przeminie, ale to jakim jesteś człowiekiem pozostanie... Niektóre z Was wypowiadają się tutaj, iż "lepiej mieć młode ciałko, fajnie dotknąć jędrnego tyłeczka" itd, może i tak, ale jak długo? Ja to wszystko kiedyś też już miałam, ale nie wynikło z tego nic dobrego. Takie wypowiedzi jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że słusznie postępuję będąc z nim, bo nie jest dla mnie ważna cała ta otoczka, ale to co ma w głowie i w sercu.
odpowiedz
kate (Ocena: 5) 29.03.2013 16:11
A popatrzcie na Jude Law .. ma 40 lat a jakie ciacho !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie