Mr Perfect XXI wieku: Musi mieć kaloryfer na brzuchu i spore bicepsy. Na to zwracamy uwagę MY - kobiety!

Kobiety zaczęły postrzegać płeć przeciwną równie przedmiotowo, jak faceci.
Mr Perfect XXI wieku: Musi mieć kaloryfer na brzuchu i spore bicepsy. Na to zwracamy uwagę MY - kobiety!
06.03.2013

Do tej pory dość powszechnie panowało przekonanie, że mężczyźni są wzrokowcami, którzy mając do wyboru seksowną blondynkę lub inteligentną okularnicę, zawsze wybiorą tę pierwszą. Kobiety zaś uchodziły w opinii publicznej za płeć, dla której bardziej liczy się piękno wewnętrzne partnera, niż jego pociągający wygląd. Wszystko wskazuje jednak na to, że podział ten jest już nieaktualny i bez wyrzutów sumienia można schować go do szuflady z napisem „Mity”.

- Z badań przeprowadzonych przez The Gym Group jasno wynika, że dla kobiet najważniejsze jest obecnie ciało faceta. Może być zabawny, szczery i wrażliwy, ale jeśli nie posiada mięśni, nie będzie miał szans u większości dziewczyn – relacjonuje serwis femalefirst.co.uk.

Jaki jest zatem Mr Perfect XXI wieku? Przede wszystkim wysportowany. Kaloryfer na brzuchu, spore bicepsy i szerokie, umięśnione barki to elementy, których najczęściej wymagamy od przyszłego chłopaka. Pociąga nas przy tym nie tylko zgromadzona w nich siła – równie ważne są względy estetyczne. Wyrzeźbiony tors prezentuje się w końcu lepiej, niż zapuszczony brzuszek i chuderlawe ramiona.

Podzielacie to zdanie? Dla Was również bardziej liczy się wygląd faceta niż jego charakter?

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2013 20:11
padłam. czy naprawdę w XXI wieku wszyscy patrzą na wygląd?! to jest chore! nawet jeśli mężczyzna ma lekki brzuszek - oczywiście nie do przesady - to nic. ważne, żeby potrafił Cię szanować i kochać. co z tego, że będziesz miała u boku faceta z "kaloryferkiem", który będzie Cię traktował przelotnie, bo przecież może mieć każdą inną.. fu.. mnie to osobiście obrzydza. żałuję, że urodziłam się w takich czasach.
odpowiedz
peggy brown (Ocena: 5) 09.03.2013 11:11
Dla mnie najważniejszy jest wzrost, czyli min. 180cm, nie lubię niskich. Do tego zadbany, pachnący i posiadający ładne zęby. Wiadomo, fajnie, żeby coś miał pod tą koszulką, ale bez przesaaady :) nie każdemu się chce spędzać kilka godzin dziennie na siłowni :) Jeśli chodzi o charakter to przede wszystkim inteligenty i zaradny.
odpowiedz
mini (Ocena: 5) 07.03.2013 02:15
moj jest lepszym ciachem niż ten na zdjęciu, do tej pory nie widziałam kogoś kto by lepiej wyglądał niż on, i jest zajebiście bo mam wszystko - najlepszego przyjaciela i mega sexy ciało w jednym :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2013 01:31
Wysportowany, z kaloryferkiem a i owszem, tylko żeby przy tym był kochający, inteligentny, wierny i nie zapatrzony w siebie. I nie piszcie, że to puste bo chyba kobieta też ma prawo mieć fajnego faceta nie tylko z charakteru? Skoro faceci patrzą tak na tyłki i cycki to kobiety też mają prawo mieć na co popatrzeć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2013 22:31
no oczywiscie.abs to podstawa ;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo